Žádosti o podpis - astrid888

Diskuze na fóru 'Umělecký koutek' zahájená uživatelem astrid888, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

    Astrid Ta micina je opět krasavice. Jsi vážně šikovná.
     
  2. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No nevím, celkem oprávněně předpokládám, že se ani letos se nedočkám korábu v severním ledovém oceánu, tak jsem sáhla do ranné tvorby. A to jsem kdysi Astrid tvrdila, že nemám zimní podpis. Ale máš, nemám, máš! Až pak mně docvaklo, že dodala ke standartnímu těch pár stříbrných teček. Inuš, a co doplnit podpis nějakým vhodným citátem, o jednom bych věděla.xD:inlove:
     
  3. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    GS, ...no vidíš, nejaké zimné tam máš ;o) a na tom korábe by si bola ako čo? ako netopier, či papúch? :D:D
    tjuklova86, ďakujem ♥
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Gordonko, neprovokuj, trdlo jsem často já sama... V podpisu to fakt nemusím mít :)
     
  5. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    ...ale pod toho Yodu by sa to hodilo. :D
     
  6. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Monči, máš to hotové :

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  7. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    astrid888

    Jsi zlatíčko :inlove:, jako vždy nádhera. Moc ti děkuji. Čičina je jako moje Andulka :inlove:
     
  8. raddre

    raddre Baron fóra

    astrid888 kráného dne vinšuji, po menším odpočinku od fóra, jsem zase zpět a kochám se Tvými výtvory, jsi fakt naprosto kouzelně šikovná, měla bych rovněž jedno přání: vytvoř mi prosím Tě zimní podpis, sice jeden tam mám, ale je se zvířátky, které odpočívají v nebi,
    stačí jen vyměnit kočku za černou, ale protože všechy Tvé výtvary jsou nádherné nechám volbu na Tobě, avatar nepotřebuji, mám i vánoční a jinak neměním, nechci se ztratit sama sobě.Předem moc děkuji
    PS až tak moc na to nespěchám, nevím jak kde, ale ještě pořád mám krasně rozvetlé truhlíky s muškáty, kvete mi i lobelka, verbena, jiřinky, petunie, gazánie.......
     
  9. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahojte.
    Monči, nie je za čo ;o)
    Radi ok, niečo vymyslím ;)
    Chcem poďakovať mojim úžasným susedom, susedkám a priateľkám za krásne darčeky, ktoré mi pristáli na farme :inlove:
     
  10. raddre

    raddre Baron fóra

    Zlatíčko, předem děkuji
     
    astrid888, evainfo a bačkora85 tohle ocenili.
  11. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Docela jsem si říkal, když jsem koukal na příspěvky od pajaable, že už má vánoční kostým
    Přemýšlel jsem o tom, že bych se už taky mohl nějaký ten kostým vytáhnout, ale v poslední době mám rád koně (jednorožce)
    Klokany mám rád pořád, ale už moc ne tak, jako dřív
    A koukám, že astridka taky čaruje, jako kdyby už byly Vánoce :inlove:
     
  12. Trilian55

    Trilian55 Pilný autor

    Astridka, môžeš moje zimné podpisy nakopírovať k ostatným? Keď uvidím lietať vločky, už aj navliekam čiapku ;)
     
  13. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Honzulka, hochu jseš si jistej že si ve správném vlákně? Ten vohoz pajaable dělal docela určitě někdo jinej.xD a když nemáš jednorožce, vytáhni škemrajícího pejska, moc hezký podpis a nejvyšší čas ho provětrat.
     
    Naposledy upraveno: 15/11/22
  14. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

  15. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahojte ;o)
    Trilian, jasne, ja to všetko pekne upracem do vašich zložiek v priebehu zopár dní. Honzulka, no vidíš to?.... skús ešte toho havka a možno neskôr bude aj jednorožec ;o))
    Radi, spravila som dva podpisy s novými zvieratkami. Tak si ich tiež môžeš počas zimy prestriedať. Ty si aj tak často na fóre, tak ich určite využiješ ;o)

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  16. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Krásné podpísky pro raddre,jak mám ráda teploučko,tak ta zasněžená krajina a padající sníh mají kouzelnou atmosféru,která se těžko popisuje:);)
     
  17. raddre

    raddre Baron fóra

    Zlatíčko jsou oba nádherné a já nevím, který se mi líbí víc v každém případě moc děkuji
     
  18. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahojte ;o)
    Tak ešte zopár nových podpisov pre Kutilku, tiež sa bude môcť prezliekať častejšie ;o)))

    [​IMG].......[​IMG]......[​IMG]......[​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  19. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Děkuji Astridka :) Krásné :inlove:
     
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahoj astridko :) tak to se ti zase povedlo a ten modrý podpisek s křečíkem pod tím stromečkem je nej :inlove: takový vánoční, zmrzlounký ňu .. ňu .. ňuníček k zulíbání :p xD