Život je piknik! (23.8. - 29.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 22/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tak poslušně hlásím bazalka skorem hotovo ted tu trošku pažitke:p


    bazalka: Mám 14846. Ideální stav 3015. Plním na 492,4% Hotovo 99%
    pažitka: Mám 4756. Ideální stav 2010. Plním na 236,6% Hotovo 47,6%
    koš: Mám 553. Ideální stav 201. Plním na 275,1% Hotovo 55,3%
    šalát: Mám 28078. Ideální stav 3668. Plním na 765,5% Hotovo 153,9%
    mrkev: Mám 23675. Ideální stav 2915. Plním na 812,2% Hotovo 163,3%

    mno a pak ty padadla;)
     
  2. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahojky
    já čekám,kdo jako první bude mít hotovoxD
     
  3. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tak to vypadá že naši rychlíci se spíš vrhli na salátek a mrkvičku než na akčníxDxD
     
  4. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    no kdo by byl prvni, CASEY prece
    tak doufam, ze nezklame
     
  5. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    tak dneska lehke zpozdeni v pěstování ..

    bazalky 4000
    pazitky 3000
    mrkve a salátu nadbytek
    a košů 512
     
  6. zmesa47

    zmesa47 Rádoby autor

    No, nějak to půjde :p Prozatím:
    - bazalka: 3500
    - pažitka: 9150
    - košů zatím 511, ale to napadááá

    Ať se všem úspěšně daří!
     
  7. MarianoGirl

    MarianoGirl Rádoby autor

    pestujem ako drak, teraz tú akciu už naozaj musím dokončiť celú - už všetky čísla v zelenom :)

    ešte takto by som sa chcela veeeeľmi poďakovať všetkým, ktorí sa rozhodli prekvapiť ma s MJZ... naozaj som to nečakala, sú tu úžasní ľudia! hneď ako sa mi bude dať (od zajtra) sa určite každému aspoň svojou troškou odvďačím

    ĎAKUJEM! :inlove:
     
  8. kupe989

    kupe989 Pisálek fóra

    Pomocníky zásadně nekupuji, využívám jen kupony. S jedním kuponem na 3 hodiny lze sklidit 3- a 6-hodinovku. Koupím kupon na 3 hodiny. zasadím 3-hodinovku s vodou, sklidím (a je ještě možnost zasadit a sklidit pšenici, mrkev, salát či na Baharamě cukrovou třtinu). Těsně před vypršením 3 hodin zasadím 6-hodinovku. Ta roste bez aktivovaného kombajnu. Po dozrání koupím další 3-hodinový kupon a tak jsem to dělal stále dokola.
     
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Kupe989 kde kupuješ 3 hodinové kupony na pomocníky?

    Edit: už jsem myslela, že máš vyjímečnou farmu, na které to jde. Jednou se prodávaly, ale to už uplynulo spoustu času
     
    Naposledy upraveno: 24/8/16
  10. kupe989

    kupe989 Pisálek fóra

    Kupony aktivuji z výher, promiň za překlep.
     
  11. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    Ahojte :)
    bazalky mám 1700....pažitky 1400.....košíkov 325 :) plus zasadené.
    Dnes sa mojej sliepočke narodilo tretie kuriatko:D
    ešte je v škrupinke....spinká pod lampou ..len zobáčik má vonku:D to je v pôrodnicixD
    druhé má bolavú nôžku:eek:...tá je v nemocnici ...a už má centimetrové pierka na krídielkach:)
    a tretia je v jasličkách:D behá sem a tam a vymýšla čo všetko sa dá spapať:inlove:.
    Sliepočka ešte sedí na vajíčkach:D a ked ju to prestane baviť:) tak jej donesiem jej kuriatka bábätká:D:inlove:
     
  12. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Ještě mi chybí asi 3000 tříhodinovek, ale již se odvažuji hodnotit. Vůbec netuším, zda RT vyslyšelo naše lamentování nad překombinovanými úkoly,na nevypadávání padátek a za na nic odměny. Ale tato akce se líší k mému uspokojení od těch posledních.
    Mé hodnocení : 1.) úplná klasika-> kdo na to má LVL a nefláká se, v poho vše dodá. 2.) Není nad čím přemýšlet. Vše je jasně dáno a odpadla nehorázná práce pro naše modíky odpovídat nad nepochopenými úkoly. 3.) Odměny jsou víceméně príma. Po předešlých akcích skoro luxusní-> přesto, není v nich nic navíc. V poslední době se snažím akce ocenit procenty. A co si pamatuji, je to již dost dlouho, co jsem dal tak jako dávám nyní 70% ++ :D .
     
  13. kotule

    kotule Pilný autor

    Pro dnešek končím, hotový mám tři úkoly, došly koše, takže na noc dlouhodobky, tak snad se koše pohrnou, abych mohla pokračovat ;)
     
  14. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, jen dodám, že kupóny již kupovat nelze, ale v minulosti to skutečně možné bylo.
    Prima hru danda
     
  15. tondak1985

    tondak1985 Pisálek fóra

    pul pocnika nebude..
     
    ester7791. a farmařkastatkařka tohle ocenili.
  16. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Člověk tady chvilku není a už se tu řeší jestli jsem nebo ne ,-) Myslím, že akci během dnešního odpoledne ukončilo více hráčů... nejen já ,-) Jen to tu prostě nepíšeme.
     
  17. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    :cry:a ja mezi nimi zase nejsem
    beeeeeeeee
     
  18. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Jojky, ahojky. Jako správný pomalík jsem si teď spočítal, že makám na 130% denního limitu, jen u pažitky trochu zadrhávám - nu snad to noční pěstování a pak baha napraví.( Bazalka 5498 + zasazeno a pažitka 2263, koše 444). Včera v noci jsem dal raději oříšky na farmě místo toho zeleného děsu a tak mám trochu skluz, inu někde se padátka musí vyklohnit...
    Všem šikanzenům gratulka - i když mám dojem, že z toho krásného výletu mají jen šmouhu na okně. Jó, to já vidím vrabce v letu, zajocha na stráni a krásnou břízku vzhlížet se u rybníčku ve vodě...
    Pěknou noc všem farmářům a ničím nerušený spánek:):p:);):p:)
     
  19. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    dobrý večer farmáři no ja pěstuju taky jako drak muj stav
    bazalka 14740
    pažitka(šnytlok) 7749
    koše 582
    mrkev a salat jsem zas prodala tak musím zitra napěstovat bude i bonus zelenina+1 tak to pujde rychle určitě něco pujde i na trh :)
     
  20. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Po druhém dnu akce to vypadá velice dobře a všechno je na dobré cestě ke splnění ;). Na noc jsem dal na farmu růže, tím se vyřeší koše a na baha pažitku, tím se ráno zkompletuje. No a potom už jen dodělat bazalku, ale to přes den zabere nějaké ty otočky a zítra odpoledne bude kompletně hotovo :).

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.