Život na farmě (1.8.2024)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 31/7/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    babina51 tohle ocenil(a).
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmmm,takhle nějak fungoval Kubík v minulosti,nebo jak se jmenoval.Byl to tuším 5 nebo 7 denní cyklus.Akorát ty úkoly u toho nebyly. No nic,počkáme si než to zpřístupní i "normálním" hráčům a mezitím můžem probudit nějakou tu "mrtvolu" !o_O8)
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Já tomu moc nehovím, uvidíme, až to přijde :)
     
  4. dadulcek

    dadulcek Rádoby autor

    Uvidíme, čo sa to chystá za prekvapko.. nové zázračné debničky za vlnené mince :D
     
  5. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, jsem zvědavá a docela se těším ;):)
     
  6. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Zatím jsem to moc nepochopila, ale uvidí se zítra ;)
     
  7. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Jestli dobře chápu, tak se zatím nemám na co těšit :wuerg: Tak si počkáme, až akce bude dostupná i pro hrající hráče :music:
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak,tak! Všichni se těší a ono není na co!xD
     
  9. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Nevím, jaký má smysl hra pro hráče, kteří nehrají..... takže nehráče. To jim to dají vědět jak.... holubem ???xDxDxD
     
  10. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    kaolín11 ... nevidím důvod se netěšit ;) i když píšou ...."Akce bude jednou dostupná i pro aktivní hráče"
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Chtěl jsem jenom poukázat na nesmyslnost počínání RT ! Nejlépe asi telepaticky přivolat léta nehrající hráče ?!? Proč rovnou nevrátit tenhle prvek do hry,který byl v dávné minulosti součástí hry ?!? Ikdyž, ta čekací doba nebyla tak ukrutně dlouhá! Řekl bych,že Kubík byl upraven z důvodu dotačních farem.Přece jen občas byl kmání kombajn a stačilo 1x vynechat a byl opět za určitou dobu k dispozici!o_O
    Takže od 1.9.2024 vrátit Kubíka všem a pak už by platilo to co je psáno v ofi!8)
     
  12. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Tato akce bude pro všechny aktivní hráče dostupná hned od jejího zavedení.
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dob
    Zdravím
    To bylo jasný hned od začátku,ale byl tam zádrhel v čekací době.Takže už to neplatí ?!?

     
  14. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 nechápu, jak to myslíš. Poprvé bude akce dostupná pro všechny hráče. Následně se opětovně objeví pouze u hráčů, kteří se stanou neaktivní na 60 dní.
     
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Takže tohle neplatí?!?

    Obecné informace

    • Jedná se o akci dostupnou pro hráče, kteří se do hry vrátí po 60 a více dnech, během kterých byli neaktivní. Ke spuštění akce dojde vždy po splnění této podmínky, hráč ji tedy může postupně odehrát několikrát, pokud se stane opakovaně neaktivním.
    • Akce bude jednou dostupná i pro aktivní hráče.
     
  16. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 platí.
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    v podstatě je pro mně akce dostupná po 60 denní neaktivitě.
    Asi jsem to už pochopil i já.Takže akce bude napoprvé přístupná všem! Slovo "jednou" na farmě někdy znamená i nikdy!:wuerg:
    jednou = někdy , kdysi
    ale také:
    jednou = jedenkrát
    Bohužel z ofi jsem to pochopil tak,že jednou v budoucnosti bude přístupná všem!:cry:
     
    Naposledy upraveno: 31/7/24
  18. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 slovo jednou v tomto případě znamená množství. Primárně je akce určena pro hráče, kteří se do hry vrátí po delší době. Ale bylo záměrem, aby si ji alespoň jednou mohli zahrát všichni hráči. ;)
     
  19. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Stejným způsobem jako nehrající hráči dostávají zprávu , která je zve zpátky do hry ... tedy e-mailem;)
    Tak jako nám všem (kdo máme povolené posílání zpráv) , chodí na e-mail zpráva o nové akci .
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mno, to by ti hráči taky museli na toho emila kliknout... xD Když má někdo stopadesát vedlejších farem a i tu hlavní už přestal hrát, je to celé celkem o ničem. :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.