Žádosti o podpis - astrid888

Diskuze na fóru 'Umělecký koutek' zahájená uživatelem astrid888, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Ahoj Astridko,měla bych prosbičku,ten poslední obrázek u mě s Čárlíkem místo pásovce není vidět a já ho nemám,podívej se na to a popřípadě předělej aby tam byl vidět,prostě to nechám na tobě,co ve své fantazii vytvoříš,děkuji moc a když to nepůjde, tak se nic neděje Lída
     
    lacrima, astrid888 a -Jara05- tohle ocenili.
  2. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahoj Marketka. Našla som ho a pridám ho aj do Tvojej zložky :


    [​IMG]
     
  3. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Ahojky,to je ono,co jsem hledala,děkuji,uložím si ho i do PC k avatarum
     
  4. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Oki Marketka, som rada, že je to teraz ok. Kto ešte potrebuje dohľadať a znovu nahrať podpis, ozvite sa :)
    Kutilka70, podpisy doplnené + jedna novinka:

    [​IMG]..........[​IMG]


    [​IMG]
     
  5. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Astridka, co k tomu dodat. No prostě nádhera :inlove::inlove::inlove:
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Moc milé, ale...
    Proč musí mít kutilka v podpisu zrovna křečky, když já je ne a ne vyšlechtit do akce :)
     
  7. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Kutilka, nemáš za čo :inlove:
    Ynuš, spravím aj Tebe škrečkový?:p:D

    Ešte by som chcela veľmi poďakovať Danke a Skalinke za poukaz na dvojtýždňový kurz štrikovania a háčkovania v Smokovci.
    Dievčatá, takže toto je výsledok: tadááá

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 13/4/24
  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Astrid, Danko, Skaláro. Sousedky moje z nejvěrnějších, přítelkyně z nejmilejších, to je ale ...překvapení. Co jsem Vám proboha zase provedla? Při pohledu na tři netopýry se mně okamžitě vybavila písnička Jarka Nohavici. Tak si dovoluji.:p

    edit: nemusíte koukat na Jarka, pokud tu písničku bude poslouchat při pohledu na podpis uvidíte, jak hezky Astrid zesynchronizovala animaci s hudbou. Aby to po Tobě nechtěli i ostatní.xD
     
    Naposledy upraveno: 13/4/24
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak teď jsem spadla ze židle xD To byla evidentně dobrá investice :p
     
  10. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Skali, uznej že bez té hudby by tomu podpisu něco chybělo. Chodíš do hudebky?:music:
     
    Naposledy upraveno: 13/4/24
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Naposledy před 40-ti lety :eek:
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Skali, za komančů byly i kurzy pro pracující, třeba je to i teď :)
     
  13. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Inuš, Skalára mě zná natolik dlouho, aby napsala nechodila, nechodím a nikdy chodit nebudu! Protože pokud se zúčastním příští topky, tak budu chtít po svých sousedkách jako projev podpory nejenom avatar, podpis ale i hymnus. Tedy pokud se toho nechceš ujmout TyxD
     
    Naposledy upraveno: 13/4/24
  14. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Astridka, vidím, že kurz v Smokovci stál za to, úžasné, Gordonka sa teda načakala, ale ten výsledok:inlove: + Gordonkine hudobné vlohy tomu nasadili korunkuxD;), bavím sa:D
     
  15. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Jaké prasátka? čo za prasátka? sú to čistokrvné netopere, žiadne praskonetopiere, ...aj keď rypáčiky trochu majú no :p
    Inak keby niekto potreboval kurz spevu ...v Smokovci majú aj ten :pxDxD
     
  16. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    astridko, moc děkuji, nejšikovnější jako vždy.
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Gordonko, já bych Ti složila i symfonii, ale tímto směrem mé hudební nadání nesahá. Jsem konzument a přehrávač :) I v té klasice většinou podle not, jen pár věcí umím zpaměti :)
    EDIT: zahajuji novou operaci, stahuju si AI. Ta to za mne složí, až se s tím bazmekem domluvím:)
     
    Naposledy upraveno: 14/4/24
  18. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Asi po prvý raz,ale musím tiež konštatovať,že toto sú nejaké prasopiere,alebo ich kreslil Viktor Kubal? :D Rád by som vidieť aj avatar. :p
     
  19. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Dievčatá, chlapci, maľujte, štrikujte, skadajte, (ide leto, aj plavky sa tu prepierali) ja som už úlohu dostala, fandím8)xD
    [​IMG] [​IMG] :music::inlove:
     
  20. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Danka, je zřejmé, že i Ty ses při výběru dárků v tomto vlákně inspirovala. Nevím co na to Astrid, ale pokud máš v úmyslu v dohledné době ji požádat o podpis, doporučuji abys posečkala.
    Skalaro, neplač, sama sis to zavinila! Ale však se zase sejdem, já nejsem taková nevěrnice jako první jmenovaná.xD
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    edit: pokud by Astrid nemohla najít vhodný motiv, dovolila jsem si já. Oslík v rouše lvím, i pozadí je vyladěné.No nechci si fandit, ale stači když přidá jen copyright :p
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 29/4/24 v(e) 6:37 PM