Život rangera (13.11. - 19.11.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ten páv mi chýba,ale možno sa objavý na trhu,lebo teraz je trh vykradnutý!o_O a to doslova! Konečne budeme hrať o niečo konkrétne. Možno mi po 2-3 dňoch budú tie bedne aj chýbať!;)
     
  2. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, tak tato akce mě mile překvapila. Docela se těším a určitě se do ní pustím. Projela jsem stodolu a krom nějakých šlechtěnců mám vše. Zítra při BB zkusím tyto šlechtěnce vychovat :)). Jezírko pro manty se móóóc hodí, stále nemám. Všem, kdo se akce zúčastní přeji mnoho štěstí.
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Až na toho vtipálka bych snad měl mít všechno.Horší je,že nemám ani šlechtěnce o stupeň nižší.No nic fláknu tam pár mixů a třeba něco z té boudy rozumnýho vyleze!:wuerg:
     
  4. barca279

    barca279 Vážený autor

    co znamena v slovensine vtipny pav?
     
  5. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    barca279: O stránku zpět už Skali psala překlad -->ZDE<--


    Hezkou hru ...
     
    Jonsdorf a Skali tohle ocenili.
  6. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Tak jsem přehlédla, že to nepadá z rostlin a všude mám nejdelší rostliny. No nic, jde se bourat.
     
  7. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Odtajnila jsem ze sekerkový akce dvě tajemnice skoromravenců a lidičky on na mě koooooonečně ten Ferda vykoukl:inlove: Jěště úhoř a už mam všechnu zvěř jupí;)
     
  8. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Už v komentáři k souběžné akci jsem zaznamenal úhoře a tady ho nabízejí "skoro zadarmo". Takže si jdu pro něj. A moje manta si jistě po pár dnech osamělého strádání zaslouží pěkného partnera. Šlechtěnce ryb mám v požadovaném množství, teď jen aby to padalo. Ty další dvě prostředí rozjedu až podle toho. Páva vtipálka nemám, ale mám dost nižších šlechtěnců, trochu drhnou kozy, tam se budu muset smýkat, a musel jsem si koupit kleptovránu, bo pechfógly* nemám z nějakého důvodu vůbec odemčené. Jdu sklidit a nachystat chlívy, ať to zítra pořádně lítá:D.

    * omluva -pechfógl-, není to osobní ;)
     
  9. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No hlavně že se včera řešil vliv ananasového pečiva na papouščí pírka... kdybych to byla věděla, tak bych tam nechodila a nevšimla si, že je potřeba doplnit spižírnu. Nejméně na pár týdnů dopředu.... no výrobny vytahovat nebudu, počkám

    [​IMG] :)
     
  10. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    MatysekKamilek vysokohorska krava? ja mam v ofi uvedenu len horsku kravu 2x ;),skontroluj si to

    Jaj, teď jsem koukala a máš pravdu .... super, ty tuším 4 ....
     
    Naposledy upraveno: 12/11/19
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Teda, urcite nekdo ma jasno, co do slotu... kdyz bude vsude zver/produkty a pak stromy kde to nepujde...
    Nejak se ted nepodivam do slotu a o to zkoumat co jinyho tam davat uz nejak nemam silu, jdu ted hlavne tu zver umistit...
     
    -migos- tohle ocenil(a).
  12. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Od rána som tu nebola a ako plechová trubka najprv porobím farmu a až potom idem sem pozrieť "novinky". Takže znovu pekne späť a miesto plodín hodiť na plochu chlieviky ... nehrám to prvý rok a stále sa neviem poučiť, že treba iné poradie prác :music:
     
  13. raddre

    raddre Baron fóra

    tuhle akci jsem přéhlédla jak družstevní lány a přitom bych konečně mohla mít úhoře, naštěstí vše až na tu kozu mám, ale to by neměl být problém mám spoustu angorských koz,takže 3 kamerunské(4.mám) zvládnu a pak z nich udělat létající, pokud "marphyho zákony" budou v klidu a schválně mi nenadělí přeskok na místo normální genetiky. S padátky to bude asi špatné, celý den jsem tam měla pokrácené stromy, páč s některými plody jsem byla na nule a pak jsem tam hodila pole s dlouhodobkama, abych do 14.hod. měla klid, rozhodně nemíním bourat jde jen o hlavní a plantáž na ostatních plochách jsou chlévy, dílny a stromy a ty stromy tam stejně zůstanou, těším se jak to zvládnu a všem co se do toho pustí přeji hodně štěstí
     
    maribeja, Jonsdorf a matlafous123 tohle ocenili.
  14. Trilian55

    Trilian55 Pilný autor

    Teraz by som ocenila, keby som vedela ktore remeselne produkty su na co. Dost sa mi toho nazbiera, ale ked mam zakazdym cakat na bublinku co to vlastne robi, tak ich pouzivam malo. Chcelo by to napad ako rozlisit co je na baha a normalnu farmu, co je na kvety, stromy atd ...
    Do akcie idem, všetko zavisi od padania batohov ;)
     
    Trepifajksl, Jonsdorf a anvan tohle ocenili.
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tož sem na Baha sklidila koriandr, postavila chlívky, výběhy, obydlí... na farmě to bydlí už delší dobu, snad se zvířátka do začátku akce neukoušou nudou ani hlady :)
     
  16. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    To snad není pravda, když potřebujeme mít zvířata, tak dají šťastný den stromů. Tentokrát jsem se připravila jenom na baha, na farmu to chci zkusit bez přípravy až mě dozraje pažitka, tak vyhodím husy a uvidím kolik vypadne padátek za pomocí JC.
     
  17. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    To víš, .macca. náš milý Farmerama tým je empatický a vždycky se umí vcítit do potřeb hráčů.
    :D
    Cesta za mantou a úhořem se mi zdá nějak moc jednoduchá a tak očekávám ještě nějakou kulišárnu.
    Myslím, že to nebude jen tak. Že by baťůžky vykonaly své? Uvidíme.
    :D
     
  18. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Než jsem si přečetl v O&D že někdo hledal úhoře, ani jsem nevěděl že takovej chlívek máme. No a pořád žiju a jsem v pohodě.
    Takže taky vynechám. Nebudu přece rušit lajnu "házím bobek na akce, nervy mám jen jedny"
    Absťák "KFC" se nekoná a já tak můžu vzít psa a jít ven, protože je hezky a já mám nařízeno od mého červánku, že mám chodit na procházky abych nezplesnivěl na gauči.
     
  19. Štika

    Štika Mistr fóra

    Koza jedna lítavá, bláznivá....už jí naháním po třetí....řekla jsem si udělej si jí ráno než budou přeskoky,jo houbeles už po třetí přehupla na rambokozu a ještě nebylo deset. Tak nevím jak a kdy je BB nastavené..... na trhu pusto a prázdno. Teď už počkám, třeba vypadne batoh,při mém štěstí na BB vypadne velká 0.
    Vypadlo 310 batohů.
    Na tu kozu ještě čekááááám a čekááááám
     
    Naposledy upraveno: 13/11/19
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  20. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Teď jsem si zkontrolovala stodolu co mi chybí je to létající koza a vtipný páv,, ale vůbec nevím co je to šnorchl
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.