Život rangera (13.11. - 19.11.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pitrýsku, třeba já, plním džungli, protože jsem si nevšimla, že se mi to nepřekliklo xD Co už, ono se to nakonec povede splnit. Nějak. ;)
     
    jindrasofr, Pitrýsek47 a matlafous123 tohle ocenili.
  2. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Ze 2 ploch dlouhodobek 5 batohů.
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  3. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak uhor je doma, akorat na to bagly stacily... dalsi prochazka az bude s cim... spokojenost!
     
    matlafous123 a Y_n_O tohle ocenili.
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    jana151049: to bude z nějakých chlívků nebo výroben, co máš na plochách, případně z kouzelných stromů. Tentokrát padátka nedávají rostliny, ale zvířecí odchovny a také výrobny. Na farmě i na Baha. A ještě ze šlechtění jsou.
     
    jindrasofr a matlafous123 tohle ocenili.
  5. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Jen jsem to napsala,tak mě to docvaklo,tak si jdu plochy opravit.Jsem janek.
     
    jindrasofr a Y_n_O tohle ocenili.
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Muj chlap nesnasi zavazadla (krom beden do auta) a kor batohy. Dneska rano mi jel k Plzni vlakem pro novy auto a nebyt toho, ze vezl diagnotiku, tak si nacpal knizku, penezenku, telefon a piti do kapes a jel. Takhle si s hlasitym skripenim zubu musel vzit batoh (nastesti igelitky nesnasi jeste o neco vic). Vystoupil v Nepomuku a pise: "Pripadam si jak vagus - vylezu zmrzlej z vlaku a s BATOHEM, jezisi s batohem! na zadech se jdu ohrat do jednoty" (cekal na taxika). Mam tuseni, ze o nasem spolku batuzkaru by neprohlasil nic tak slusne znejiciho, jako "zivot rangera" xD
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Můj zeť odnese maximálně balík z pošty, jinak má také averzi ke všem zavazadlům. Kufr na dovolenou posílá předem, aby ho s ním nikdo neviděl...
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Takže žlutí medvědi dali 100% padátek i bez JC(117 ks),ze žlutejma koalama to bylo krapet horší(37 ze 41 ks)S JC už to bylo také 100%(celkem 105 ks).:)
    Nyní všude žlutí papoušci a na farmě oranžový a červený slepice, s oranžovýma a červenýma kukačkama.Zde již použiji všade JC! Na noc zase půjdou všude žl.koaly a žl.medvědi.
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    kaolín11: citrony na farmu nemám, max je doma vymačkám do sklenice vody. Mám na plochách husy, vepře, ovce, do počtu berušky. Na Baha chobotnice s koníky a lenochody. Pokud to nebude stačit, taky asi dám rychlejisemnožící zvěř, kvantita nahradí kvalitu.
     
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Ocean vybileny, na noc soupnu zl. bobry a zl. vazky.... hehehe, jak si tu najednou chrochtame nad zlutyma chlivkama 8):D
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O Snažím se najít vždy chlévy ze kterých to padá skoro 100% a nemaj moc dlouhou dobu zrání.Zítra skusím na farmě žlutý myši, na bahamce asi ponechám žl. koaly.
     
  12. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Já ho viděl,tu bydlím xD

    8) Džungle taky hotová 8)

    [​IMG]
     
  13. hanči57

    hanči57 Aktivní autor

    Tak jsem zjistila že jsem bl....,jednou si to pořádně nepřečtu a je tu problém.Začala jsem dodávat a úplně špatně,mám co nechci a to co chci na to nemám.Tak musím počkat,snad to zase napadá.H.
     
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Hraběnko, už v jedné dávnověké písni zaznělo, že časy se mění...

    kaolín11: já jsem se soustředila na další akci, jo myši jsou v pohodě, taky něco padlo, měla jsem krmení jen na jednu várku 22 nor; ale stejně asi budu ve finále točit papoušky.
     
    jindrasofr a matlafous123 tohle ocenili.
  16. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    dobrý večer všem potřebuji poradit mám 2 plochy výroben + 1 plochu na baharamě
    farma 3 plocha neon chlevy + ružový chlevy- z čeho to padá více ? chlevy nebo výrobny ?
    baharama mix zvířat kde zrovna mám krmivo

    pošlete mi prosím zprávu na farmu, i s radou nebo tak nějak :) děkuji
     
  17. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    ahooojky :) Tak ja mam uhora doma o))))) este mantu a potom co to da dako nestiham uff....No Vcera mi vyskocil mravenecek tak som spokojna :) Oprava uz aj manta je doma jupiiiii.....
     
  18. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    rastaman19 Zkus si precist par prispevku zpet (treba od kaolína11, ktery i vypsal uspesnost vypadavani).
     
    jindrasofr a sovicka64 tohle ocenili.
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jasně a když jede satelit vlakem do Plzně nebo zpět, tak mi mává, jsem u trati ,-)))
    Hele, ale tady 99% lidí má batoh, to zapadl ,-))), ale je hrdina od vás až sem vlakem.
    Kdyby ho ztratil nebo někde zapomněl tak mu dáme náhradní faremní ,-)).
    Teď mi jich moc nevypadlo, ale zvěř plave. Na uvolněné husy jsem dal medvědy dle tipu, žlutá vládne ,-))).

    Y_n_O: Když v té džungli nezabloudíš tak to zvládneš hravě ,-)).
     
    Naposledy upraveno: 13/11/19
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O
    U zvířatat který mám na padací akce,se snažím mít krmení v dostatečným počtu.Navíc krmivo pro koaly,medvědy a myši je hotový za pár minut! [​IMG] [​IMG] [​IMG] ;)
     
    Y_n_O a matlafous123 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.