Život rangera (13.11. - 19.11.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    kaolín11: jenže já neumím počítat a melu krmivo pro zvěř na mýtinu do výroben, třeba bobři to dost zasekají... :)

    Pitrýsku, z džungle se nějak vymotám, v oceánu se už neutopím...
     
  2. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    tak po dlouhý době velká chvála a spokojenost s akcí - jezero manty a akvárko úhoře -to je super odměna, ještě mi chybí mravenec ale ten se snad jednou taky objeví
     
    evainfo, jana151049 a Trilian55 tohle ocenili.
  3. elen45

    elen45 Expert fóra

    evicka435 jsem na tom stejně manta už je na ploše, úhoře jsem zapomněla vyndat, ale ještě ho vyndám až sklidím slona, včera jsem získala am. topol, takže můžu dělat další 3 úkoly - jinak k akci - ponorka hotová, u letadla chybí asi 170 batohů a pak už jen autíčko
     
    evainfo, jindrasofr a marketka47 tohle ocenili.
  4. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    matlafous123, koukám,že v záplavě přehazování zvířátek,lidičkám nějak uteklo,že budeš mít nové autíčko (jestli jsem to teda správně pochopila) jestli ano,tak gratulka a hodně bezpečných Km.
    Ji nak u mě je doma už jak úhoř,tak manta a jedu autíčkem na ústředí;)
     
  5. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    super akce, chybí pár batohů na poslední dekorku, to počká do rána, manta úhoř, činčila - dobré odměny, sice je už mám, ale oni se neztratí, kdyžtak je pak pošlu někomu, kdo to nezvládne ;)
     
  6. Trilian55

    Trilian55 Pilný autor

    Žolikoveho páva som si vyšľachtila teraz, po BB a podarilo sa, žiadny preskok :D neverím že sa teším že to nepreskočilo xD
     
  7. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Tak jsem si řekl že tu Nemovu ponorku chci, když už jsem ji měl řekl sem si, že bych chtěl i ten vrtulník no a auto se taky bude hodit!
    Pak to takto dopadá..!

    [​IMG]

    Že já se vždy nechám ukecat na nálepky!​
     
    Naposledy upraveno: 14/11/19
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Pitrýsek47 A to jeste pred vama stihl zrevidovat druidovo terenni upravy zahrady... hele, nemackate se tam nejak moc po trati? :D
    marketka47 Dekuji, ale "nove" je vlastne zavadejici (spis "jine"). Nove auto bych z mnoha duvodu nechtela a tak zustavam u sve svedske V70 (jen trochu novejsi a vymazlenejsi, s "cudlitkem na dusik", takze si v ni nejspis rozbiju za chvili cumak) xD

    Nocni zver jeste na celou dzungli nedala, tak jdu vyvencit rysy, kruty, mysi a koaly (vse ve zlute samozrejme) a ono to pujde (casu dost, SK nebudu plytvat) ;)
     
  9. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Úhoř i druhá manta na ploše, jen jsem opět zasela... no co už, až to vyroste, hodím nějaké chlívky, hlavně, že už jsem si srovnala všechny parky...
    Matlafous123: Joo, tak to je pro mě auto snů.... Doslova. Když jsem si vybrala letící šíp Scalu, tak někdo z hůry řekl ne, poslal problém a 4 měsíce jsem si vybírala Octávii II. řady... No nakonec jsme chvíli courali po bazáčích a mám úplně něco jiného mondeo combi.... jen cena je stejná jako u nového Sandera... Jediné co, na onu Octávii byla hotovost... na zbytek jaksi nestačilo.... :-( Jsou horší věci, hlavně že je se čím dostat k mudr, do školy, na nákup... atd. A hlavně do lesa na dřevo...přece jen už to je diesel 2.2 l...
     
    evainfo, dasa1143 a matlafous123 tohle ocenili.
  10. elen45

    elen45 Expert fóra

    Jonsdorf - palec nahoru
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  11. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Hanči 57 - nejsi sama,já začala džunglí,abych pak zjistila,že mám dělat oceán.Ale už mám úhoře.Z džungle 2TS manta a hle 2x delfín.Z džungle mě chybí jen pár plnění,dodělám po splnění oceánu.

    LV 217
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    :D to víš u trati je dobré spojení, ale do zelí si nelezeme, tak už nás má zmapované :)a to jsou tu i borci z Plzně a okolí.
    Mám v těch regionech chaos, jak nejdou po sobě, ale libovolně tak skáču po horách, potím se v džungli a potápím v oceánu. Nějak to dopadne, snad i batožina bude.
     
  13. burds

    burds Titán fóra

    Akce hotová.Dneska ještě nechám všude zvířata a zítra vrátím farmu do původního stavu.
     
    evainfo a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  14. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Mám úhoře, to byl můj cíl. Stonky poslední dobou nemusím.:p;)
     
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Pitrýsek47 Jezdime kolem vas do Svarkova-Castkov ke znamym, tak vam budu priste mavat! ;)
    Takhle tech batohu moc nebude, jestli nas budou machri z IT neustale vykopavat ze hry :p
     
  16. Štika

    Štika Mistr fóra

    Neustále se mi odhlašuje hra,mám sklizeno ale nakrmit chlívky už nemůžu.
     
    burds, evainfo a Zoufálkov tohle ocenili.
  17. kraketice

    kraketice Pisálek fóra

    Taky mě to pořád vyhazuje, je to pěkná otrava:mad:
     
    burds tohle ocenil(a).
  18. raddre

    raddre Baron fóra

    mám prozkoumaný oceán, hory a stojím na prahu džugle, nejsem zrovna baťůřkář a tak mně představa skoro 700ks děsí, pozitivum vidím v množství příbývajících zvířat, těch mám pořád nedostatek, žluté výběhy mně zklamaly, tak jsem je vymněnila za rysy a prozatím 100% úspěšnost, na baha jsou krokodýly i když maj trochu delší čas, ale zásoby jsem vyčerpala do úkolu a oranžové koaly.
    Než jsem napsala těch pár řádku, tak mně to 3x odhlásilo
     
  19. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj,ti co mají skoro hotovo,můžete mi poradit,Mám velký problém s padátky,jakou zvěřinu umístit na farmu i na bahamku,děkuji všem za rady M
     
  20. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Dobrá akce, hlavně, že není třeba nějakého nekonečného pěstování akčních blatouchů....Úhoř mě udělal opravdu radost, mantu jsem si taky vzal i když už jednu mám, ale vždy se hodí. Uvidím co bych si tak ještě vybral...
     
    Trepifajksl a burds tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.