Život je piknik! (23.8. - 29.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 22/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    nevím jak dlouho mě to bude bavit pořad sadím a ve stodole 0 doufám že se mi o mrkvi a salátu nebude zdát
    dasa1143 taky jsem se nad tím pousmála někteří prodávají mrkev po 10ks a to 10x asi ma strach že 100ks nikdo nekoupí :D
    no asi s prodejem už skončím a udělam si zásobu na zítřek a na noc hodim karafiáky
     
  2. doben

    doben Ikona fóra

    Odměny super, škoda, že tuhle akci nestihnu.
     
  3. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Mrkev 72,salát 44 trh BE.Docela pecka.Jinak na akci se těším,mám vše potřebné.
     
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak plantáž samý stromek (prales se stromky a zvířátky neměním), i na hlavní nasazeny stromečky :p ... na ostatních plochách nasazené ponožky(obr) a nakrmené novinky ;). Zvěřince, výrobny a arbotera neruším ... tam mám ty nej-novinky :p ... teď počítám Želváky a vážně nevím, jestli jich je šest, nebo sedm xD ... a aby se mezi stromky ukázaly, je nemám na co nalákat xD ... vážně trapas :D ... ale je i tak nemohu použít. Pokud v práci zákazník vyžaduje 10-ti minutovou pozornost, pak přijde další ... bych měla velké rozdíly ve sklizních :sleepy:. Jsem ráda, že odkliknu sklizeň s pomocníky naráz :p. Proč to změnili a akce nezačala dnes? :cry: sem s tím už počítala, ale i tak to zvládnu a ostatní určitě taky :D ... levá-zadní :p ...
     
  5. .helm.

    .helm. Vycházející hvězda fóra

    mrkev 80, salát 47, ze stodoly vesele mizí na trh: salát ze zásob, mrkev - to co stihnu napěstovat. (140tis./14tis.)
     
    petaM2001, Trepifajksl a evainfo tohle ocenili.
  6. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :p mrkev a salát prodány, zůstalo jen na akci, ale 7 milionů krejcarů je doma ... až dozraje lotosový květ, začnu zase mrkvit a salátit xD
     
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Téééda, za dnešní pěstování mrkve na jedné ploše si vydělat 2 mil. to je supr, lepší to snad nebylo - kdo to pořád kupuje, vždyť se to tak snadno napěstuje a času habakuk na celou akci ;) jo trh AC mrkev 110 a salát 50 nejnižší nabídky, dala jsem to 4x5 tis. a bylo to okamžitě pryč za 110 Kr :music: Kde jsou ty časy, kdy jsem si solidně vydělala na mrkvi za 3 Kr, když byla za 4, tak to byl vejvar xD
     
  8. adrianka132

    adrianka132 Perspektivní autor

    ahoj ja akcičku budu dělat s pomocí babičky jsem jen 19l tak toho moc nestihnu ale to nevadí už se na to těším :)
     
  9. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky, tak rychle dopěstovat 4 000 salátů a mimo akčních a košů mám včechno. Uvidíme, jak bude košík padat. docela se zase těším na jiné pěstování. Vzhůru do zeleninky a bylinek. Jára
     
    petaM2001, Trepifajksl a evainfo tohle ocenili.
  10. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahojky
    kdybych chtěla zakoupit mrkev či salát,tak stejně na to nemám :cry: viz:


    [​IMG]

    [​IMG]
     
  11. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak mu pošli holuba, pak ho přidej do přátel a hned budeš mít jasno xD;) Třeba je to fakt nějaké "Z"

    Edit: mrkvim, bo za 81 kr je to dost dobrej kšeft xD Ale do akce jdu, to je jasný ;)
    Edit2: už za 98 kr o_OxD:D
     
    Naposledy upraveno: 22/8/16
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    adrianka132: ... tobě i babičce budu hodně fandit, protože mám taky dceru Adrianu :p ... tak držím pěsti ... ;)
     
