Život je piknik! (23.8. - 29.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 22/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky, tak na pletení košíků vlastníma rukama nedošlo. Dneska ráno napadalo. Potřebovala jsem ještě 5 košíků, po ranní sklizni jich mám zatím 98 navíc. Řádek osazen a hurá do dopěstování "zdevastované stodoly". Jára
     
  2. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Košíky mě neděsí, ty já plést umím. Jen sehnat proutí, to už je dneska problém. Ale z virtuálních mi chybí už jen čtyři - že by to do zítra nenapadalo? Jinak musím napěstovat petržel 2000,bazalku - a sákryš- tři tisíce. No, do zítra to dám, ale jsem vostuda.
     
  3. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Hezké sluneční ráno všem, vůbec jsem netušila jestli tuhle akci dodělám, ale vše je na dobré cestě, akci budu mít za 3 hoďky hotovou, všem, kdo už mají hotovo velká gratulace a těm, kdo ještě makají, přeji, ať se jim taky podaří akci dodělat.
     
  4. Vefro_CZ

    Vefro_CZ Perspektivní autor

    Ahoj, potřeba 1000 košíků mě na počátku akce trochu děsila, s vypadávátky mám vždy problém a mohu dělat co chci, ale mám napěstováno a chybí pouhých 6 košíků, které již do zítra určitě přijdou. Takže akce bude zdárně splněna ;) .
    Přeji všem pohodový teplý den
     
  5. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Tak hlásím, že mám od včerejška splněno. A mojí zlaté Fofolce chybí už jen 137 vypadávátek. Zasadili jsme růže a frčíme se koupat. Všem co mají hotovo gratulace a ostatním držím palečky, ať jim to doskáče.
     
  6. veterinář1964

    veterinář1964 Pisálek fóra

    Ahoj, akci mám od pátku hotovou. Poprvé jsem měl dostatek vypadávátek a to jsem několik akcí nesplnil kvůli nim. Hodnotím ji jako skvělou a pohodovou pro mě(94 level), začátečníci mohou mít problém, ale když si vzpomenu, kolik akcí jsem nesplnil ze začátku. Já mám zase problém se salátem a mrkví. Pořád je pěstuji a pak nevydržím a zase něco prodám. Fakt jsem netušil, že jsem takový Harpagon:(. Jsem zvědavý, jak dlouho vydržím nekouknout do obchodu na ceny;).
     
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tady slo hlavne o to mit cas pres den delat dlouhy a kratky, takze na tech trochu akcniho napada, ale pak se oprit dlouhodobkama do vypadavatek... nekteri to vzali ekonomicky na salat a mrkev a kupodivu bych rekl, ze to taky davalo dost :)
    Obvykly plan 200% bude dosazen, takze by se hodne lidi melo radovat, ze dokoncilo a mozna vic nez obvykle :)

    Vypadavat ma 167 pikniku/den, v tuto chvili ma byt 805 ([4.ukol]+105 ) nebo chybet 195, mam 1979 (chybi 0 ), mam 197% hotovo.
    Stav bazalky : idealne 12071 kusu (2500/den, [4.ukol]+2071 kusu ), mam 15135 z 15000 (100% ).
    Stav pazitky : idealne 8047 kusu (1667/den ), mam 10183 z 10000 (101% ).
    Zatim uplynulo 80% casu, zbyva 28 hodin.
     
    Trepifajksl, petaM2001 a tydýtková tohle ocenili.
  8. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    Perfektní pohodová akcička,
    dekorky již trůní v nebíčku,

    [​IMG]
    luxusní odměny posbírány,
    velká spokojenost, jen tak dál.

    [​IMG]
    Příjemnou zábavu všem.
     
  9. Ivuška08

    Ivuška08 Aktivní autor

    ahojky všem farmářům a dobrým lidem :D
    mně za hoďku dozraje poslední pole bazalky a úkol bude hotov :p
    všem hodným sousedům děkuji za košíky, zkraje jsem jich měla málo, tak jsem na jednu noc hodila karafiáty a napadalo jich tolik, že mi jich víc jak sto padesát zbylo, škoda, že je nemůžu někomu darovat :sleepy: určo by se někomu šikly...

    jinak jsem jako mnozí z vás neodolala a mrkvila a mrkvila a mezi tím vařila a uklízela a kdykoliv prošla kolem komplu, tak mrkvila a vydělala slušných 5 mega xDxDxD těm cenám na trhu vážně nešlo odolat...

