Život rangera (13.11. - 19.11.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    dotaz když mám u oceanu rozjetou drouhou stranu kde není delfín, dá se jet na vrcholl a pak dolu pro uhoře ?
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    rastaman19 - na ten vršek tě to nepustí. Musíš spojit všechny tři cestičky (jako na obrázku)
    oceán03.png
     
    marketka47 tohle ocenil(a).
  3. jana.b27

    jana.b27 Pisálek fóra

    Ahoj,jestli chce někdo zkusit sokoli na vypadávání batůžků,tak já na nich zatím mám 100% úspěšnost.A je na ně krátká doba chovu.
     
  4. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek;) tak priorita této akce splněna, manta i úhoř jsou doma a teď už si to budu tak nějak pleskat, kam dojdu, tam dojdu xD
     
    evainfo a Y_n_O tohle ocenili.
  5. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    tak akci asi nedokončím nemám delfíny otevření

    děkuji za radu
    Skali
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    rastaman19, jestli máš aktivovaný stonek a navíc máš třeba nějaké novější dekorace dávající bedny v parku nebo jinde, od doby, kdy ses vrátil do hry, podívej se na bedny v levé liště ve spotřebním zboží pod ikonou vázičky. Třeba tam najdeš potřebné banány na ty delfínice v chrámu ;)
     
    Naposledy upraveno: 14/11/19
    dinoalesi, rampusak a marketka47 tohle ocenili.
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    rastaman19 - a zlaté banány jsou i v rama obchodě. Sice to není zrovna žádná láce, ale 30 jich tam je. A na kole neštěstí se taky něco najde (alespoň mě s nimi zlobí každou chvilku). A v družstvu se jich taky najde... ;)
     
  8. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    rastaman19 ahoj, jestliže máš dost RM můžeš zakoupit v obchodě 30 banánů za 800 RM a podívat se do družstva do úkolů, také mi na vedlejší farmě scházely banány tak jsem použila úkol baha arboretum III a v prvním úkolu je dodávka nářadí a celkem je tam 8 banánů
     
  9. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    Děkuji všem kouknu na to :)
     
    rampusak a davidson00 tohle ocenili.
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Chybi poslednich 95 batohu na vychytraleho horolezce, takze vracim farmu pomalu do normalu a necham dopadat na Baha. Je fakt, ze uz jsem nektera zvirata potrebovala doplnit jako sul, ale uz mi pomalu lezou zas krkem. Hnuj mam po celem dvore, sklad krmiva doznal taktez nejakych trhlin a hlavne potrebuji dopestovat 30 tis. zlute ruze a nejaky ten svizel k sezobnuti posledniho obr stromku ;)
     
    evainfo, Apachie1 a Y_n_O tohle ocenili.
  11. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Posledních 200 kousků na stonek, zítra rano nejpozději hotovo.Pomohlo mi šlechtění, dva celé tulidomky ale ne kvůli baťohlm, tentokrát byly přeskoky a i SK a jeden nechaný na rama mince, zpět 100x SK. Sakum prdum šlo to až moc hladce jako všechny obtížné akce. Jsem manták na ty lehké, dodělávám když je jedu i v poslední den. Děkuju sousedům,škoda že posílání extra dárků není mimo akci, většinou dostanu padátko a mě by bodly rama mince jinak celkem nic kromě nich. Lidičky mějte se bájo, depkové počasí na nás útočí jak o život tak něco pro radost, mě pomáhá vonná svíčka a fakt dobrý kafe. Čau všem. Martina
     
    evainfo, raddre a matlafous123 tohle ocenili.
  12. ju.no

    ju.no Aktivní autor

    rampusak: s těmi sousedskými dárky to není tak jednoduché, včera jsem měla možnost poslat SH, dnes jenom parfémy... A než sousedovi poslat parfém, vyberu raději padátko...
    A ke hře, už mám odemknutý stonek, čekám na poslední dekorku. Zisk vzácných chlívků byl tentokrát až moc jednoduchý...
    Pěknou hru.
     
