Žádosti o podpis - astrid888

Diskuze na fóru 'Umělecký koutek' zahájená uživatelem astrid888, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Velice děkuji, hned si ho jdu aktualizovat.
    Právě toho, že budou zlobit dva hýbající se obrázky na sobě jsem se bála, ale ty jsi nejšikovnější a dokázala jsi to.
    Dokonce tím pádem vznikl falešný 3D obrázek, los, který byl opřený o rámeček, je najednou v prostoru. Bezva!
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Ašado, vždyť ti zhasne oheň xD
     
  3. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Správně rozdělaný a udržovaný oheň neuhasí ani průtrž mračen, natož takový hebounký snížek.
     
    Naposledy upraveno: 1/2/21
  4. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahojte. Mám tu niečo na želanie pre anvan ;o)

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  5. anvan

    anvan Dozorce fóra

    o_Ooo, děkuji ti, astridko, převelice! Paráda! Moc hezké, díky díky! Jsi zlatíčko!
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Já viděl divoké koně, běželi soumrakem.....

    Nádhera :inlove:
     
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Skali, také mi to evokuje tu nádhernou písničku od Nohavici, fakt krásné koně, anvan z nich má určitě velkou radost ;)
     
  8. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Ahojky,teda člověk sem chvílí nekouká a hned tolik nádherných obrázků :D.
    Koníci připomínají indiány a samo že p.Nohavicu.Úžasní :inlove:.
    A ašada01 je taky pohlazení pro oči :inlove:.
     
    anvan a astrid888 tohle ocenili.
  9. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahojte všetci. Času na tvorbu pomenej, nápady takmer žiadne. Potrebujem súrne slnko, veľa slnka ;o)))
    Nesiem podpis pre Danku.... na fóre bude strašiť ďalšia "zúbkatá" ;o)

    [​IMG]


    [​IMG]
     
  10. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Tasmánský čert.. no když Danka napsala, že chce čerta, ale aby byl miloučký, ale zároveň strašidelný tak jsem si nepředstavila peklo. Tam jsou jen kotle, vidle a rohatí. Ale úžasní čertíci jsou mezi námi, a Danka patří k ním. No nevím jestli ji ty uši rudnou vztekem jako u čertů, nebo rozpaky jako u lidí :p
     
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Ja nevim, ze mi vy tri baby musite komplikovat neustale praci temi vasimi novymi hadriky! Houby, proste budou ty dve netopejr a sysel a basta,... furt aby clovek hlidal posledni modni trendy! :p
    astrid888 Zubata se ti povedla - primo k sezrani! ;) Btw taky by se mi uz hodilo slunicko a trochu toho jarniho tepla na prohrati mozku (jsem uplne vygumovana).
     
  12. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Sluníčko ,mluvte za sebe...čeho se budu asi pak držet zuby nehty? To jako mám čekat až to odtaje a možná najdu nějakou štěrbinu kde se zachytnu a vydržím, než se Astrid uráčí? Už jsem poučená,to je na roky... xD
     
  13. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Matlafúzik, no vidíš, "opäť" sú v móde zuby :D veď len kukni v príspevkoch vyššie jedna zubatá za druhou :D...ešte aj Skali ich má...síce len jeden väčší, ale má :D
    Gordonka, Ty sa drž veru ... Vieš, ako sme sa bavili o jarnom, pardon :p, celoročnom podpise ... Scrata šupnúť na rozkvitnutú lúku?o_O ..chceš? :D
     
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    GordonSargent Beztak uz ti trnou zuby, tak zasekni klofaky do dobre nalady a astrid888 ti zatim vykouzli... Coze? Kdeze? Ja bych ji dala scrata na rozkvitnute luke! xD
    [​IMG]



     
  15. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    no vydejchala jsem už toho od Astrid dost... například denní podpis. Ale pokud Scart na rozkvtlé louce to překoná, jen do toho :p

    a holky děkuji.
     
    Naposledy upraveno: 27/2/21
  16. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Nezaspala by som ...svedomie by mi nedalo :D lúka plná kvetov bude nabudúce :D ...tak zatiaľ koniec zimy...

    [​IMG]

    [​IMG]
    Matlafúzik, super podpis... Ty mi poď pekne pomáhať, keď sa nakopí žiadostí :D
     
    Naposledy upraveno: 27/2/21
  17. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No říkejme tomu předjaří, pár ker tam ještě pluje .Později se budu držet čeho, stébel pampelišky? o_O
     
  18. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    říkejme tomu předjaří, krásne rečeno, idem sa prezliesť;)
     
  19. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,astrid888 mohl bych poprosit jestli máš na mě někdy chvilku a udělat mě nový obrázek,je mě to jedno co bude máš to vždy krásný tak ti budu důvěřovat že mě něco vymyslíš pěkného,,děkuji
     
    astrid888 a evainfo tohle ocenili.
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky :) kam se jít zasnít a nechat na chvilku kulhající farmičku za sebou :p jasně sem a tasmánský medvídek je vážně rozkošný,
    se Astridce povedl :inlove: jen mě ten oslík bude nějak chybět ;) a i Gordonka se ve vodě dobře drží a jako vždy si nějak poradí, než doplave na tu svoji louku plnou kytiček xD ... moc hezké ..