    mmch, dcerka začala asi před měsícem znovu s novou farmou (kdysi už to zkusila, ale nevydržela), tak jsem jí poradila, ať využije svůj jediný 24 hodinový kupon, poslala jsem jí 2xMJS a mrkvily jsme obě (já na noťasu, dcerka na komplu) a včera začala s asi 30 tisíci stříbrňáky a dnes má 2,7 mega, je z toho totálně nadšená xDxDxD

    taky přidávám pochvalu RT - akce byla na pohodu, padátka padala slušně, prostě odpočinková letní akce :p:p:p
     
  10. LookAtMyHorse

    LookAtMyHorse Rádoby autor

    Teda vážení, to bylo parádní probuzení. Přihlásim se a dostal jsem tolik košíčků :) Teď se mi dokončily růže a chybí 154 košíků. No, bude to těsně, ale mohlo by to vyjít :) Díky všem podporovatelům!
     
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezký dník a vidím, že hodně i mladších hráčů finišuje a to je vážně supr :p ... kdo dobojovává, držím pěstíky ;).
    Páni ... ten trh je vážně neskutečný :p ... mrkev stále 64 kr .... no hlavně, ať nepřipálím oběd xD ...
     
  12. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    Ivuška08 máš pravdu nedá se te mrkvi odolat včera jsem taky pořád mrkvila a ted kouknu na trh a mrkev za 74 tak zas budu mrkvit vydělala jsem si 20mega je to paráda kdyby to tak bylo i v reálu xDxDz padatek jsem měla trochu strach ale je to v pohodě mam 600 navíc ani jsem nemusela dávat karafiaty na pohopole stačilo dát na noc a ušetřilo se SH taková akce je fakt super jen tak dál RT palec nahoru :D;)
     
  13. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) akce dobře nastavená, odměny nadprůměrné ve srovnání s tím, co tu bylo v posledních měsících - za tohle uděluji RT pochvalu ... mrkev a salát na trhu, to je prostě bomba - kdo měl čas a chuť, mohl skutečně dobře vydělat (i když to pěstování vyžaduje trpělivost a stálou přítomnost - řeším to tím, že si sednu k televizi, noťas dám na klín a sázím a sklízím a prodávám a sázím a sklízím a prodávám ... a už mám na dalšího šlechtěnce)
     
  14. Ivuška08

    Ivuška08 Aktivní autor

    pavca67: nedá se odolat... ale jsou to rozdíly, u nás na trhu stála mrkev včera stovku, dnes kolem osmdesáti, u dcerky stála polovinu, fakt velkej rozdíl, ale i tak si vydělala "jmění" xDxDxD
     
  15. Eliter

    Eliter Vycházející hvězda fóra

    Ahojte :) hlásím hotovo. Napěstováno bylo rychle, ale na padátka jsem čekala do dneška no, :) ale napadalo to a stále ještě padá... nakonec jich bude až až.
    Tak ať se daří! A pěknou neděličku přeji. :music:
     
  16. FarmářkaMárinka

    FarmářkaMárinka Pisálek fóra

    Hlásím hotovo,splněno a tentokrát jsem to zvládla bez pomoci SMS.Dlouho jsem se trápila s padátkama a najednou jsou, pomocí obchodování s trofejemi na stromě.A hodně dlouho mi trvalo,než jsem na to přišla,jak se to dělá.Kdo už máte možnost toto využít,tak moc doporučuji. Fajn tropickou neděličku přeji.
     
  17. adrianka132

    adrianka132 Perspektivní autor

    za 3 párty lístky co byly v odměně

    [​IMG]
     
  18. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    evainfo a pavca67 tohle ocenili.
  19. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    Adrianko tiše závidím žabičky já je ještě nemam :(ale pracuju na tom :D a vytočit ružovku na kolotoči se mi ještě nepodařilo :( máš to ale štěstíčko :inlove:
     
  20. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Ahojte, tak já splním určitě skoro celý úkol, kromě 5... s mag stonkem, to nestihnu. A ani padátka mi nedají... chybí mi jich okolo 200ks. Jinak teď u sklizně mi vypadla nublonská baterie, komu také? Akce má být za 2dny.... Klidně ať napadají do zásoby, ale přece jen není to chyba?
     
    evainfo tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.