Žádosti o podpis - astrid888

Diskuze na fóru 'Umělecký koutek' zahájená uživatelem astrid888, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Júú ... šmoulíci pro smoulinek123 :p moc hezké, pohádková paráda a ráda to na foru často uvidím :inlove:
     
    Madulka_cz, marketka47 a astrid888 tohle ocenili.
  2. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    astrid888 nu a jak jsem písal luxusní, moooc se ti to povedlo ale ještě taková malinkatá věc ale když to nepůjde neva, nešlo by sa aby sa chébali šmudlíci.
     
  3. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    smoulinek, žiaľ nenašla som ich v pohyblivom prevedení, takže je to len takto. Jedine, že by som Ti tam pridala nejakého pohyblivého motýľa, či vtáčika ...niečo také.
     
    DANKA722 a smoulinek123 tohle ocenili.
  4. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    astrid888 tož neva ,tak to je mooc pěkné jen sem sa opítat,děkuji ti moc za krásný obrázek,jsi moc šikovná a musím ti za všechny obrázky co jsi všem udělal velkou hvězdičku a velký potlesk před celou farmou,děkuji.
     
  5. Evishka7

    Evishka7 Pisálek fóra

    Krásný den přeji, moc děkuji za krásný obrázek Astrid888. :inlove:Chtěla bych mít taky tak šikovné ručičky.;)
     
  6. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    No teda Evishka, veľmi Ti to pristane ...a nemáš za čo ;o)
    Som moc rada, že to s vložením podpisu šlo tak hladko ;o)) No a teraz už len budeme dúfať, ako písal aj Pitrýsek, že Ťa na fóre budeme vídať častejšie, ...psích kamarátov nie je nikdy dosť ;o)
     
  7. Evishka7

    Evishka7 Pisálek fóra

    Astrid888 děkuji moc :) .
    Jsem ráda,že jsem ti napsala ještě zasněná nad tou krásou obrázků,pokaždé se mi srdce rozplývalo a pořád jsem se vracela,pokusím se občas reagovat,ať můj obrázek nezůstane v šuplíčku:)
    Jen doufám,že tím jak nikam nereaguji,nebudu dělat chyby aby mě museli mazat;).
     
  8. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Milá Evishka, myslím, že sa toho nemusíš obávať, to uvidíš o čom sa v danom vlákne píše a aj keby si sa náhodou pomýlila, moderátori sú veľmi trpezliví a láskaví a nasmerujú Ťa na to správne miesto ;o)

    Mám tu podpis aj pre hráčku Ivca1111

    [​IMG].............[​IMG]

    [​IMG]
    Ivci, tu nájdeš návod, ako si vložiť avatar, aj podpis:
    https://board-cs.farmerama.com/threads/osobní-profil.8131/
    Prípadne si ešte pozri veľmi dobre spravený videonávod od Dobena :

     
  9. Ivca1111

    Ivca1111 Rádoby autor

    Moc děkuji,jsi zlato a je to krásné.Jsi šikulka a mám velikou radost.Je tam všechno co mám ráda.Ještě jednou moc děkuji.
     
    Madulka_cz, evainfo a astrid888 tohle ocenili.
  10. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ivca, nie je za čo ;o) perfektne si to zvládla ... to Ty si šikulka ;)
     
  11. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahoj marketka :)
    Dobre to chápem, chceš tam ešte jedného Čárlíka? Ak áno, tak na miesto ktorého pásavca ho mám pridať?
     
    marketka47 tohle ocenil(a).
  12. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Ahojky zlatíčko,dej ho tam někam jak jsou ty 3,stačí tam jen 2,ale měla bych dotaz,nešel by ten spící pásovec nějak probudit?Přece když mu lítají vosy nad hlavou,nemůže chrápat,má být ve střehuxDA děkuji za snahu mě pochopit;)
    A co s těma mnou nepovedených fotek chceš dělat,půjde to?
     
  13. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Marketka, použiteľný bol len ten prvý, len som musela prispôsobiť farby. Tie veľké obrázky môžeš zmazať, tie nepoužijem.
    Takže takto to vyšlo.

    [​IMG]
     
  14. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    astridko,jsi hodná,děkuji moc,je to super a když ty pesany porovnávám,tak zjišťuji jak je na nich vidět ten věkový rozdíl co bylo foto pořízeno.A to je jenom pes,co potom mám říkat já;)A Čárlík pochopitelně také děkuje.:inlove:
     
    Naposledy upraveno: 31/8/21
  15. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahojte.
    marketka, nie je za čo :)
    Mám tu ešte taký farmársky podpis pre hráčku -družstvo-. Môže byť takto?

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  16. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    No ten je!!!
    To bude šéf celého kurníku i mojí farmy.
    Děkuji Ti moc astrid.
    Teď jdu zkoušet podle videa nacpat ho do podpisu .
     
  17. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Paráda, šikulka, zmákla si to raz - dva ;o)
    Avatar len stiahni do svojho pc a potom podľa návodu ;o)
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Astridko, ty jsi neskutečně úžasná. Tolik témat v přáních a ty se pokaždé strefíš. A navíc dokážeš najít i to, co by se našim spoluhráčům líbilo, i když oni přesně neví, co chtějí. Opravdu jsi kouzelnice s obrázky a navíc empatička na dialku, takže aj jasnovidka, bosorka, čarodejka... :inlove: To je jedno, ale jsi prostě perfektní v tom, co nabízíš a v tom, jak to děláš.

    Znovu se mi vybavil text písničky Leška Semelky...
    Jsi prostě nejlepší, ozdoba přístřeší. Jsi prostě nejlepší, lepší než já. ;)

    A od Elánů "Si kočka si kočka si kočka, a perfektne urobená." 8)
     
    Naposledy upraveno: 13/9/21
  19. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ynuška moja zlatá xD, ďakujem, si poklad :inlove: ... Ty to vždy vieš tak pekne napísať :inlove: Ďakujem, ďakujem ♥
     
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Pěkné a slepice si ani nezobne :D.