Život rangera (13.11. - 19.11.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, spočítala jsem si, že mi ještě chybí 295 batohů, pokud zítra nenapadají z výroben a chlívků, tak mi nezbude nic jiného, než hodit další zvířátka do tulidomku, ale zásoba SK se povážlivě zmenšuje, tak jen doufám, že ho nevyplácám všechen, nestačila bych ho nahamounit do vánoc, tam možná bude zase nějaké šlechtění sobíků jako loni.
     
    romanafa a MatysekKamilek tohle ocenili.
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Chybí 26 batohů na úhoře :p, nic jiného nechci a proto jsem farmu nepředělávala, nějaká zvířata jsou jen u vodopádů, jinak farma rostliny a bahama stromy a stejnak budu mít to, co potřebuji, bo mám úhoře jen jednoho a to na vedlejší farmě
    xD;)
     
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Džungle je fakt džungle, tam batohy jen mizí a výsledek je v nedohlednu:D
     
    marketka47 a spuntka tohle ocenili.
  4. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    212/290 to už dopadá ....
    Ráno už zaseji na celé ploše jak farmy, tak baha normálně...
    Pozitivní je, že mám hotové 2 šlechtitelské úkoly v družstvu ... SLONI a RYBY .... Super akce .-)
     
    marketka47 a davidson00 tohle ocenili.
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ještě mi chybí 127 batohů na stonek. To způsobilo těch skoro čtrnáct hodin, kdy jsem se v práci nedostala na farmu, no... Už aby ty chlívky zmizly xD
     
    marketka47 tohle ocenil(a).
  6. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Dokonáno jest 8). Tenhle způsob akce zdá se mi poněkud... ideálním ;): chovám si cochcáky, šlechtím si cochcáky, dostanu jednu novou stáj (úhoř) a dvě, co mám jenom jednu (manta, činčila):music::p, k tomu spoustu dalších pěkných darů a solidní stonek, to beru. Jen houšť a větší kapky...:)
     
  7. elen45

    elen45 Expert fóra

    tuhle akci si myslím mohl zvládnout každý, z výroben to byla fakt kanonáda batohů - navíc 980 kousků a mimo to přibylo i trochu produktů, které mám jinak jen v obr výrobnách
     
  8. CandyCane1

    CandyCane1 Pisálek fóra

    Skvělá akce.:) Splněno už včera, batohy padaly jedna radost ( na rozdíl od minulých akcí, kde jsem padátka ždímala z kdečeho a někdy ani to nestačilo). Za mne spokojenost.
     
  9. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Hotovo ;)
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Řádek řádí, ještě počkám, až se okotí nějaké stáje, chlívky či obydlí, co mi zůstaly na ploše. A pak chvíli klííííd xD Držím pěsti těm, co furt sbírají batohy...
     
  11. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Hotovo, opět farma v původním stavu :)
     
    matlafous123, davidson00 a Y_n_O tohle ocenili.
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Díky za podporu, já ty batohy v džungli pořád ztrácím ,-)
    Šlechtění to jistí, SK nasbírám.
    53 hod do konce, to je hafo času.
     
    GordonSargent, davidson00 a Y_n_O tohle ocenili.
  13. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Tahle akce byla supéééér :inlove::inlove::inlove::inlove:
    Líbí se mi,když vim přesně o co hraju!
    Mám takovou radost z MANTIČKY a ÚHOŘE :inlove::inlove::inlove::inlove:
     
  14. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Tak mám stonek, dekorace snad časem někde splaším:p;)
     
  15. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Hotovo , všechno je doma , ale nejlepší je akce více hnoje , když nevíme co s tím co máme !;)
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  16. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Kdyby to šlo, tak vám klidně nějakej batoh šoupnu ,-) [​IMG]
     
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Já bych hned po nějakém skočil, dal si ho na záda i dopředu a do nich bych nacpal so se vejde a razil si cestu džunglíxD, ale už se pěšina krátí a cíl přibližuje.
     
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Casey, nejsi náhodou předsedou spolku turistů ? :)
     
  19. papulice

    papulice Veterán fóra

    tak nevím co dělám blbě,ale chybí mi 600 batohů,v džungli jich je teda hafo...
     
  20. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Gordon: To vypadá spíš na další vylodění v Normandii - přinejmenším vojenské cvičení momentálně spřátelených armád....
     
    ašada01, GordonSargent a Y_n_O tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.