Život rangera (13.11. - 19.11.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    .macca. jdi do stodoly,klikni na produkty a máš to
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Šlechtění pávů nedopadlo podle mých představ.
    Přeskok sice byl,ale až na duhového páva!:cry:
    Dodávka tak vysokých šlechtěnců je docela brutus.Hlavně když šlechtěnci z baráku lezou tak ,jak se RT zrovna vyspí!-.-:p
     
  3. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Díky ani jsem nevěděla, že něco takové máme, přitom mám víc jak 600 hledala jsem přes vyhledávač,ani tak jsem nenašla,asi jsem tam psala nějaké špatné písmenko.
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  4. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Jako byste nevěděli, že zákon schválnosti působí vždycky, když je nejméně vhodná chvíle.
    Buďte vděční za tak vysoké šlechtěnce, protože jindy vám určitě nepřeskočí.
    :D
    Tulidomek jsem obsadil z poloviny, ale po 14. hod. očekávám jen jednoho šlechtěnce o jeden
    stupeň vyššího a 2, 4 nebo 6 základních zpět. Tak je to u mě pravidlem u každého šlechtění
    a ani dnes nečekám žádnou výraznou změnu.
     
    burds, kytka50 a Jonsdorf tohle ocenili.
  5. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    No všude od včerejška stáje a vypadlo 160padátek,nic moc teda
     
    kytka50 tohle ocenil(a).
  6. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    186 padatek,manta uz plave,tak jeste uhore
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Týýjo, vy zase jedete, já mám zatím nálepku, 96 batohů ,-))).
    Moc se mi nelíbí, že padá jen ze zvěře.
    K vodopádům jsem dal letku papoušků, tak snad nějaký batoh přinesou.
    Je dobře, že se jednotlivé regiony nemusí plnit postupně, ale dají se vybrat a splnit co kdo potřebuje.
     
    Naposledy upraveno: 13/11/19
    kytka50, GordonSargent a matlafous123 tohle ocenili.
  8. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Tak já mám celkem 309 batohů i se šlechtěním na farmě bez přípravy,husy sice nedali úplně 100% o 2- 4 míň ale i tak to jde úhoř je doma.
     
  9. kubíkpytlík

    kubíkpytlík Aktivní autor

    Ač v ofiku uvedeno, že batohy budou z chovu padat omezeně, tak z narvanýho tulidomku plný počet 132 kousků ;)
     
    Naposledy upraveno: 13/11/19
  10. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Tak uhory a manty su doma..uz som spokojna a ostatne ma netrapi,,este pomalicky ked urobim cincili budem spokojna...nech sa vam vsetkym dari a TOPkarom drzim palce,,pekny aj ked uprsany den..:)

    A zatial skoro kazde slachtenie da batoh...
     
    Naposledy upraveno: 13/11/19
  11. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Manta i úhoř jsou doma :D
     
  12. Lorraine81

    Lorraine81 Pisálek fóra

    povedená akcička...úhoř je doma a snad zítra bude doma i manta a budu spokojená :))))
     
    burds a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  13. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek, a je to tady.... dívám se z okna na to dešťo - sněho nadělení, teď ještě aby to pomrzlo a bude na silnicích veselo. Jsem zvědav, jestli silničáři zase budou spát jak okresní čerti. ;) A jak to je s akcí..... celkem 209 padátek, čekal jsem to horší, ale co není, může ještě být. Manta ( celkově 4.) už si lebedí ve svém bazénku a úhoř vyčkává jestli se na něho dnes ještě příjde řada. Já myslím, že ano. :) Všechny plochy obsazeny stájemi, stromy jsem nevytrhával z kořenů a pár políček by se taky našlo. Speciální plocha to taky začíná rozjíždět a k úplné spokojenosti mi chybí už jen nějaká pořádná akce na strašiplochách. ;):)xDxD
    Tak hodně zdaru, ať se daří a každý si uloví to, po čem touží.
     
  14. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Úhoř na ploše, dostal SK, aby nechcípl hlady, než se mu vyrobí krmivo :)
     
  15. burds

    burds Titán fóra

    Vtipný páv našlechtěný.Tak uvidím jak brzy to zvládnu.Stáje a výrobny kam se podívám
     
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Zatim 181 batohu (1/2 farmy nesklizena - asi nejaky horsi nacasovani, koukam), toz jdu pustit radek a neony na kocky - to bude vriskot xD

    EDIT: Ze jsem si vcera nedala po hube lopatou, kdyz jsem rikala neco o nejdelsich vyrobnach :oops::D
     
    Naposledy upraveno: 13/11/19
  17. gabča1977

    gabča1977 Rádoby autor

    320 batohů, úhoř i manta doma, super :), ted už bude pohodička, co jsem chtěla mám ;)
     
  18. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    Tak jsem nasbírala přes 300 batohů a hádejte co? Hodila je všechny do ústředí místo do oceánu, takže manta i úhoř zatím v nedohlednu. Prostě jsem dnes mimo mimo mimo. Komu se zadařilo více gratulace. Snad to bude zítra lepší.
     
  19. satelit

    satelit Hvězda fóra

    A je doma ;)

    [​IMG]
     
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Vy jste batůžkáři tedy ,-))) dal jsem 6 šlechtění a z každého batoh, jste mě vyhecovali, že jsem se dostal až k marmeládě a květináči ,-)), ale akce fajn.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.