Život je piknik! (23.8. - 29.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 22/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Taky u vás tak ohromně vyletěly ceny mrkve a salátu? Myslím i proti tomu, kde byly v předchozích dnech? Na AG byla mrkev na 88 kr. a salát na 70 a něco :eek: Zase jsem neodolala :oops:;)

    P.S. Teď to trochu spadlo dolů

    EDIT: LookAtMyHorse, na rychlé zaslání pár padátek jsou nejlepší sousedi a přátelé :)
     
    Naposledy upraveno: 29/8/16
  2. LookAtMyHorse

    LookAtMyHorse Rádoby autor

    Ano ano, salátek hezky pěkně za 70 :D Ale já mam bohužel všechny pole blokovaný ještě na tři hodiny. Bahu jedinou ne. Vymejšlím jak dostat zbývajících asi 14 padátek fofrem, abych mohl pěstovat salát a děsně zbohatnout :D

    @kiki2305 Od těch už jsem dostal spoustu košíků. Ale 11 stále chybí. Tímto všem děkuji za podporu.
    Legenda je TAM! 21% zatím :p
     
    Naposledy upraveno: 29/8/16
  3. Ajtoto

    Ajtoto Pilný autor

    Akcia hotová dávno a košov dostalo ešte dosť. Síce som nezarobil na mrkve ani na šaláte, ale prednosť dostali chlievy. A konečne sa podarilo dokončiť aj tú legendu :) Nabudúce možno aj niečo zarobím - ak to pôjde a bude čas.
     
  4. *dareba1

    *dareba1 Rádoby autor

    Akce se po dlouhé době době vydařila.Doufám, že takových bude víc.Teď už jenom rejžuju na mrkvi.Jde to dobře konto narostlo o
    10 000 000,tak spokojenost veliká :)
     
  5. lolinka2010

    lolinka2010 Pisálek fóra

    ahojky,tak hlasím ,že jsem to z úspěchem také dnes dokončila :) a moc děkuji za košíky všem sousedům a GordonSargent za rady a pomoc
     
  6. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    kiki2305: Ty ceny lítají nahoru dolů až o 20kr během 5-ti minut. Je to mazec !
     
  7. -viliem-

    -viliem- Pisálek fóra

    Suprová akce.Taky vydělávám na mrkvi a jde to dobře :D
     
  8. LookAtMyHorse

    LookAtMyHorse Rádoby autor

  9. nikoleta

    nikoleta Pisálek fóra

    košík poslán, diky
     
  10. kacenkaaab

    kacenkaaab Zelenáč fóra

    Zdravím, jen takový skromný dotaz. Kromě košíků mi padají i Nublonské bateriexD Děje se to ještě někomu?
     
  11. papulice

    papulice Veterán fóra

    poradíte mi jak poslat koš někomu koho nemám jako souseda,ráda bych pomohla(mimochodem,košů mám 552 navíc)
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  12. LookAtMyHorse

    LookAtMyHorse Rádoby autor

    Akce konečně splněna! Děkuji všem, co poslali košíky. Připojím se k zuřivým pěstitelům salátu/mrkve :) Ať se daří :)
     
    Naposledy upraveno: 29/8/16
  13. nikoleta

    nikoleta Pisálek fóra

    musíš si ho vložit do přatel, pošli mu vzkaz a pak si ho dej do přidej a můžeš poslat košík......o jeden prosím i já
     
  14. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    petaM2001 a kacenkaaab tohle ocenili.
  15. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ahoj, zkus restartovat hru, někdy se stane, že se věci připisují se zpožděním ... nebo se podívej na své plochy, zda jsi dekorku už někam nevysadil, aby nesla BZ - stává se to dost často ;)


    EDIT: nezmarka byla o zlomek rychlejší
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  16. papulice

    papulice Veterán fóra

    no jo ale kde se přidává do přátel?
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  17. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    papulice: Musíš mu napsat zprávu, odeslat, pak se podívej od Odeslané pošty a tam vlevo vedle nicku je malé zatržítko (fajfka), na ni klikni. Dole je "zelená" možnost "Přidat mezi přátele". Pak bys ho tam měla najít. A podle mé čerstvé zkušenosti je lepší hru restartovat, nebo alespoň dát F5.
     
    Trepifajksl a papulice tohle ocenili.
  18. nikoleta

    nikoleta Pisálek fóra

    poslala jsem ti zprávu
     
  19. LookAtMyHorse

    LookAtMyHorse Rádoby autor

    @nezmarka.cz Pardon, omlouvám se za zbytečnou paniku. Jsem loupák :) Byl v parku, stonek jede. Děkuji za rychlou reakci :)
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  20. papulice

    papulice Veterán fóra

    děkuji moooc:inlove:
     
    petaM2001 a tydýtková tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.