Život rangera (13.11. - 19.11.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak asi mi bude dlouho trvat, než se dostanu k úhoři, mám plný tulidomek, ale vždy sklidím jen 2 nebo 3 chlívky a musím farmu vypnout celou, protože mi nefunguje ani na F5, takto mně ta akce přestává bavit, ostatní jde, jen tohle ne, a to při každé akci na šlechtění, mantu už mám na ploše, ale ty nervy s tím, to naštve, jinak ať se všem podaří získat to co chtějí.
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    fany2020: Ahoj, ty nemáš kombajn? Ručně to někdy zlobí, ale jedním klikem na sklizeň šlechtěnců ne.
    Těžký život rangera ,-).
     
    -Kuteno-, fany2020 a matlafous123 tohle ocenili.
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Na první sklizeň 289 batohů,takže úhoř je doma!!!!8) Jen ten vtipálek stále odolává!:cry:
     
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    A za tohle by chtel nekdo pul farmy? Vzdyt ten blbinec pro uhore vypada skoro stejne, jako pro tu modrou placatou vec o_O:cry:
    [​IMG]
     
  5. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) kdo má dost SK tak nebude mít o batohy nouzi - padají z každého šlechtění, zrovna jsem si jich 132 odnesla xD
     
  6. vladca

    vladca Stará škola

    253 batohov ... to sa asi bude dať urobiť komplet, uvidíme ako bude padať z kratších chlievov a dielni. Aké máte skúsenosti?
    U mňa: žlté mačky a ani hrnčiarska dielňa neboli 100%-né, zato krátky červený krajčír opaskov na 100%

    Začínam oceánom, manta a úhor sú už doma :)
     
    raddre, Pitrýsek47 a evainfo tohle ocenili.
  7. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Pitrýsek47, bohužel kombajn nemám žádný a nikdy ho nekupuji, schází florenky, nezbývá mi nic jiného, než být trpělivá, ale pokaždé to taky nejde.
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Přes papoušky cesta nevede, jsou dobří jedině pro bobky na ostatní chlévy čekám, vypadá to stejně jako u rostlin, čím delší doba růstu tím lepší.
    Na výrobny nemám náladu, žerou zvěř a trvají dlouho.
    Z růžového kurníku batoh. Ze tří kukaček 2 batohy.

    fany: já ho taky nekupuji, ale šetřím kupóny na akce.
    stěby: pozor at ti neuplave, je tam moc vody ,-))))
     
    Naposledy upraveno: 13/11/19
  9. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    První sklizeň je za mnou a jsem maximálně spokojen: úhoř už si vesele bloumá u vodopádů :inlove:, manta má svého kamaráda taktéž 8). Ostatní už pojedu jen samospádem, když dokončím, tak dokončím, když ne, tak ne...
     
  10. satelit

    satelit Hvězda fóra


    8) Ocean hotov 8)

    Teď už to půjde pomaleji​

    [​IMG]
     
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Kdyby mi nekdy nekdo rekl, ze budu prskat nad preskokama, tak mu reknu, ze mu preskocilo, ale zacinam mit neodbytny pocit, ze bud preskoci me nebo pavum za chvili zakroutim krkama, jestli neprestanou preskakovat vtipneho, protoze to uz prestava byt vtipne! >:(

    EDIT: Tak a je doma mrcha a vic SK ze me uz RT nevyrazi :p
     
    Naposledy upraveno: 13/11/19
  12. jindrasofr

    jindrasofr Stálice fóra

    Mantička i úhoř doma, radost veliká... teď už může být jen lehárko....
     
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Naštěstí mám vtipálky dva, ale budu šlechtit, potřebuji ještě mantu. Úhoře jsem už ulovil. Čekat na chlévy a z nich batohy, tak asi vyrostu ,-))). Zatím z každého šlechtění batoh.
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  14. Angelica190

    Angelica190 Perspektivní autor

    Tato akce je pro mně nereálná - nejsem schopna splnit většinu dodávek, takže akci vypouštím a využiji ji pouze na vylepšené svého konta
     
  15. Trilian55

    Trilian55 Pilný autor

    Manta aj úhor doma, po dlhej dobe som si zašľachtila, teraz už ako to pôjde ;)
     
    Trepifajksl, evainfo a jindrasofr tohle ocenili.
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Vtipného páva jsem za dvacet mega odchytila na trhu. Lítací kozu nikdo nenabízí. Koupila jsem kamerunské, šoupla je do množírny a nemám lítací, mam Rambokozu :oops: Tak jdu na další lov na trhu a další množení...

    EDIT: tak je doma, na trhu byly ty rohaté obludky dokonce dvě :)
     
  17. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    este 290 batohy na odomknutie stonky, a akcia bude komplet hotova ;),taketo akcie mam rada :):)
    dnes pri slachteni padli aj dake preskoky,najvacsi bol z obycajnych papagajov- super papagaj ,takze spokojnost nadmieru ;):):)
    sk sa domelie a nieco je este v ulohach
    vsetkym drzim palceky pri plneni akcie ;)
     
  18. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Až po přečtení příspěvků jsem si všimla že mám další mantu i úhoře,Vůbec jsem ceny neřešila a bez brýlí jsem udělala oceán. Jsem z těch tajemnic zblblá, nevšimla jsem si že jde už o chlévy. Teď už je mi jedno jak to bude padatxD
     
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Hotovka, manta i úhoř plavou na Baha, tedy nic moc bazén, hlavně pro úhoře, který v ikoně připomíná žábu ,-))). Teď už se nepřetrhnu co bude, bude.
    libakos: tak jsi měla štěstí na oceán, to někdo ho chtěl a batohy naházel omylem jinam ,-)).
     
    evainfo, kaolín11 a matlafous123 tohle ocenili.
  20. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) akcia dokoncena komplet
    vsetkym drzim palceky a zelam uspesne ukoncenie celej akcie ;)
     
    evainfo a raddre tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.