Žádosti o podpis - astrid888

Diskuze na fóru 'Umělecký koutek' zahájená uživatelem astrid888, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    no vidíš Astrid, konečně jsi našla někoho lepšího než já, se mnou už to byla nuda. Ale Madulka, Pat a Mat, netušené možnosti. Zatím jsem si všimla, že jste se v podpisech pustily do malování, teď autoservisu...jdu si vyhledat další epizody, stejně matla zrovna trucuje, tak by jste nám to čekání mohly osvěžit tady:music:
     
    Naposledy upraveno: 17/4/21
  2. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj.No,Pat a Mat to tu osviežili.Pekné.Posledný mesiac som nejako nestíhal sem chodiť,tak ani neviem,čo nové,ale všimol som si a musím pochváliť podpis pezt -a,neviem,či je nový,ale je pekný.
     
  3. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahojte.
    Gordonka s Tebou nikdy nie je nuda ;o)) Peťo ďakujem pekne ;o) no a peztov podpis je už trochu starší, má vo svojej zložke viac toho, tak ich môže striedať, ako sa mu zapáči ;o)
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Astridko, jak psala Gordonka, abychom navázaly na "trucující matlu," krásný díl je o tom, jak se Pat a Mat doma zatapetovali...
     
  5. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ynuška, ja Ti neviem,... vlastne viem, radšej by som to nechala na tých, čo sú v tom ozaj dobrí ;o)
     
  6. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Pat a Mat :music: Za mého mládí jsme jim říkali Dva kutilové xD

    První „jejich“ film se jmenoval Kuťáci.
    Osmiminutový snímek Kuťáci z roku 1976 byl promítán v kinech.
    No a Kuťáci se stali předlohou pro seriál „… a je to!“, vyráběný v Krátkém filmu Praha pro Slovenskou televizi Bratislava
    Toť trochu historie ;)

    PS: pamatuji, protože je to moje dívčí příjmení Kutilová
     
    Naposledy upraveno: 25/4/21
  7. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Nejako tu viazne konverzácia!To nikto nemá nový,jarný/letný/strašný/animovaný podpis?:)
     
  8. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Kdepak se nám schovává naše milá Astridka, snad je v pořádku a jen prostě nemá čas :music:
     
  9. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahojte. Čo, čo, čo? ... tu sooom ;o)) aj s podpisom pre *RosaDourada* ;o)

    [​IMG]
     
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Astrid už je v zahraničí, moc pěkné mrkačky :)
     
  11. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahoj Pitrýsek :) Ja som stále tu ;o) To zahraniční chodia k nám ;o)) Ale teraz ozaj dlhšie nikto nepotreboval podpis, tak nebolo s čím prísť ;o)
    Inak mám jedného fešáckeho fármára vhodného do podpisu :inlove:xD... komu by sa len hodil?
    [​IMG]
     
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Pěkný pantáta, spokojený :D já se držím svého psa ;).
     
  13. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    no vidíš Pitrýsku, zrovna včera jsem chtěla Astrid napsat, že jako obvykle můj podpis nedotáhla k dokonalosti. Možná kdybych tušila, že veverka se zlatým žaludem by Tě mohla odloudit od čokla? :p
    no nevím Astrid, ale jak si dokázala, že ty dvě kočky mrkají stejně? Mám vypozorováno, že je to vždy kdo z koho. To znamená, že ze 1OO pokusů se kočka jednou splete, protože má za to doma zajištěný servis. Čím dál si myslím,že si nepořizujme kočky, ale ony nás, jako my důchodové pojištění.:)
     
    Naposledy upraveno: 20/5/21
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dníček u Astridky :) .. krásný zahraniční podpisek a to koťátko po neustálém mrkání na svoji božskou, zcela určitě po stém mrknutí nakonec usnulo jako to kotě xD :p

     
    astrid888, marketka47 a GordonSargent tohle ocenili.
  15. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Ahoj astrid888 uměla by jsi rozpohybovat i můj obrázek prosím ?? :D Je to cca 3.měsíc co jsem se naučila vložit obrázek pomocí BB codu ale to je asi tak vše :D
     
  16. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahoj 14087:) Záleží od toho, čo by si tam chcela rozhýbať :) Leva a tú ženu nie, ale pozadie by možno šlo ;o) To je dobre, že už vieš vkladať obrázky, si šikulka ;o) Ak chceš, môžem Ti vytvoriť aj iný podpis, stačí ak mi napíšeš čo by si v podpise chcela mať a nejak to skúsim poskladať :)

    Pitrýsek, ja viem, že sa svojho havina nevzdáš a ani by som Ti nevnucovala niečo iné, ak si so svojim podpisom spokojný, ale ak niekedy budeš chcieť, tak vieš, že sa kedykoľvek môžeš na mňa obrátiť ;o)

    Gordonka, vieš ako dlho som na tom makala? :D a s tými mačkami máš pravdu ...sú to múdre potvorky ;o))

    Ahoj Evinka, vždy Ťa tu rada vidím, ako aj vás ostatných ;o)
     
  17. 14087

    14087 Hrabě fóra

    astrid888 .. moc děkuji za zájem a nechám to úplně na tobě, možná že to pozadí jako blesky bude úplně super stačit :D
    Tím podpisem si nejsem tak jistá že vím o co jde :D xD myslíš můj nick? A nebo to co je napsáno pod obrázkem.. to bych tam asi nechala to co tam je ;) to stačí, víc mě nenapadá totiž.
    A nebo dokážeš udělat celý obrázek podle svého, ale aby tam byl lev?? :)
     
    Naposledy upraveno: 22/5/21
  18. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Podpisom, alebo signaturou nazývame obrázok s nickom, ktorý používame pod každým napísaným príspevkom tu na fóre. U Teba je to ten lev so ženou :) Samozrejme, že dokážem spraviť podpis s levom ;o) kľudne si premysli, ako by si to chcela a napíš mi na farmu :)
     
    evainfo a 14087 tohle ocenili.
  19. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Pekný večer všetkým :)
    14087 ...podpis pre Teba :)

    Ešte chcem poďakovať peztovi za obrovskú pomoc s úložiskom, bez jeho pomoci, by som sem tento podpis nedokázala vložiť.
    Takže 1000 x ďakujem pezt :)

    [​IMG]
     
  20. 14087

    14087 Hrabě fóra

    I já moc pěkně děkuji Astridce a Petz
    Je úžasný. Děkuji jsem nadšená :inlove:
    Nastaveno a teď už všem přeji dobrou noc. :)
     
    Naposledy upraveno: 23/5/21