Život je piknik! (23.8. - 29.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 22/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. milteska

    milteska Expert fóra

    tak konečně uplatním těch 100 000 salátů a mrkví................:) něco už je prodáno,super;)
     
  2. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Zdravím a závidím Vám. Kráľovnú som robiť nemohla, bol som v nemocnici, teraz zase super akcia a mám aj mrkvu aj šalát, ale nemám k dispozícii nonstop internet. Tak si to všetci užite a získajte všetko!
     
  3. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahojte, väčšinou si držím limit nad 10000, no tentoraz ma vymákli [​IMG] :pxD
     
  4. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahojte trh AA mrkev 44kr, salát 22 ale s mým hlemýždím tempem nejde chytit ani jedno.xD:p
     
  5. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Bože, sotva jsem si domrkvil něco přes 11000 kousků, tak se po mně chce 14500! Já tak nesnáším to čekání,než to uzraje. A to je honím na pohopolích. Salát mám jen taktak. Že já klohnil tu MJS... No jo, ale tu také potřebujeme, tak holt po večerech budeme sklízet salátek a mrkvičku, protože za ty ceny - no neprodejte to! A na poli mám oříšky a na druhém rozmarýn. Dozraje za hodinku a pak se vrhnu na mrkvičku - vycházka se odkládá, je to k nevíře, čeho mrkev dokáže...
     
  6. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Tak hurá do akce! Odměny OK,3h sázení přes den,6h na noc, stromy bourat nebudu,sázím jen na 2,5 pidi polích.Uvidím tentorát jak z nich budou padat koše,ale ještě mně nesklamaly.Salátu i mrkve mám dost.
    FA99,BAHA312
     
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den :) akce vypadá supr a nějak podezřele dobré odměny :D. Jsem stihla i něco zkoupit na trhu :D a zbytek dopěstuji. Piknikových košíků je docela dost a v práci nebude čas dát Žanky do latě a postupně s nimi sklízet ... snad to bude padat ;).
    To vidím jen na dvou plochách, abych nemusela nic bourat ... možná jen pár chlívečků :p. Tak večer se připravit a hlavně lepítko na monitor
    "nesklízet" xD ..
     
  8. Sethlans

    Sethlans Rádoby autor

    Dobrá akcička,odměny OK,takže do ní půjdu :)
    Jinak tolik SK? Že by zase nějaké šlechtěníčko? :D :D
     
  9. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    To čumím takové odměny to byl asi někdo po opici že tam připsal nulu k tomu superkrmivu ;);).
     
  10. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Konečně akce i pro nechápavé jako jsem já, doufám že jsem to pochopila a úkoly se dají přeskakovat :p. Mrkve a salátu celkem hodně ale neprodám, pěstování je o mozek i s kombajnem a to čekáni 10 nebo 5 minut bez zalití fakt úmorné. Stonek kdyby nebyl nic se neděje, SK prima ale když vidím co je v plánu všechno šlechtit tak je to kapka v moři. I tak, po prázdninových rébusech konečně oddechovka. Dnes mi skončila dovolená a mám 3 noční po sobě, takže všechno nevyzobu ale budu se snažit. Hodně mrkve a trpělivosti na trhu a padátek, hmm tozn. ráno nesklízet park na bahamě a 200tisíc BBZ je v háji. Dopadá to nedopadá? Nechci vše, banán má přednost. Hezký den všem
     
  11. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Tak u nas salat 35, mrkev 41 :D pestuju jak o zivot a bude se pekne prodavat :)))

    Rampusak: proc nesklizet park? Vzdyt pisou ze tam nic padat nebude ne?
     
  12. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    Akční rostlinky nás příliš nezatíží
    protože je potřeba při standardních podmínkách, s rezervou 24 hodin, pěstovat jen na 240 pidipolích,
    to je na cca 1 1/3 plochy, kdo je sprinter stačí mu 40 hodin.
    Zádrhel je v padátkách, protože kdo potřebuje doplnit salát a mrkev, tomu moc padátek nevypadne.
    Takže akční na plantáž a do pralesa, a mrkvit na klasice
    :)
     
  13. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Konečně akce, při které to po mně chce sice zásoby ze stodoly, ale zásoby toho,co mám a nemusím shánět (mrkev a salát). Skvělé! ☺☺☺♥♥♥☺☺☺
     
  14. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Hurá akce vypadá dobře jde se dopěstovat salát i mrkev sice něco mám ale no chce to ještě dotáhnout ještě že mám dovču uf...:p jde se na to všem mnoho zdaru a ať to padá a valí ostošest...;)Janča
     
    evainfo, Blonda141 a petaM2001 tohle ocenili.
  15. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    ;)
    Akce vypadá zajímavě,
    odměny taky,
    salát si musím dopěstovat, ale to nebude problém,
    Tak všem příjemnou zábavu.
    :p
     
  16. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Akcička super,už se na ni po tom nic nedělání na farmě těším.;)
     
  17. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :p někdo asi viděl, že jsem při sledování olympiády pěstovala salát i mrkvičku, takže mám všeho dost a i na prodání ...
     
  18. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Akce bude super,už se těším ;)
     
  19. Albyk

    Albyk Perspektivní autor

    Zdravím všichni, tak to mě pěkně dostali, původně ohlášeno na 22.8. a já mám všude zralý poho-pole, nevíte někdo jak to je se zaplevelením?? taky po 24hod od dozrání??? Dík za info.. petaM2001
     
    Naposledy upraveno: 22/8/16
  20. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Obchodnice ve mě jásá :D co vypěstuji letí na trh, sobě do akci si napěstuji bez problémů ;) Co jsem měla, to jsem prodala :D a krásné tři a půl miliónku doma. Hmmm. Sice začátek nestihnu, ale to vůbec nevadí ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.