Žádosti o podpis - astrid888

Diskuze na fóru 'Umělecký koutek' zahájená uživatelem astrid888, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahojte.
    Podpis pre -Vanessa Rosa-

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 16/8/21
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jé, ten první podpis je jako pro mne, kafe a čičinka, dokonalost sama, Astridko, kdy se konečně stane, že se Ti něco nepovede? xD Nee, dělám si srandu, dovedu si představit, kolik asi času s tím pohyblivým obrázkem uletělo... :inlove:
     
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ještě cigárko Ynuš ;), ale ta druhá čičinka je dost neklidná, někdo ji naštval :), pěkné jsou obě nebo oba.
     
  4. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Pitrýsek, Ynuška, ďakujem vám ♥
    Ynuš, že kedy sa mi čo konečne nepovede? hneď Ti poviem ... zrovna včera :D Ja som Vanesse omylom pridelila titul BA a na to som prišla až neskoro večer keď som šla spať. V pošte mám ešte žiadosť od BA Liana, ktorá práve z postu SM postúpila na BA a budem jej prerábať niektoré podpisy. No a ako som na to myslela, tak to schytala aj Vanessa. Tak ja tie podpisy vyššie odstránim a niekedy poobede doplním opravené.
     
  5. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Kdy se Ti něco nepovede? Kdykoliv zavítám do Tvého vláknaxD
     
  6. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Pravdu máš Gordonka ;o)

    Tak podpisy pre Vanessu už sú opravené.
     
  7. -VanessaRosa-

    -VanessaRosa- Zelenáč fóra


    Ahoj Astrid!
    To je opravdu krásné! Miloval jsem to! :inlove:
    Děkuju!
    Pozdravy z Brazílie!


    [​IMG]
     
  8. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahojte.
    Nie je za čo Vanessa ;o)

    Prerobené podpisy pre BA Liana:

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    7 obrázkov v 1

    [​IMG]
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    a upravený podpis pre pezt

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 19/8/21
  9. ♥Helivenuto♥

    ♥Helivenuto♥ Zelenáč fóra

    :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:

    Děkuji Astrid!
    Pozdravy z Brazílie!
     
  10. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

  11. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Podpis a avatar pre Evishku7
    Takže prerobený na žiadosť Evičky ...príroda a viac psíkov, lienka, vážky ... snáď to bude ok ;o))

    [​IMG].........[​IMG]........[​IMG]

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 20/8/21
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Vida, psí kamarádi :) takové pěkné podpisy astrid vytvoří a potom jich je velmi málo k vidění na fóru, škoda, pište...
     
  13. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Presne tak Pitrýsek, mnohých nie je vidieť na fóre ...nechce sa im lenivcom :p;).
    Snáď sa Evishka pripojí k diskutujúcim ;o) Keď som hľadala obrázky bernského salašníckeho psíka, narazila som aj fešáka chodského psa a tak som neodolala ;o) Takže ešte niečo (opäť nie moc farebné, ale v prírodných farbách) pre raddre :

    [​IMG]
     
  14. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Smutně koukám a astrid888 na mě zapomněla ale to nedadí aspon tu nebudu strašit ale musím říct obrázky luxusní, musím velice zatleskat a poklonit se že máš čas hráčům dělat portréty, jsi dobrá.
     
    Madulka_cz a evainfo tohle ocenili.
  15. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

  16. raddre

    raddre Baron fóra

    astrid888, jedním slovem okouzlující, moc děkuji
     
  17. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    astrid888 to je v pohodě,já vím že toho máš moc a teda mě žádná zprava nepřišla,teda nevím kdy jsi mě písala a popisek nechám uplně na tobě vím že bude luxusní jako všechny tu a děkuji.
     
    ezzra a raddre tohle ocenili.
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    astridko, já bych smoulinka charakterizoval asi takto: pár šmoulích domečků, k nim taťku Šmoulu, malého Šmoulinka, potom Kutila nebo Koumáka, pár kytiček a je to :) snadno napsané hůř proveditelné, no je to jen legrace ode mne, ale když je to smoulinkovi jedno, tak třeba tak...
     
  19. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahojte. Nemáš za čo Radi ;o)

    Pitrýsek, ja viem predstava by aj bola, ale po pravde, nie som si moc istá, či sa mi do toho chce. Pravdepodobne to dopadne tak, že aj ten si odstráni a ostane len v zložke ... zbytočná práca, ako aj tamtie so zvieratami, ktoré smoulinek chcel...a tie nie sú škaredé, že by sa za ne musel hanbiť, či?
     
  20. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Smoulinek, môže byť?

    [​IMG]