Žádosti o podpis - astrid888

Diskuze na fóru 'Umělecký koutek' zahájená uživatelem astrid888, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Ahojky Astrid, mohla bych tě také poprosit o vytvoření podpisu? :) Představovala bych si vyloženě animovanou jarní tématiku s kvetoucími magnóliemi a ptáčky sedícími na jejích větvích. Moc se mi líbí digitální umění, které je "jako živé" (pro představu, myslím něco jako je ta lištička v mém profilovém obrázku). Pokud tomu říkám špatně, omlouvám se, já netvořím, pouze obdivuji :)
     
    evainfo a astrid888 tohle ocenili.
  2. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Matlafúzik, už takmer spiaca som sem neskoro večer nakukla a aj si ma na chvíľku prebrala :D Super obrázok, ten sem budem pridávať furt, jak bude Gordonka frflať ;o)))

    činčilka12, skúsim niečo zostrojiť, len dúfam, že nájdem také obrázky, ako si predstavuješ. Dám Ti vedieť, keď to bude ;o)
     
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím, až teď jsem pochopil, že to má být lištička ;) tak už se těším na podpis, pro moje chápání to asi bude rébus :).
     
    evainfo a astrid888 tohle ocenili.
  4. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Pitrýsek, nebude to žiadny rébus, neboj ;o)) to je len úprava obrázku. Vtáčiky som našla v tomto štýle, ale pozadie som musela tomu tak trošku prispôsobiť. Už som činčilke napísala, že ak by to nebolo ono, tak opravím, čo bude treba.

    Takže pre činčilku12:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    3 v 1

    [​IMG]
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    astrid: Zdravím, paráda je to, podpis bez rébusu, to se mi líbí :), ale mohla si zvolit činčilu (činčilku) ;).
    Edit: Peto, to zrovna ne, ale nějaký jiný podklad by se našel :D i když proč ne, když tu hopsá prapodivná veverka a kdoví co ještě ;).
     
    Naposledy upraveno: 15/3/21
  6. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Pitrýsek47 - činčily,sediace na konároch rozkvitnutej magnólie? o_OxD
     
  7. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Překrásné :inlove: Úplně všechny. Oči na nich můžu nechat! Moc ti děkuji! Představovala jsem si něco ve stylu jarního slunečního dne, ale magnólie v noci za svitu měsíce jsou dokonalost. Jsi génius, nevědomky jsi zkombinovala dvě moje nejoblíbenější barvy - růžovou a modrou! Ty noční jsou rozhodně nejkrásnější, ale který si vybrat? Jedno má straky, ale v tom druhém se mi zase moc se mi líbí, jak jsi zpracovala můj nick. No to je dilema! Už je tu hodinu obdivuju a ještě jsem si nevybrala! xD
     
  8. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Činčilka, som moc rada, že sa Ti podpisy páčia. Tak mi prezraď ako to chceš skombinovať. Nočný so strakami a nick ružový? a k tomu ešte tú veľkú magnóliu na ľavej strane? popremýšľaj a napíš mi, ja to spravím ako sa Ti to najviac bude páčiť.
     
  9. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Mohla bys? :) Přesně tak, jak jsi to napsala. Noční pozadí s modrým orámováním a růžovým nickem, s magnólií nalevo a strakou napravo, s kvítky padajícími vertikálně. Snad si na tebe moc nevymýšlím
     
    lacrima, astrid888 a evainfo tohle ocenili.
  10. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Naposledy upraveno: 15/3/21
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer u astridky :) je to moc hezké a romantické, no mě by stačilo se nastěhovat do té malé chatrče v prvním obrázku xD ten růžový sad i se strakou by k tomu asi patřil, že jó :music: snivá představa ...
     
  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Osobne ruzovou uplne nemusim, ale to vis.... jenze ten posledni s ruzovym ramem je tak dokonale sladeny, ze nemuzu nez: "palce hore"!
     
  13. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Matlafúzik, ja tiež moc ružovú nemusím Aj keď tie moje "plavky" a župan... xD
    Ale niekde sa mi celkom hodí a tu k tým magnóliám asi dosť :) ale uvidíme, čo si vyberie činčilka. Ešte čakám na smoulinka, aký podpis by chcel.
    Inak ďakujem dievčence za chválu, ste zlaté ;o)
     
  14. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Astridko, moc ti děkuji! Oba jsou překrásné, moc se ti povedly! Už jsem nastavila ten růžový, je moc krásně sladěný s těmi magnóliemi a nickem. A děkuji též za avatárka :inlove:
     
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    astrid888 Vsak ja vim...na jarni sezonu ti strihnu zas nove ;):D Btw ja byt cincilka, tak budu chtit ten ram do 3/4 ruzovy a potom s postupnym prechodem do modre! :p Ne, neboj, nebudu delat Gordonku! xD
     
  16. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Činčilka, super, nie je za čo, len si prosím Ťa ešte uprav text pod podpisom, musí byť v jednom riadku a úplne tesne pod podpisom.
    Matlafúzik, a nezabudni tú "najcukríkovejšiu" ružovú xD
     
  17. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Děkuji, už jsem opravila :)
    @matlafous123 nedávej mi nápady :p
     
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Co já? Na rovinu řeknu co se Astrid nepovedlo a příště si už dá pozor a když nedá, tak moje vina to není xD
     
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    činčilka12 Nevahala bych.... dokud ma astrid888 hravou, je potreba toho zneuzit :D
    GordonSargent Ty nic, ty samozrejme muzikal ;)

    EDIT: :music: eeee, ja neco rikala? To mi muselo uplnym omylem uklouznout 8)
     
    Naposledy upraveno: 15/3/21
    DANKA722, astrid888 a GordonSargent tohle ocenili.
  20. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    No a už je to tu ...Matli? nespravíš aj pre sebe takéto niečo? :D za to nabádanie :p:D


    [​IMG]

    Inak som sa vážne zľakla, že Gordonke niečo je, keď bola zrazu ticho, bez rýpania xD

    Činčilka, teraz je to super ;o)