  13. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Zdravím, nechci býti uštěpačný, ale dovolím si ocitovat, to jsem napsal ve svém příspěvku: Akce se jeví býti slušná, i výhry jsou více než ucházející a jdu do ní jako do každé akce.
    Ne,ne, rozhodně nešlo o překlep - pokud se týče výher, tak jako velice zdařilou bych si dovolil hodnotit akci, která by měla:
    a) řádek s dekorkami, dávající 2 SK jedenkrát za 7 dnů
    b) množství SK, SH a ZSH větší než malé, což je u SK více než 200, SH více než 300 a ZSH více než 400
    c) hvězdiček více než 100
    d) zlatých bananů více než 50

    e) a nějaké ty párty lístky
    f) případně nějaká ta další překvapení - kouzelný strom, obrstromy na SH, ZSH a další laskominy

    = A teď nevím, jestli ještě sním anebo už bdím. Húú, to jsem se ale rozvášnil.= :music:xD
    A podobná akce tu byla v tomto roce zatím jen jedna - legendární "Královna karnevalu" - tu bych hodnotil jako více než jen velice zdařilou. Všechny ostatní akce po Královně byly, alespoň podle mě, hodně nevyvážené z hlediska poměru - dodané suroviny / získané výhry. Ale nebudeme předvídat další vývoj - tato akce by mohla být jakousi první vlaštovkou, která by mohla udělat jaro. Anebo je to jenom ojedinělý pokus pro zlepšení celkového klimatu, které se v poslední době propadalo k nule, případně k teplotám, který byly minulý víkend v Jezerní slati na Šumavě?:(:(
    GordonSargent, to nemá vyznít jako Tvá kritika, jen jako odpověď. Máme asi jiný úhel pohledu a to, co Ty vnímáš pozitivně až radostně, to já mohu vnímat s menším nadšením, ale třeba s nadějí na lepší příští.;)xDxD Přeji Ti příjemnou a pohodovou hru.
     
    Naposledy upraveno: 22/8/16
  14. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Tak za tuto akci musíme farmu pochválit, co se odměn týče. Že by si farma vzala stížnosti farmářů k srdci? Doufejme, že nás touto akcí nechtějí jen umlčet, a další akce bude opět na odměny skoupá. Na druhé straně co se týče kreativity, ta pokulhává. Ovšem pro tuto chvíli odměny super, děkujeme!!!!!
     
    petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  15. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Cena mrkve i salátu pomalu klesá, lidi konečně napadlo, že než kupovat 5 a 10minutovky za takovou cenu, je rychlejší je vypěstovat 8). Ale nedočkavci, díky, vydělal jsem si pěkný balík a ještě mám napěstováno do zásoby.xD
     
  16. plyšulín

    plyšulín Aktivní autor

    Ahoj akce super, ještě nezačala a už se mi hooodně vylepšilo konto. Měla jsem ve stodole ještě z dob dávno minulých 200 000 salátů, ještě z dob, kdy stál na trhu po dvou krejcarech, a já ho nakupovala jen tak, do foroty. Tak jsem vymetla stodolu, stejně byl za ty roky už trochu plesnivý..))
     
  17. fijona

    fijona Zelenáč fóra

    nadherna akce i odmeny ,,,,takova pohodka
     
    petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  18. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Zdravím všechny, kteří si ze mne dělají v pravidelných intervalech srandu, že si držím zásobu salátu a mrkve přes 1 mega .... prodávat salát a mrkev po 45 krejcarech mně dost baví - a s tou zásobou se budu bavit asi do pozdních večerních hodin xDxD

    Tahle akce se mi líbí ještě dřív, než začala :p
     
  19. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Druide, já to také ani jako kritiku neberu, zažila jsem na farmě předchůdce Renza, kdy jsme , snad poprvé ,mohli získat TS, stála na peroně a vypravovala vlaky na obr stromy a karnevalovou královnu si asi budeme předávat jako legendu, co se dalo v akci získat.Sdílím Tvou naději na lepší příští, ale mám obavu, že už bylo. Tedy pokud se nás zase nerozhodnou prodatxD
     
  20. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jen připomínám, do těch legend patří i florenovník, ne? xD
    čarodějka: Nechval večera před ránem, nezapomínej, že budou i vypadávátka: padat-či nepadat....
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.