Život je piknik! (23.8. - 29.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 22/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. LOKETINOV

    LOKETINOV Aktivní autor


    Na komfortních polích skáče asi 44 :D takže špatný a to pěstuju pórek. ale nemám dodělanou legendu mám na 22 a plus nevím co je zkratka JC :DDDD
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  2. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak jo, 258 hopsátek. Na Baha na pidipolích cukrový mefloun, farma - hlavní a divoška pórek na pidipolích, sem tam nějaký strom okolo, mýtinu jsem nebourala, bo tam trůní obříci a pár barevných žabáků. Migrantů jen 5. Pohopole jsem tentokrát nedávala, bo z každého je max jedno padátko, kdežto u pidi je šance zřejmě vyšší - obvykle mívám kolem 130-150 padátek. Je fakt, že většinou dávám všude stromy, ale poslední dobou z nich takový výtěžek není, proto jsem vsadila na jiného koně a vyplatilo se ;) Ale každá farma jiná, co funguje jednomu, nemusí být výhrou u druhého.
     
  3. milostivas

    milostivas Znalec fóra

    JC je John Citron..dekorka dnes už těžko sehnatelná která zvyšuje o pět procent šanci na vyskočení předmětů :)

    Takže přeci je lepší pěstovat na pidi polích... zůstanu u toho :)

    jinak ať nejsem OT padátek 294 a rozpěstováno na všch plochách
     
  4. Lišiak-Vuk

    Lišiak-Vuk Vycházející hvězda fóra

    Ahojky. Takže do akcie idem naplno. Ceny celkom nadpriemerné. Ako keby som bol tušil že budem potrebovať mrkvu a šalát. Včera som si ich napestoval po cca 40 000 ks. Aká náhoda :). Som zvedavý ako mi budú vyskakovať pikn. koše. Želám všetkým veľa šťastia v plnení úloh a krásnu a úspešnú hru.;););)
     
  5. doben

    doben Ikona fóra

    Mi vypadlo z každé plochy stromů kolem 50 košíku, takže celkem slušné. Ale jsem fakt zvědavý jestli stihnu napěstovat alespoň na to SK případně párty lístky, protože 2 tříhodinové třéninky trochu blokují čas sklizně.
     
  6. lolinka2010

    lolinka2010 Pisálek fóra

    Sovinka :mám kosatec 17:20h

    LOKETINOV : košů mám 94 a nevím na kterých polích je lepší sázet .jedu na pidipole,protože jsem to vyčetla,že to dělá spousta hráčů :)
     
  7. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahojky, včera jsem zapomněl na plantáži sklidit cuketu a nasadit melouna . A dnes jen 147 padátek, mohlo být aspoň o 20 košů víc...no co se dá robit - jen rozlít mléko a zaplakat nad ním. Také sázím na pidi, ale stromy mám ve většině případů xxl - jsou to ty, co jsou nejvíce potřeba na krmivo. A pak samo produktové - cukr, obě mléka, nějaký ten medík. Jsou tu samo šampioni, navíc mají zásobu JC, já toho svého stejně zapomínám v liště. Teď mám navíc hodně husí, protože minule zásoby přeskočily k potřebnějším, che. Musím na té strategii ještě nějak zapracovat - ale včera se tak báječně prodávala mrkvička, že?
     
  8. KiQuSiQ

    KiQuSiQ Znalec fóra

    Tak u mňa to dnes je 230 košíkov ;)
     
  9. Dela76

    Dela76 Aktivní autor

    První sklizeň košíků 225,měla jsem všude stromy..
     
    petaM2001, skalara.v a evainfo tohle ocenili.
  10. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Mne sa podarilo zobrať na plantáži bez MJZ ešte že som to zbadal pri rozpestovaní.Medzi tým som si ešte točil mrkvu a šalát a niečo ešte predal.Ja mám JC podávaných na všetkých plochách po štyroch.Nechávam ich tam kde sú a premiestnovať ich hore dole sa mi veru nechce.Dnes pozbieram druhú várku bazalky a do rána nech rastie pažítka.
     
