Život rangera (13.11. - 19.11.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Akce vypadá slušně , :pjen doufám že se na poslední chvíli nezmění z čeho budou padátka padat, jako tomu bylo nedávno:cry:
     
    zejdy66 a vilm4 tohle ocenili.
  2. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    Bahamarama - myslíte si, že to zahrnuje i vodopády?
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  3. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Veselá.99- určitě by to zmínili,takže si myslím že ano.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  4. elen45

    elen45 Expert fóra

    když Baha - tak všude
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  5. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Projela jsem stodolou a všechno mimo batohů mám, tak doufám, že to bude padat. Jára
     
    Y_n_O, Jonsdorf a vilm4 tohle ocenili.
  6. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Sopti-to co děláš,to už nejsou rady a informace,to je rozmazlování!Děkuji za všechny nechápavé.Včetně mne.
     
  7. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek, a opět je tady další akce - tentokrát bez pěstování plodin, což mě trošku vadí ( už jsem se naučil stíhat akce v předposledním dnu a nenechávat to na ten poslední), protože budu muset překopat jak Farmu, tak i Bahamku, a to já dělám nerad. Pokud jsem to dobře spočítal, tak na oceán bude třeba 445 batohů, na ústředí pak 685 batohů a do hor budeme potřebovat 395 batohů, celkem tedy bude potřeba na celou akci 1525 batohů(snad jsem to spočítal dobře ;)), to je docela darda, takže uvidíme, jestli bude lepší plochy zalesnit anebo postavit chlévy a výrobny. Díval jsem se i na odměny, RT se zase nepředalo, za hodně peněz dává jen málo muziky, manta a úhoř napřímo jsou milým překvapením:), místo bahavýběhů a sokolího hnízda bych uvítal nějaké ty "spešl" stromy a chlívky ( takový mravenec by byl vítanou trofejí, vážka stejně tak a ze stromů tak dvouslívák a americký topol, ale i třeba wolemie či jabuticaba by potěšily nejednoho farmáře:D). Oceňuji promptní zařazení Babyboomu na šlechtění, protože ho asi bude třeba a s ním i nabídku superkrmiva.
    Ještě udělám inventuru ve stodole, abych věděl s čím vytáhnu do boje a kde mě budou boty tlačit.
    Díky sopti na návody, ještě tak vyřídit v RT, aby příliš nautahovali kohoutky parátek a mohlo by to být na pohodu.;):)xDxD
     
  8. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Tak tedy:
    Zvířat co jsou v odměnách mám dost "úplně" až je musím prodávat.
    Beden z zřádků taky, no a bednu s krejcary miliardář neptřebuje, stejně není za co utrácet.
    Jediné co bych tedy bral slavný soude je ta Nemova ponorka, bohužel i ta je jen nálepka co se rozmočí a už si na ní nevzpomenu.
    Ale abych nebych napadený že jsem nějaký pesimista!
    Dnes k obědu byla moje oblíbená svíčková akce.

    Tak že dobrou chuť všem...
    ;););)
     
  9. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    No tedy řádek nic moc. Ale odměny??? To je něco jiného. Činčila, úhoř a druhá manta se mi budou na farmičce rozhodně vyjímat:p
     
    Jonsdorf, jindrasofr a vilm4 tohle ocenili.
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Takhle na ty obrstromy nedopestuju, ale mantu, cincilu a uhore beru (pri OaD pry jdou menit za pul farmy) xD
    Nj, toz nasadim na zacatek nejdelsi vyrobny a pak budu tocit bobry a koaly s jasminovym cajem do zblbnuti, pac tech je porad nejak malo a na vodopadech necham stromy na padatka a PH do druhe akce.
     
    Naposledy upraveno: 12/11/19
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nějak si zase pojedu ty svý expertní na farmě a stromy na bahamě, sice jsou mi už papouščí pírka nanic, když i TOPka za to nestojí, ale což nadělám, farmu i bahu nerada bourám a měním, tak si jedu zase po staru
    :p
     
  12. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Hmmm, tak farmu nechám jak je .... chybí mi jen vysokorská kráva a vtipný páv, trh skoro celý šedý a 10 mega jsem vyhodila za želvy, neb je cpu do úkolu s mravenci v družstvu... chybí mi úhoř, činčila bude třetí, manta druhá. Tož zítra ve 14:00 ... to půjde...
     
  13. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Chudák Ferda, zase chybí.
    Asi ho sezobl ten sokol.
    :D

    Edit
    Druide, já bych moc nezalesňoval. Zdá se mi, že z lesa nic dobrého nedostaneš.
    :D
     
    Naposledy upraveno: 12/11/19
  14. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Po kontrole zásob na farmě jsem zjistil, že to s mými zásobami není až tak špatné :):)..... došlechtím si jednu létající kozu a nasadím chlívky na želvy - nějak jsem se špatně díval, nechal jsem asi otevřená vrátka a frnk frnk- a želvy vzaly roha. :eek:Takže 20 dalších si musím vychovat a u toho budu už jen počítat batohy, aby jich bylo dost.
     
  15. muchotrávka22

    muchotrávka22 Pisálek fóra

    Ahoj prosím po slovensky aká opica je saimiri a vtipný páv vopred srdečná vďaka
     
    vilm4 a burds tohle ocenili.
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    muchotrávka22
    vtipný páv = žolíkový páv
    saimiri opice = klietková opica
     
    vilm4 a Milka66 tohle ocenili.
  17. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    MatysekKamilek vysokohorska krava? ja mam v ofi uvedenu len horsku kravu 2x ;),skontroluj si to este raz :)
     
    vilm4, Jonsdorf a ezzra tohle ocenili.
  18. burds

    burds Titán fóra

    Mimo vtipného páva kterého doufám vyšlechtím ostatní zvířata mám.Tak tedˇaby padaly batohy.
     
    Jonsdorf a vilm4 tohle ocenili.
  19. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    tak všude výrobny a stáje kromě jedné plochy- horší to bude s krmivem schazí hlavně na baharamě
     
    Jonsdorf, vilm4 a jindrasofr tohle ocenili.
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Noooo, tak slechtence mam, nekdy presne tesne... ale teda vsechno vytrhat a dat zvirata, to znamena problem s krmivem, kdyz je to vsude... a taky se surovinama do nej... ale je hezky, ze bude Stastny den sklizne, na tu specialni plochu kde budem ten den rozpestovavat je to fakt darek spis k nastvani, ze?
     
    vilm4, jindrasofr a zejdy66 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.