Život je piknik! (23.8. - 29.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 22/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Persefone

    Persefone Aktivní autor

    Po dlouhých sedmi hodinách konečně mám dostatek mrkví a jdu na salát. Jak já závidím těm, co mají zásoby. Vypadá to, že mě čeká dlouhá noc. Ale na druhou stranu, pokud to stihnu, můžu pak pěstování akčních rostlin prokládat mrkví a salátem a trochu si přivydělat.
    Akce vypadá slibně, mohla by být první akcí, kterou dokončím celou. Problémem ale budou ty koše. Minule jsem s předměty, které měly vypadávat během sběru, moc štěstí neměla. Začátek akce nestihnu, ale zkusím zasadit nějakou časově náročnější rostlinku a třeba při sběru získám nějaký ten košík.
    :)
     
  2. y.z.y

    y.z.y Stálice fóra

    Tak jsem si už taky nějaký ten krejcárek vydělala na přebytcích mrkve a salátu, dala jsem na trh od každého asi 50000ks.
    Akce se mě zamlouvá, nebudu nic bourat 383 pidipolí bude stačit.
    Přeji dobrou noc a
    ať nám košíky padaj !!! [​IMG]
     
  3. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra

    Tak já taky vydělal na mrkvy a salátu - celkem jsem na tom vydělal 5 mega. :)
    Na akci jsem si připravil karafiáty na komfortních polích a celkem to ujde. :) [​IMG]
    Akce sopravdu na střední úrovni a odměny jsou slušný. :)
     
  4. Ajtoto

    Ajtoto Pilný autor

    Čítať sa mi to tu všetko už nechce a už sa teším do "spiše".
    Ale na našom trhu už mrkva aj šalát vyskočili dosť vysoko, a na sklade toho moc nemám. Nevadí. Dopestuje sa to pomerne rýchlo popri akčnej.
    Odmeny celkom slušné, ale kde sa stratili TS a TCh? Kde potom získam nové stromy?
    Na 99% by som ich aj tak nezískal, ale bude mi chýbať to čakanie - čo ak...
    Farma ako-tak pripravená, tak zajtra ideme nato :)
     
  5. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Jo jo pozdě bycha honit, proč já si to nepřečetla už včera odpo? Mohla jsem celý odpo mezi balením točit mrkev a salát. Mrkev by byla ze zásob, ale se salátem je to bída. Za chvíli jdu do práce a pak jednu do neděle pryč tak nevím kdy budu pěstovat, ale snad to nějak dopadne. Všem přeju hodně zdaru.
     
  6. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    padátka mne netrápí, co vypadne, to vypadne a na zbytek nasadím kaštánky a karafiáty na pohopole na okamžitou sklizeň - ono mít aktivní stonek je leckdy velká výhoda :)
     
  7. LindaFarmářka61

    LindaFarmářka61 Pilný autor

    Ahoj všem,
    ta akce se mi opravdu líbí. Byla jsem delší dobu v nemocnici, a protoože mám silný abst'ák, budu pěstovat mrkev a salát do bezvědomí. Navíc pěkné odměny, akčních kytek přiměřeně, tak si po delší době na farmě pořádně zařádím...:) Už mě svrbí prsty, až sklidím z poho polí karafiáty a vrhnu se na salátek...
    Tak hezký den a hezkou hru všem, LF.
     
    Naposledy upraveno: 23/8/16
  8. Levlef

    Levlef Baron fóra

    salát za 50 a mrkev za 65 :) no to je to krásný, kupujte lidičky, čeeeerstvý salááááát :D :D :D
     
  9. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Tak u nás na trhu salát dražší než mrkev. Momentálně 77 : 65 :D
    Na hlavní a mýtině ještě chvíli budu mrkvovat a salátovat, pak na pohopole hodím karafiáty a v klidu (s kontem bohatším o několik mega) vyčkám začátek akce.
     
  10. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Mrkev 99, salát 81 ... a já blbec včera prodávala za 50 ... hauuuuuu :((((
     
  11. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tak farmáři hlavně nesklízet jenom spapat cukýňák+jiné dobroty a čekat na 14hod.;)

    salát a mrkev neřeším ta bude stačit otočit než se rozpěstuje bazalka a pažitka;)nemusím blbnout na trhu a krejcarů mám dost:pschválně jak dlouho tam vydrží
    [​IMG]

    tak než jsem udělal fotku tak byla v čuduxDxDxD
     
    Naposledy upraveno: 23/8/16
  12. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.To s tou mrkvou na tržnici je fakt trapas.Aby som nezaostal tak pre srandu som ponúkol 1 mrkvičkuxDxDxD aby som nezaostal.Možno niekto kúpi keď nechcú väčšie množstvoxDxD.Som sa fakt pobavil šalát po 3 kusy a po 0.10 gr.martina19751 tú jednu mrkvičku si náhodou odomňa nekúpila tyxD?Ano mám trh AN.
     
    Naposledy upraveno: 23/8/16
  13. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    no ted dal nejakej vtipalek na trh AN salat po 3ks za 0.10 krejcaru za kus, takze 0.30xD
     
    evainfo, STYBI a petaM2001 tohle ocenili.
  14. FarmářkaMárinka

    FarmářkaMárinka Pisálek fóra

    Ale jo, těším se a jdu honem pěstovat mrkev a salát,na trhu je fakt kulový. Jenom ty vypadávátka, vždycky s tichou závistí sleduju jak všichni píšete kolik jich máte a mě to nepadá a nepadá,tedy trochu jo,ale málo.Asi něco dělám blbě.
     
  15. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    -Kuteno-tak to ses trh AN ne?

    jsem se taky bavila
    no mrkvicku jsem nekoupila, jen jsem se divila, ze jsem tam ten salat vubec zahlidla, nez byl pryc,haha, za tu cenu, no nekup to
     
    Naposledy upraveno: 23/8/16
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    petaM2001 tak tam tá 1 mrkvička nevydržala dlho ako aj tá mojaxDxD.Dlho sa tam nezohriali.Možno niekomu práve tie naše dve chýbali do počtu.A prečo si ju nekúpila?Však bola v akcii a ten šalát si mi vyfúkla ty?Ja že ho uhodím zajačikom lebo bol čerstvý práve odrezaný.To by sa im chrumkalo.
     
    Naposledy upraveno: 23/8/16
  17. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Já mrkev ani salát neprodávám. Kdo by se pak s tím dopěstováváním pachtil?
    :D
    Ani nekupuji, současné zásoby mi na úkol bohatě stačí. Jen si vychutnávám ten
    klídek a nicnedělání před akcí.
    Ale kdyby někdo nutně mrkvičku sháněl, hodím nějaký ten svazek na trh.
    Zatím jí je na mém trhu dostatek.
    xD
     
  18. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    A já nic neprodávám. Jsem takzvaný "syslič" čily si vše nechávám. Je to moje, tak ať si ostatní nahamouní taky.
     
  19. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    Bezejmenný

    no ja jsem normalne taky syslic, zvlaste u psenice, mrkve a salatu, jen teda v porovnani s nekterymi jeste v malem, salat jsem mela jen 40 000
    ale pri tech cenach na trhu jsem tam vcera taky neco soupla a vydelala mega a pul
    nu coz vsak zase nasyslim
     
  20. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    No já většinou také neprodávám,ale teď se tomu nedalo odolat a tak je něco přes 8 mega domaxDZatím akce ještě nezačala a já už jsem velmi spokojená;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.