  11. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    172 vypadávatek - slušný spokojenost.
    Tak jen tak dál.
    Příjemnou zábavu.
    :inlove:
     
  12. Ivuška08

    Ivuška08 Aktivní autor

    flexka: díky za tip, hraju cca tři roky a tohle jsem taky nevěděla - to s tím kliknutím při posílání dárků ;););) člověk se pořád něco učí :p:p:p a líbí se mi tvůj výraz fklidu :D přidám ho do mezi ostatní oblíbené (ftipné, fčera, ftáci atp.) mmch, taky nemám JC a kaštánky, i tak to dáme, no ni? :p:p:p

    lolinko: zkraje jsem nechápala, proč všichni jedou na pidipole, když výsledek je stejný, ale když si k tomu aktivuješ MJS (mrkvovo-jablečnou směs), tak je to sakra rozdíl ;)člověk se pořád učí od (možná) starších a (rozhodně) zkušenějších xD
     
    Naposledy upraveno: 23/8/16
  13. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    tak si ještě přidej do slovníku mám se sqele, to používá kolegyně xD
    rozpěstováno, všude zasazeno a hurá do peří ;)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/8/16
    maribeja, petaM2001 a Ivuška08 tohle ocenili.
  14. EdmondDantes

    EdmondDantes Stálice fóra

    šmankote, tady se mluví cizí řečí až se mi ježí vlasy...
    akce dobrá, neřeším odkud co vyskakuje, srovnání neexistuje
     
    k.vitek, petaM2001 a blondmary tohle ocenili.
  15. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Lekotinov, z pohopolí to " skáče" velice dobře, hlavně když rozpěstovávám a aby ostatní pole neležela ladem, tak na zbytek dám vyšlechtěné růže. Sice nemám kaštánka, více než roční odmlka, ale 7O padátek ze dvou ploch za půl hodiny. Spotřeba kolem 90 Sh, legenda u zvěře pouze na 28.Na pěti sklizních mrkve bych to asi těžko udělala. :) , ale jak píšeš, při přípravě na akci nerozhoduje jestli máš poho nebo obyčejné pole, záleží co na nich máš. Stejně víc než 45 z nich nevydoluješ a ušetříš si nakladyxD
     
    petaM2001, Trepifajksl a LOKETINOV tohle ocenili.
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezký večer všem :) sem začala trošku později, košíků bylo 209 ale na JC nebyl vážně čas, by možná trošku pomohli ... jsem je už našla a je jich vážně sedm :D. Rozpěstování šlo docela rychle, sem už dvakrát otočila i pidi pole, rostlinky jsou hezké :p ... bazalky mám 5252 pažitky 1666, za chvilku sklízím a dám pažitku na noc. Přeji všem rychlé pěstování, hodně košíků a ať nám do toho neprší, kdo má ty holínky furt pucovat :D ....
    adrianka132: ráno ti taky něco pošlu, dneska to už nejde a je moc hezké, kolik skvělých farmářů ti poslalo dárečky :p ...
     
    Naposledy upraveno: 23/8/16
  17. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Pidipole jsou efektivnější při použití MJS (i Dýňové marmelády) např. na ploše s 202 pidipolema máš zisk 202*3= 606 plodin (202*2= 404 dýňovka), když tam budeš mít normální pole dostaneš {44*6 + cca23pidipolí*3}= 333 plodin. Z pidipolí nebo stromů můžeš dostat více padátek než z pohopolí nebo normálních polí. Můžeš, ale musíš na to mít legendu a další "fičurky" zvyšující pravděpodobnost vypadnutí - JohnCitron, odpovídající řádky a pod. Najdi si téma "Jak na vypadávátka".
    Pokud se budeš chystat na příští akci použij raději tu nejdelší plodinu co máš a nebo stromy, které jsou ještě delší, ne každému prý ale fungují - já si na stromy nestěžuji nesleduji to přesně ale dnes mi z jedné plochy stromů vypadlo cca 65 padátek -> Legenda 30/30, řádek Veselé svátky +5%, 8*5% JC. Pak už jenom stačí pěstovat bez prostojů - sklízet ihned po dozrátí - naplánovat si co kdy zasadíš aby to na sklízení nečekalo. Pokud bys u toho seděla získáš padátka i z mrkve pěstované bez prostojů, ale kdo by to vydržel :)
     
    Naposledy upraveno: 23/8/16
  18. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    večerní statistika:

    Bazalka: Mám 936. Ideální stav 900. Plním na 104% Hotovo 6,2%
    Pažitka: Mám 3665. Ideální stav 600. Plním na 610,8% Hotovo 36,6%
    Košík: Mám 880. Ideální stav 60. Plním na 1466,7% Hotovo 88%
     
  19. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Tak z odměn z akce protočeno pár (tedy pár + 1) párty lupenů.... zlatý TS a TCH ,-) Samo že jako hlavní výhra byly žůžový myfi, husa strážkyně a kupon na pomocníky... jinak bych netočil. Jestli je někdo na sladký, tak má u mě vanilkáč a může si ho máznout marmoškou. Piknikáče komplet.... tak ještě dopěstovat ty akční plodiny.

    [​IMG]
     
  20. LOKETINOV

    LOKETINOV Aktivní autor


    Jo to já vím, že to je výhodnější, ale myslel jsem před akcí, když dám na pidi pole třeba pórek z kterýho je hodně bz, jestli bude mít člověk více vypadávátek :)
     
    monsaf a petaM2001 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.