Život je piknik! (23.8. - 29.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 22/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kacenkaaab

    kacenkaaab Zelenáč fóra

    Děkuji moc, dívala jsem se jen na akci a ne na hlavní stránku. Chybka se stala mezi počítačem a klávesnicí xD
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  2. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    :Dlidicky, kdo jeste ted proboha kupuje porad tu mrkev
     
  3. papulice

    papulice Veterán fóra

    koš poslán pro nikoleta
     
    evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  4. LookAtMyHorse

    LookAtMyHorse Rádoby autor

    Hehe, salát jde na odbyt jako hot dog. Snad alespoň všem za těch 70 chutná xD
     
  5. ZlomeneHrabe

    ZlomeneHrabe Pisálek fóra

    Tak. Díky mé nepozornosti mě tahle akce stála moje několik let chráněné katalpy na Bahamaramě :'( Bezmyšlenkovitě jsem ve staviteli klikla na odstranění všech stromů a nedošlo mi, že zabije i katalpy. Asi budu plakat. :'(

    Pro ty co nechápou: To byly kdysi akční, daly se sázet i na baha, když se sklidily, nebylo tam chvilku nic, pak semenáček, strom a pak měl květy, ne jako katalpy na farmě teď. Když ta akce skončila, tak když byly vysazené, zůstaly, ale když by se uklidily do lišty, tak se o ně přišlo...

    No, aspoň teď už nemusím sklízet baha ručně, no... ale stejně mě to děsně mrzí, byly krásný, jak postupně rostly. :'(

    Nicméně akce hotová, bez ohledu na ztráty.
     
  6. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

  7. Levlef

    Levlef Baron fóra

    no, tak jsem tak pestovala a prodavala salat, az kurnik nestiham a bez nakupu kose to nepujde ... hauuuuuuuuuuuuuuu
     
  8. adrianka132

    adrianka132 Perspektivní autor

    ahoj milí farmáři začla jsem s akcí v 19l ted jsem 39l ukoly jsem plnila jak to jen šlo a to hlavně s vaší velkou pomocí mám hotový celý 1 a 2 ukol z 3,4,5 jen ty první jsem moc ráda že jsou tu hráči s velkým srdíčkem :inlove::inlove::inlove:mocinky vám za to děkuji :)
     
  9. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    ahoj škoda že akce už končí pěkně jsem na ní vydělala :Dráno v 6h byla mrkev za 136 no neuvěřitelné a ted za 77 skutečně super akce gratuluji všem k dokončení ukolu a sousedum za posílání košíku :)
     
  10. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    tak u nás na trhu se ani náhodou na takovou cenu mrkev a salát nedostal u nas se prodávala mrkev mezi 50-60 kr a když už se dostala na 70 kr tak někteří chytráci to okamžitě snížili o 10 i více kr a prodávali ve velkém
     
    evainfo a Trepifajksl tohle ocenili.
  11. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    JÁ mám taky rekord 690 košů navíc a to jsem se o ně ani nesnažilxDxDxDxD

    ted koukám na trh tak mrkvička za 50 a salát za 30

    pavca taky pěkný-
     
    Naposledy upraveno: 29/8/16
  12. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    petaM2001 tak to já jich mám 760 navíc poprvé za celou dobu
     
    evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  13. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Já jich mám jen 542. No když z mrkve a salátu to moc nepadá :oops: Ale zase bobtná konto xD:p:music:
     
  14. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :p 835 ks piknikových košů zbylo, a to jsem se tentokráte ani nesnažila - ani velkou přípravu na začátku akce nedělala, hodně točila i mrkev a salát - konto také hezky nabobtnalo, tolik jsem snad ještě nikdy neměla xD
     
  15. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Košů zbylo kolem pětiset, s výdělkem jsem megaspokojená, takže RT palec nahoru ! Ale práce to teda byla :)
    Ráno jsem z jedné plochy sklízela špaldu, dala jsem i všechny svoje tři JC, aby mi napadaly ty koule vesmírné. Napadaly - báječně - ale koše ! 46 kousků a koulí NULA ! To mně až rozesmálo.
    Doufám že kdo finišoval, tak že to na poslední chvíli stihnul.
     
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Mne od ukončenia akcie vypadlo navyše 1005 košov za ne pár grajciarov bude konečne že už padať prestali;);).
     
  17. milostivas

    milostivas Znalec fóra

    u nás na trhu v pět ráno mrkve 0 nabídek..tak jsem tam hned šoupla co jsem měla zbytek asi 15 000 kousků za nějakých 131 kr...no a prodala se :) :)
    opravdu povedená akce.. :) :) i na výdělek :)
    jinak mě zbylo 794 košů :)
     
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Povedená akce a díky tomu, že tentokrát to skutečně vypadávalo velice dobře, tak i splnitelná pro nižší levly,které právě na vypadávání často "ztroskotaly".
    ZlomeneHrabe, chápu, také jsem je měla na mýtine, jen občas se podívala do stodoly jak přibývá zašedlý řádek s plody, které nexistují a stačilo jedno kliknutí a místo na mýtině bylo prázdné:cry:. Bylo to ještě před zavedením katalp do hry a ty nové nejsou vůbec srovnatelné. Asi jako dnešní javor a ten původní "zlatý".
     
    petaM2001, babako a ZlomeneHrabe tohle ocenili.
  19. Luciferka1980

    Luciferka1980 Pisálek fóra

    Ahoj :) Mě padají Nublonské baterie celkem vydatně. Už jich mám přes devadesát :)
     
  20. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím farmáři,
    z akce piknik ještě stále nedošlo u všech hráčů k přepočtu akčních předmětů. K přepočtu by mělo dojít během zítřka.
    Děkujeme za pochopení
    danda

    EDIT: přepočet by měl být konečně u všech dokončen. Prima hru danda
     
    Naposledy upraveno: 2/9/16
    petaM2001 a skalara.v tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.