Žádosti o podpis - astrid888

Diskuze na fóru 'Umělecký koutek' zahájená uživatelem astrid888, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. GordonSargent

GordonSargent Ikona fóra

no vidíš Astrid, konečně jsi našla někoho lepšího než já, se mnou už to byla nuda. Ale Madulka, Pat a Mat, netušené možnosti. Zatím jsem si všimla, že jste se v podpisech pustily do malování, teď autoservisu...jdu si vyhledat další epizody, stejně matla zrovna trucuje, tak by jste nám to čekání mohly osvěžit tady:music:

Naposledy upraveno: 17/4/21
  2. Peto121

Peto121 Hvězda fóra

Ahoj.No,Pat a Mat to tu osviežili.Pekné.Posledný mesiac som nejako nestíhal sem chodiť,tak ani neviem,čo nové,ale všimol som si a musím pochváliť podpis pezt -a,neviem,či je nový,ale je pekný.

3. astrid888

astrid888 Polobůh fóra

Ahojte.
    Gordonka s Tebou nikdy nie je nuda ;o)) Peťo ďakujem pekne ;o) no a peztov podpis je už trochu starší, má vo svojej zložke viac toho, tak ich môže striedať, ako sa mu zapáči ;o)

4. Y_n_O

Y_n_O Živoucí legenda fóra

Astridko, jak psala Gordonka, abychom navázaly na "trucující matlu," krásný díl je o tom, jak se Pat a Mat doma zatapetovali...

5. astrid888

astrid888 Polobůh fóra

Ynuška, ja Ti neviem,... vlastne viem, radšej by som to nechala na tých, čo sú v tom ozaj dobrí ;o)

6. kutilka70

kutilka70 Znalec fóra

Pat a Mat :music: Za mého mládí jsme jim říkali Dva kutilové xD

První „jejich“ film se jmenoval Kuťáci.
    Osmiminutový snímek Kuťáci z roku 1976 byl promítán v kinech.
    No a Kuťáci se stali předlohou pro seriál „… a je to!“, vyráběný v Krátkém filmu Praha pro Slovenskou televizi Bratislava
    Toť trochu historie ;)

PS: pamatuji, protože je to moje dívčí příjmení Kutilová

Naposledy upraveno: 25/4/21