Žádosti o podpis - astrid888

Diskuze na fóru 'Umělecký koutek' zahájená uživatelem astrid888, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Berka xDxD
    Evi, ďakujem, no tentokrát to bol nápad Gordonky s tým papagájom, to ostatné som len doladila ;o))
    A to prelepenie na zobáku, to má po odstránení bradavice ..na ďalšej foto už po chirurg. zákroku zmena image ... bezchybný zobák + nová farba :p
    -----------------------------------------
    No a teraz už popis pre kutilku ;o)

    [​IMG]..........[​IMG]


    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 3/10/21
  2. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Móc děkuji :inlove: Jakmile začne děsivé období, hned ho tam šoupnu xD
     
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    :D ano, přesně vyjádřeno, vynechal jsem ji schválně a nemá křídla ;)
     
  4. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    ahoj astridko, mohla bych poprosit o podzimní podpis ;)
     
    astrid888 tohle ocenil(a).
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Astridka ti určitě vyhoví, ale vždyť máš podzim jako vyšitý, jedině, že si představuješ dýně, ale už se blíží zima ;)
     
  6. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    Pitrýsek47
    já vím, ale zimní už mám, podzimní mám jen halloween, a ten je už pryč
     
    astrid888 a evainfo tohle ocenili.
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    hroudov, ať se dívam jak se dívám i přes ty moje čtyři oči, podzimní máš teď. Ty barvy jsou podzimní. A zimní jsem pro tebe u Astridky nenašla. Jen ten současný, podzimní a BuBu.
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    hroudov: Podzimní jedině bez zubaté berušky ;), ale nebudu fušovat do řemesla.
     
    astrid888, hroudov a evainfo tohle ocenili.
  9. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Aj ja by som chcel taký . . . .no,ranný,lebo tento je taký večerný,až nočný. :p
     
    astrid888 a evainfo tohle ocenili.
  10. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Hroudov, ja rovněž vidím ten podpis jako podzimní. Ale stejně je nejvyšší čas požádat Astrid o jarní, má dlouhé dodací lhůty ;)

    Pitrýsku, Ty nějak na těch zubech ujíždíš. Nemáš snad problém se svým stomatologem? ... jinak si nedokáži vysvětlit proč nám ty krásné zoubky berušek, veverek, netopýrů a jiných závidíš? xD
     
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    GordonS.: Já mám svoje špičáky i řezáky v naprostém pořádku, tam kde mají být ;)
    Je to normální beruška a netopýr? Není, jsou vyzubení :) vidím ne?
    Už se těším na zimu co uvidím, pletené čepičky, palčáky, divné veverky....:p
     
  12. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No jo Pitrýsku, arbitr krásy, ale stejně jak se opovažuješ hodnotit vzhled místních dam? I vyzubené berušky a netopýři sem patří, svět holt není dokonalý :)
     
    Naposledy upraveno: 4/11/21
    astrid888 a DANKA722 tohle ocenili.
  13. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ..ešteže Astridka práve nemá čas, ak si nájde, pôjde štrikovať netopierie čiapky, našťastie, mne nič netreba, zatiaľxD:inlove:;)
     
    astrid888, babako a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  14. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    no nemá čas, klekl ji komp a tak nemá možnost se bránit. Ale to nic nemění na tom, že v umění pletařském zrovna nevynikala;)
     
    Naposledy upraveno: 4/11/21
    astrid888, babako a DANKA722 tohle ocenili.
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Samozřejmě se dámám omlouvám pokud se jich zuby dotkly ;), ale příšerkám ne, ty ať si letí a skáčou třeba na ples upírů :)
    Žádné čapky, bič si na nás uplete :D a z Danky si vemte příklad ta má zuby schované.
     
  16. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    tak vidím, že jste mě přehlasovalí :) tak astridku požádám o jarní podpis, a tento budu mít jako podzimní, ale zoubky se mi líbí
    Y_n_O - zimní vyloženě nemám, mám ho udělaný s vánočním přáním;)
     
    astrid888, GordonSargent a evainfo tohle ocenili.
  17. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    hroudov, správna volba, jenom nějak nechápu, proč bojovník za správný skus zde zrovna vyzdvihuje Danku. Momentálně je sice schovaná v kápi a tak nemá možnost hodnotit její nedostatky. Přitom ale má taky dost zajímavé portfolioxD

    [​IMG] další dvě varianty, jeden zleva druhý zprava [​IMG] [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 5/11/21
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    A fakra
    upload_2021-11-5_19-20-48.png upload_2021-11-5_19-21-24.png upload_2021-11-5_19-22-53.png xD
     
  19. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    no nevím Skali, ale když jsi žádala o ten lukrativní post u BP dala sis to tam jako profilovku? xD
     
    astrid888, DANKA722 a Peto121 tohle ocenili.
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak jasné, jinak by mě nevzali :D