    rampusak, evainfo a raddre tohle ocenili.
  13. raddre

    raddre Baron fóra

    zbývá mi ještě posledních 100 baťohu, tak budu už bourat hlavní a plantáž, na zbývajících plochách mám stejně chlívky a výrobny, takže mi ještě něco napadá tam, akce byla na pohodu, odměny tentokrát překvapivé. Dokonce i BB mně šokovalo přeskoky, hlavně když jsem neměla létající kozu a z prvního pokusu o genetiku, jsem nakonec musela šlechtit celý tulidomek, abych se k ní dostala a protože jsem měla hodně SH a naději kromě batohu získat i ramaminci, šla jsem to otočit a k mému zděšení jsem přišla přitom o klepto vránu a musela jsem se k ní pracně prokousat od začátku
     
    hnojivo, evainfo a matlafous123 tohle ocenili.
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Dopadano, ukonceno 100 hodin pred koncem akce, radek jede, zbyva hodnoceni (jako ve skole): 1*
    + zadne doblba sklizeni akcni kytky zabirajici plochy
    + prostor k doplneni chybejicich zvirat/vyrobku do stodoly za odmeny
    + akce splnitelna dvemi zpusoby ("placenym" rychlym pri slechteni, pomalejsim bezplatnym za pouziti chlivku/vyroben)
    + s padatky zadny problem (byly popusteny prakticky nad prumer), tzn. akce splnitelna i pomalym zpusobem s velkym predstihem
    + svizne plneni v prubehu akce doplnene o dodavky ze stodoly
    + slusny radek, byt s delsi dobou aktivace
    + super odmeny v podobe konkretnich, hure dostupnych novinek z TCH vc. ostatnich odmen
    + nenasla jsem negativa, vse za trosku snahy = nevychazim jeste stale z udivu!

    EDIT: A v 10:00 musim doplnit jeste jedno plus a to je spusteni miniakce na podporu vypadavani tj. zkraceni dlouhych vyroben.
    Realizacni tyme, diky za obcasne rozmazlovani! :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 15/11/19
  15. irsko

    irsko Aktivní autor

    No nevím, zas tak moc se neflákám a jsem tak v půlce akce :-(((
    Mám vybranou džungli a úhoře, takže mě toho ještě dost čeká...
     
    hnojivo a evainfo tohle ocenili.
  16. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    Tak jsem konečně dobře využila bonusy na zvířata a na výrobny, je to radost sklízet 3 úhoře najednou (kolo se taky zaseklo na 100%), a zítřejší akcička na 9 hodinové výrobny bude ještě další bonus, to bude stodola praskat ve švech. Stonek je naplněný, jen kamzíka jsem přeskočila a ani jim tu kozu nedám. Za mě pochvala, více takových akcí.
     
  17. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Já vím, včera byla klasika v dárcích, dneska jsou jiné ale těžko říct kdo dá přednost jinému a nebo chce baťoh. Každej tak daleko být nemusí a piš denně holuby...na to bohužel není čas. Spíš je to blbě načasované tak jsem to myslela ale na sousedy nedám dopustit, maám štěstí a posílají dárky denně ne jen o akcích. Bylo by lepší mít možnost jim poslat pajdátko + to extra když nějaké ten den je. RT možná trochu kalkulovalo s nákupem baťohů ale jak psala paní Matlafousová padání jde velmi dobře, měla jsem strach jestli mi něco vyletí z chlívků pod 5 hodin a padá to ze všeho. Za což jsem ráda a mělo by to tak být nastavené pořád. Alespoň většinou ale mívám problém v poslední době s padátky takže jsem čekala i teď zádrhel, naštěstí nepřišel.
     
    jindrasofr, ju.no a matlafous123 tohle ocenili.
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den všem :) můj ranger se docela fláká a po koupání v oceánu teď nahání někde v džungli moje opice, do hor zatím ani nekoukl, ale stoneček mi už poslal. Chybí ještě 495 batůžků na ukončení celé akce, no šlechtit určitě nebudu, i když na zítřek je hlášené další genetické BB xD Zatím jsem nasadila pár husiček, kterým se v minulosti padátka docela dařila, tak s tím zkusím trošku pohnout :p a zítra nasadím výrobny s rychlou akcí ... to určitě půjde ;)
     
  19. Gassy

    Gassy Perspektivní autor

    Tak to co jsem chtěla mám doma , manta činčila a úhoři už sídlí na plochách a teď pomalu co stihnu to bude.
     
  20. rijkax

    rijkax Aktivní autor

    Základní úkol - to bylo získat úhoře a mantu, ty už jsou doma juchů :)), jestli stonek bude nebo ne, to se uvidí, SK už moc na šlechtění nemám, tak uvidíme zda to dopadá z chlívků. Za mě konečně akcička s pěknými odměnami, protože v minulých akcích jsem sice získala spoustu tajemných stájí ale ani jedna manta se z nich nevyklubala....
     
    jindrasofr, zejdy66 a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.