Život je piknik! (23.8. - 29.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 22/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. LookAtMyHorse

    LookAtMyHorse Rádoby autor

    Ahoj, prosím pěkně jak se obchoduje s trofejemi? Mám málo padátek. Děkuji :)
     
    ell1956 tohle ocenil(a).
  2. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    ell1956 a petaM2001 tohle ocenili.
  3. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Naposledy upraveno: 28/8/16
    ell1956 a petaM2001 tohle ocenili.
  4. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    petaM2001, ell1956 a evainfo tohle ocenili.
  5. LookAtMyHorse

    LookAtMyHorse Rádoby autor

    petaM2001 a ell1956 tohle ocenili.
  6. Sovice30

    Sovice30 Rádoby autor

    Akce hotová, děkuji za padátka. Hodně štěstí těm, co teprve dokončují. :)
     
    petaM2001, ell1956 a evainfo tohle ocenili.
  7. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    tak od pátku hotovo .... a nejak mi ted prebyva 564 kosu ;) akce super... ted zbyva nejaky cas na doplneni stodoly ;)
     
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    adrianka132: se připojuji a moc gratuluji k růžovým žabičkám :D ..
     
    petaM2001, ell1956 a Danielaa25 tohle ocenili.
  9. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Pavca67: 88level. Nemám ještě aktivovanou legendu. Na ni mi chybí 150 hvězdiček.
    Nezmarka a ostatní: Děkuji za odpověď info jsem nečetla.... Tak to mám z každé té baterie radost.
     
    petaM2001 a ell1956 tohle ocenili.
  10. LookAtMyHorse

    LookAtMyHorse Rádoby autor

    Já jsem L74 a jsem rád, že nejsem jedinej, kdo doteď podceňoval legendu. (Ale schválně jestli je tu někdo, kdo měl poháry celou dobu v parku :D )
     
    abc23, petaM2001 a ell1956 tohle ocenili.
  11. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    LookAtMyHorse nejsi jediný, to se neboj :D. Já teda poháry v parku neměla, dokud jsem se nedoplazila k legendě, tak jsem je stěhovala z plochy na plochu (je to opruz, ale výsledek je znatelný). To stěhování a obnovování stránky je takovej opruz, že to donutí aktivovat legendu co nejdřív :D.
    Ale znám několik hráčů, kteří poháry v parku měli (když je to dekorace, že jo..) a přiznávám, že jsem jim s použitím drsnějších výrazů vysvětlovala, proč je to kravina ....jmenovat nebudu, oni se někteří přiznají sami :)
     
  12. Persefone

    Persefone Aktivní autor

    Tak a úkol je dokončen, dokonce i s časovou rezervou. Hurá. :D
    První úkol, který jsem dodělala celý. A stačila k tomu jen jedna MJS (kterou jsem objevila, jak se krčí v zásobárně, ani si nejsem jistá, jak jsem k ní přišla) a jedna dýňová marmeláda. A taky spousta nervů, protože kombajn jsem k dispozici měla jen 12 hodin a zbytek času jsem musela sadit i sklízet políčko po políčku. Ale výsledek stojí za to. Jen jsem to trochu přehnala a teď mám přebytek - zbylo mi 555 ks bazalky a 750 ks pažitky. A taky tři piknikové košíky.
    No, nezbývá nic jiného než ještě někde splašit jednoho divočáka a konečně aktivovat stonek. "Plameňáka" jsem si naštěstí před pár dny vytočila za vyhrané párty lístky, takže toho už mám. Asi na trhu koupím pár prasátek a využiju získané SK k vyšlechtění požadovaného divočáka. Nechce se mi čekat na příští BB.
    Držím palce všem, co ještě bojují, a gratuluji těm, co už akci zdárně dokončili. Sama ještě nemůžu uvěřit tomu, že se mi ji podařilo celou dodělat.
     
  13. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    petaM2001, ell1956 a evainfo tohle ocenili.
  14. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    LookAtMyHorse, já je ani nestěhovala, natožpak abych je měla v parku, jako dekorace se mně nelíbily a tak odpočívaly v lištěxD ale končívala jsem, sice později, vždy s dostatečným počtem vypadávátek. Dnes mám slušnou legendu a stejně jsem několikrát " doháněla" vypadávátka skleníkem. Tentokrát, a po dlouhé době poprvé, mně stačila legenda a mám ještě 49O košíků navíc.
     
  15. LookAtMyHorse

    LookAtMyHorse Rádoby autor

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe.
    To jsem rád, hihi. Akorát já stěhování zkusil 2x i s refreshem, ale padlo mi košů vždy míň než na polích, kde byly poháry původně. Nechápu, asi nikdy nepochopim a ani nechci. Necelých 80 hvězdiček do legendy a pak to pojede :)

    @GordonSargent No oni ty poháry vypadaj docela úchylně (pánské přirození a kráva s poprsím? :D ). Mě chybí 83 košíků, bohužel budu muset vstávat a fofrem zasadit růže. Magické vyšlechtěné karafiáty nemám, ani stonek s tím urychlením SH na instantní sklizeň. Budu muset pohledat jestli na to můžu sehnat dekorace, hodil by se :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/8/16
  16. Atina5454

    Atina5454 Stálice fóra

    pěkná akce to byla,superkrmivo se vždycky hodí a tentokrát mi docela pěkně i chodila vypadávátka
     
  17. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Hlásím hotovo. S koupí jednoho koše a i na dovolené s celodenními výlety, takže sklizeň ráno, pozdě odpo a večer. A povedlo se mi i bez přebytků. Všem kdo finišují hodně zdaru a po dovolené hupky dupky do práce. Uáááá.
     
  18. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Hotovo mám od pátku, tentokrát to šlo báječně, co se týče legendy, tak tu jsem měla v parku a při akci jsem ji stěhovala, díky několika zde zlatých lidiček ji mám tam, kde má být;):):)
     
  19. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Zdravím ve spolek,
    musím zhodnotit tuto akci jako luxusní, nadprůměrné odměny za málo akčních plodin, vypadávátka padala i po dvou kusech z plochy salátu. Stav ve stodole 588 košíků navíc. Na to že jsem točila salát s mrkví je to více než se dalo předpokládat.
    Pro začínající farmáře tato akce přinesla možnost rychlého výdělku, kdybych i já měla možnost jako začínající farmář prodávat salát za 50 krecarů, tak bych měla rozjezd na farmě jednodušší.
    Sama jsem vydělala během akce 37 miliónků na salátku a mrkvi.
    Takže za mě velké plus a tuto akci hodnotím jako jednu z nejlepších co byly.
     
  20. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Fakt snadná akce, když i já mám hotovo.
    Teď bych měnila košíky za baterie.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.