Život rangera (13.11. - 19.11.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Angelica190

    Angelica190 Perspektivní autor

    Beznoska - děkuji i tak, JC je pro mně zatím nezískatelná záležitost, kaštanový řádek taky nemám ... na ostatní mrknu
     
    Veselka tohle ocenil(a).
  2. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Takže: za několik minut jsem taky "získala" několik milionů protihodnoty. Když se někdo poflakuje, tak mě ani ten počet nepřekvapil, protože kdyby se nepoflakoval mohlo toho být víc. Ale také a při topce to bylo opět, jak se někteří co dávno se hrou sekli byli na předních místech Děkujeme tak zase za rok xD
     
    MatysekKamilek a Y_n_O tohle ocenili.
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Angelica190 - určitě popřemýšlej nad šlechtěním rostlinek ve skleníku. I bez použití SH se dá taková dlouhodobá rostlinka zkrátit na přijatelnou dobu růstu, což je fajn při akcích kvůli padátkům - třeba na noc. Dalšího pokrácení docílíš např. produkty od alchymisty (výhodou je i jejich umístění do stříbrného slotu). Do diamantového slotu máme pro farmu produkty +3 (ty jsou rozdělené podle kategorií rostlin - ostatní, obilí, zelenina, květiny - působí 18 hod jako MJS)
    Pokrácení chlívků - valentýnský květináč a sýrové kuličky nebo vaječný koňak.
    Pokrácení výroben - svatodušní kytice, marmeláda z guave nebo perníky.
    Pokrácení bubu rostlinek - strašidelná kytice (to určo znáš).
    Pak jsou ještě nějaké produkty na vyšší výnos ze stájí - např. koala - jasmínový bublinkový čaj, na temné světlušky máme zase Kadidlo ze stříbrným plamenem.
    Domácí zvířátka - mazlíčci (super jsou Neonová motýlí kukla a Bouda zaníceného velikonočního zajíčka, na hřbitově pomáhá Netopýří baklažán hrůzostrašné noci a Jeskyně Polterdýně)
    Na Baha na vyšší výnos ze stromů Ananasové pečivo, na třtinu Ananasovo-mangová maska
    (což mi připomíná na farmě na pšenici Ovesný chleba, na slunečnici jarní vývazek, melounová magie na kategorii "ostatní" a Maska Tiky na zkrácení růstu zeleniny na Baha - tu ti může poslat někdo z přátel)
    Ampule růstu - zkrácení doby růstu u stromů na Baha. A Loď pirátského papouška
    A někteří občas používáme placený prvek Jackův dárek

    Mrkni do FAQ nebo v debatním do vlákna ST: Farmářský dům - SKLENÍK - zkušenosti, rady, debata
    FAQ:

    Skleník - zušlechťování rostlin
    Seznam zušlechtění ze skleníku

    Řemeslné produkty (nebo mrkni přímo ve hře na trhu - záložka Řemeslo na jednotl. produkty)
    Přehled neřemeslných bonusů a bonusů z řemeslných produktů dle jednotlivých slotů

    Neřemeslné bonusy umístitelné v bonusových slotech


    Je to jen základ, na který jsem momentálně vzpomněla, určitě by se ještě něco našlo, třeba to někdo doplní (víc hlav víc ví ;))
     
    Naposledy upraveno: 18/11/19
  4. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Skali, a můžu se raději zítra pro jistotu nepřihlásit, ještě tam chybí řádky a než bych to dala do kupy tak ty jiné bonusy vyšumí a je večerxD
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Netopýrku, tož si musíš vybrat... buď to nebo ono, ale něco dycky pomůže ;)
     
    GordonSargent tohle ocenil(a).
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    GordonSargent - já vím, řádky jsem nevypisovala, bo jestli je hráčka nemá, tak jí to je stejně nepomůže ;)
    PS: a koukej makat a syslit do stodoly

    Edit: nejdůležitější je na to třeba před sklizní nebo zasetím nezapomenout (já zapomínám pravidelně :cry:)
     
    Naposledy upraveno: 18/11/19
  7. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    používám to samé jen ještě jeden řádek na sh a myslím že je to Dožinky 2014 sklizen po 96 hodinách
     
    Angelica190 tohle ocenil(a).
  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    rastaman máš na mysli kaštanový řádek ???? Tak šup do skleníku.A naučit se s ním zacházet. Já už tu možnost nemám a byla to stejná chyba, jako když někteří neposílali vláčky.Z chyb by se rychleji měl učit tvůrce než hráči,ale důsledky jak jsme svědky dnes, tak po stromech přišel řádek, skleník a neonky. :)
     
