Život rangera (13.11. - 19.11.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    modro.ocko22 Mela jsem ted na plose treba 42 zl. krutniku pokracenych syr. kulickami a val. kvetinacem a vypadlo 42 batohu tzn. 100% uspesnost. Za chvili sklizim mysi a rysy, tak dam vedet.

    EDIT: 38 zl. mysaku = 34 batohu, 39 zl. rysu = 38 batohu
     
    Naposledy upraveno: 14/11/19
    evainfo, Trepifajksl a modro.ocko22 tohle ocenili.
  2. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Děkuji matlafous123,
    střídám všechna zvířátka,oceán mám hotový,takže už bych nemusela pokračovat,stonek není k zahození a tak bych si přála abych jednou dokončila akci s předstihem;)
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jde to překvapivě snadno.Žluté myši a koaly s JC 100% batohů.Akorát se trochu rozchází sklizně. Proto po další sklizni na bahamce vyzkouším céčkové lenochody!:)
     
    evainfo, Trepifajksl a matlafous123 tohle ocenili.
  4. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    modro.ocko22--Ti rychlíci si zřejmě pomohli hodně šlechtěním. Já dávám spíš ty kratší i když to není 100%, ale otočím je víckrát za den teď jsem měla opice 30 chlívků a vypadlo 27 batohů na dalších plochách jsem měla slony tam už to bylo 100% ovšem to co tu uvádím je s JC, bez nich to bude jiné. Na farmě už chlívky nemám tam si normálně jedu do družstva, jenom ještě večer něco dám na krátkou dobu, do stonku mi chybí 29 batohů
     
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    modro.ocko22 Coz o to, jestli mas dost SK, muzes mit akci dokoncenou klidne za hodinu, protoze batohy vyskakuji pri slechteni zvirat.
    Fuj, ted jsem malem sklidila koaly bez caje! o_O
    36 zl. koal v pralese = 35 batohu, 37 zl. koal na mytine = 35 batohu

    EDIT: 44 zl.kurniku na srovnani casu = 9 batohu
     
    Naposledy upraveno: 14/11/19
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    .macca.
    Zdravím
    Mohu se zeptat ,jací to byli sloni a kolik JC ?
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  7. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    kaolin-Byli to obyčejní slony, vylepšené nedávám ti mají přece jenom krátkou dobu zrání a 24 JC, teď zkusím ještě oranžové opice jestli bude taky 100%.
     
    evainfo, satelit a kaolín11 tohle ocenili.
  8. Eliter

    Eliter Vycházející hvězda fóra

    Tohle bylo snadný. Hotovo. :)
    (Ale tu druhou akci na spešl ploše asi vynechám - zapomínám na ni a neba mě.)
     
    satelit a Jonsdorf tohle ocenili.
  9. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Kaolín: 23 lenochodů C++ a 3 batohy... tudy cesta nepovede :oops:
     
  10. satelit

    satelit Hvězda fóra

    29 obyčejných kurníků s vodou 1:02 hod - 7 batohů.

    [​IMG]
     
  11. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    zdravím potřebuji poradit- nejde mi dodat do te dekorace nahoře- ocean
    jel jsem cestou ze základny na SH, pak doprava na valentinský květinač na party lístky a mantu. Dál mi to nejde pokračovat na dekoraci. Co s tím
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  12. lott_lott

    lott_lott Stará škola

    Tak jsem se těšila, jak to obelstím a půjdu si pro dekorku jednou stranou a ejhle - nejde to :wuerg::D
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    rastaman19 - ahoj, když si na to políčko s dekorací klikneš (nbo najedeš kurzorem), zvýrazní se ti všechno, co ještě musíš mít splněno, aby se ti políčko s dekorací odemklo.
     
    Veselka a evainfo tohle ocenili.
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    rastaman: musíš ještě otevřít Zuzi hnojivo vrtulky uprostřed, mrká na tebe potom dekoraci ,-)
    Edit: to nebude, já už mám i úhoře a párty lístky tak mi bliká jen Zuzka ,-)
     
    Naposledy upraveno: 14/11/19
    evainfo tohle ocenil(a).
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Pitrýsek47 - myslím, že to stačit nebude
    oceán01.png
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Co farma, to jiný přístup. Když už jsem nucena jednou, maximálně dvakrát za rok chlívky vytáhnout, tak ať to stojí za to. Šlechtění jsem vynechala, chlívky na 2 plochy na farmě dodalo kolo a na bahu šly rovněž na dvě plochy vážky. Časově vyváženo. Pak kukla a bonusy chovných výnosu, které se stejně hromadí a trochu SK . Určitě méně, než co by zahučelo v domku.
    hotovo nemám, však to dopadá, pojedu courákem :)

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 14/11/19
  17. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Milý drazí spolufarmáři...
    Já si myslím že je úplně jedno jakou stáj na plochu dáte, klíč není v tom jaká stáj je na ploše .
    Klíč je časový a pokud ho chcete zvýhodnit jde to jen přes superkrmivo ale ani to nedává stoprocentní záruku.
    I druhé zvýhodnění pro získání vypadávátek je v superkrmivu a šlechtění.
    A nakonec třetí jde o (výhodné) nákupy různých košíků.
    Ten kdo mohl šlechtit na začátku akce, byl na tom nejlépe a už má akci dávno hotovou.
    Ale pokud můžu říct ještě něco na vypadávátka a výhodnou stáj, je ta, kterou ještě nikdo nemá...
     
    Naposledy upraveno: 14/11/19
    Laca-25, evainfo a zejdy66 tohle ocenili.
  18. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Jó to půjde jen aby padali batůžky.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    To kresleni moc nepomaha, myslel jsem ze staci jedna cesta k horni dekorce ale musel jsem udelat obe trasy...
    Ted jsem jeste 580 batohu... prosvihnul jsem slechteni a mam zcela ucelove rozhozeny zvirata podle poctu, takze optimalni na vypadavani to neni... ale doufam ze to nebude na krev, no jen ted zavidim tem co skoncili ze muzou davat hnuj i na mrkev :)
     
    Y_n_O, matlafous123 a marketka47 tohle ocenili.
  20. satelit

    satelit Hvězda fóra


    8) Hory a akce hotová 8)

    [​IMG]

    Hodnocení: 8)8)8)8):cry: (4/5 - celkem slušná akce,přibylo pár zvířátek)​
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.