    Naposledy upraveno: 18/11/19
    radyn.m a Y_n_O tohle ocenili.
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Každý si nějakou vychytávku najde, jen to nesmí být sklerotik jako já a musí ji používat :)
     
    kiki2305, Pitrýsek47 a GordonSargent tohle ocenili.
  10. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    jestli je toto kaštanový řadek tak ho mám

    [​IMG]
     
    radyn.m tohle ocenil(a).
  11. Angelica190

    Angelica190 Perspektivní autor

    Děkuji všem za rady ( dokonce i za pár sklenic MJS co mi přistály jen tak) , musím si nějak utřídit strategii - jsem v 84 levelu ale hospodařím strašně chaoticky, plním akce, mimo akce ( které ale dokončím jen velmi výjmečně) pěstuji a chovám do družstva ( u něčeho budu muset přehodnotit zda není lepší prodávat X a kupovat Y) , na stodole mám stále minimální zásoby všeho, často mi chybí krmivo, strom i Baha otevírám dosti nesystematicky, řemeslníckou čtvrt prakticky nenavštěvuju, ve skleníku nešlechtím, ... no prostuduju diskuze se zkratkou ST a pak si nějak určím co dál, ještě jednou všem děkuji :)
     
    radyn.m, danielka0000 a matlafous123 tohle ocenili.
  12. Beruška.Janka

    Beruška.Janka Zelenáč fóra

    Tak mi chybí 32 batohů na stonek,to už nedám.Ale mám dekorky,tak snad se budou někdy hodit.
     
    zahradnice4 tohle ocenil(a).
  13. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Beruška.Janka: tak šlechti - z každého šlechtění ti vypadne 1 baťoh
     
    kaolín11, Skali a matlafous123 tohle ocenili.
  14. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    s kytkama je to jednoduché i když zdlouhavé na vyšlechtění. Vzhledem k levlu mně vychází

    růže:[​IMG]

    karafiát:[​IMG]

    důležité jsou tam jen dva bonusy "láska" k superhnojivu a pak stačí řádek a pohopole.
    a pro nás bezkaštánky svitla naděje až s příchodem

    šafrán:[​IMG] ale hodí se i kaštánkům, protože řádek taky není vždy k dispozici. Se stájemi je to jiné. Tam bylo potřeba získat neonové dekorace na zkrácení času a pak dostatek neonových stájí. Bylo to povoleno jenom jedno OD. A pak se chlívky sklízejí stejně rychle jako pohopole. Vlastně pomaleji, musí udělat klik navíc, vykydat. A pokud má někdo víc stájí a desítky tisíc krmiva pro medvědy, tak má tolik medvědů ve stodole jako batohů. Medvědů víc, protože určitě vypustí kuklu a zatočí si kolem ;)
    ale je to z pohledu bezkaštánka, možná je to jinak...
     
    Naposledy upraveno: 19/11/19
  15. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    tak veškeré mé snažení je pryč, v poslední minutě mi chyběl jeden batoh a jsem bez stonku, to je fakt jobovka:cry:
     
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak, myslím, že pokud bylo v opičím chrámu aktivováno vše potřebné a pokud byly na všech plochách farmy i Baharamy chlívky a výrobny s rozumnou dobou "zrání", šlo to i bez JC a bez šlechtění.
    Při akci na výrobny šly na plochu ty nejdelší výrobny v základu (bobří pily, biolep, zubní kartáčky, hůlky.... apod.). Zkrátit se daly na 4-5 hodin řemes. produkty - svatodušní kytice (nebo perníky či marmoška z guave). Do slotu ještě bonus dílenských výnosů a vypustit zaníceného zajíčka. Aspoň se něco zase nasyslilo do stodoly. Za mě super. Jen houšť.
    Hlavně to chce minimalizovat prostoje - když nejsem doma, dám něco delšího, když můžu k PC, můžu si dovolit něco kratšího (tím nemyslím ale papoušky a slepice).
    ;)
     
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    A nešel koupit? Teď už je to jedno.
    Akce super, bez většího snažení mám vše ,-)).

    Edit hroudov: tak to sem raději ani nepiš ,-))) nebo už se to může?

    Edit2: Díky MatysekKamilek. A už je příspěvek pryč ,-)
     
    Naposledy upraveno: 20/11/19
    MatysekKamilek, Y_n_O a matlafous123 tohle ocenili.
  18. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Pitrýsek47: Stále nesmí ......
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Sdílení přihlašovacích údajů je porušení VOP - takže se to samozřejmě nesmí. A chlubit se s tím na fóru je ....no .....asi tak
     
    MatysekKamilek a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  20. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Pitrýsek47: za málo.... ;) Není to tak dlouho, co jsem VOP přečetla celé ....
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.