Žádosti o podpis - astrid888

Diskuze na fóru 'Umělecký koutek' zahájená uživatelem astrid888, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ♥Helivenuto♥, děkuji. To se může stát. Teď už je to o mnoho lepší ;).


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  2. Peto121

    Peto121 Ikona fóra


    Ahoj astrid888,prajem Ti všetko len to najlepšie do nového roku 2021 !

    [​IMG]
     
  3. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Všetko najlepšie u Astridky, užite si Silvester, zdravie, šťastie v novom roku ♥♥♥ božteky v podpise:inlove:;)
     
  4. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Pekný neskorý večer prajem všetkým. Peťo, Ty si aký šikovný, parádny obrázok,...ďakujem moc a tiež Danke aj za tú pusku :D

    Ja som tentoraz KO ... moja "kamoška" migréna ma odstavila na pár dní, tak som nedokázala vytvoriť podpisy pre žiadateľov, ale ja im to potom v Novom roku vynahradím.

    Ja vám tiež chcem zapriať veselý silvestrovský deň a veľa zdravíčka, šťastia a všetko len to najlepšie v Novom roku 2021.​

    [​IMG]
     
  5. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Astrid: někdy slova nestačí, tak ať Ti to sluníčko svítí [​IMG]
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Astridko, ty se nemáš za co omlouvat, my jsme ti otravní a všudypřítomní. Stěžujeme si, naříkáme a ty také musíš mít svůj klid na tvorbu a život v realitě. A migréna je zlo, moje mladší dcera proležela pokaždé také pár dní se zataženými žaluziemi a nenápadnou výměnou obkladů. Drž se, odpočívej, budeme se těšit na tvé další práce, až ti bude lépe.
     
  7. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Inuš, ale na druhou stranu co by si Astrid bez nás všude přítomných, otravných, uplakaných a drzých počala? Takhle si odskočí od rozpečené krkovičky a kontroly školních sešitů, i když ta povinnost se vzhledem k okolnostem smrskla na utírání monitoru a pak vystřihne podpis jako z partesu. To je relax ;)
     
    Naposledy upraveno: 1/1/21
  8. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahojte :)
    Pravda veru, Gordonka to napísala presne. Pre mňa je toto oddychovka, nikdy som tvorbu popisov nebrala ako otravovanie. Ja si to viem zariadiť tak, aby bolo doma všetko na poriadku a nikomu nič nechýbalo a potom sa v kľude bez výčitiek svedomia môžem ísť "hrať" ;o)) ...ale aj táto činnosť musí mať zmysel, nerobím podpisy pre hráčov, ktorí ich nevyužijú a len tak z rozmaru si dajú spraviť podpis a viac na fórum nenapíšu ani čiarku. Zas naopak pre niektorých kľudne aj niekoľko podpisov, pretože viem, že to zmysel má. Viete ako to myslím, že? ;o)
    Tak napr. pre Ynušku neľutujem ani minútku strávenú pri tvorbe jej podpisov... takí ste ale viacerí ♥
    Pre Gordonku som vytvorila avatar a ešte upravený podpis na celú zimu:
    A teraz ideme trochu von na prechádzku (rozchodiť obed - sviečkovú).

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  9. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    no nevím, ale aby nám Astrid nezlenivěla. Dnes jsem ji poprosila o jarní variantu a odpověď byla, ať si něco najdu a ona k tomu udělá rámeček xD
     
  10. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    :oops::pxD
     
  11. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Astridka, už máš ten jarný podpis pre Gordonku? je nejaká urazená, predvčerom alebo predpredvčerom som aj zabudla poslať darčeky a nikto mi to zatiaľ nevyčíta..:music::inlove:;)
     
  12. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Nejsem uražená... nemám čas sledovat loajalitu svých sousedů, kterou projevují posíláním dárků. Ale Astrid, to je totéž jako Ty, jenom v bleděmodrém, jedna za osmnáct a druhá bez dvou za dvacet. Od zítřka se budete moct vymlouvat na Unity ... já jsem chtěla, ale... :p
    Zatím jsem nic nenašla, nevymyslela ani neposkládala na svůj jarní podpis, co by mohla Astrid vhodně zarámovat xD
     
  13. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ..pohľadám, možno na niečo trafím, čiapku furt nemáš, pozriem nejakého netopiera so šiltovkou8);)
     
  14. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Najednou.. měla jsi několik let, aby jsi nějakou inspiraci dodala. To Skalara se alespoň podle svých možnosti snažila, stačily ji pastelky, čtverečkovaný papír a pětikoruna, aby zvládla kruh. A nechceš snad říct, že Astrid není kouzelnice a že mně dala jenom obyčejný žalud? Docela určitě se tam skrývá až ho rozlousknu jarní vohoz :p

    edit: pokud tam bude nějaká pokrývka hlavy, tak jedině zmijovka. Netopýr s kšiltovkou vždyť už je to prošlý model ;)
     
    Naposledy upraveno: 10/1/21
  15. DininhaDias

    DininhaDias Zelenáč fóra

    Milá Astrid, omlouvám se, že jdu pozdě. Děkuji vám za péči při vytváření krásných podpisů, dnes se chystám udělat průvod s jedním z nich v Brazílii! Děkuji!
     
  16. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, tentokrát své přání napíši do správného vlákna, nikoliv přes holuba.
    Až budeš mít náladu a čas, prosím tě mohla by si mi zhotovit nový zimní podpis, né že by se mi stávající nelíbil, ale chtěla bych podpis s oběma našima zvířatky (chodský pes a ragdoll red mitted)ať jsme hezky pohromadě:D Předem moc děkuji
     
    astrid888 tohle ocenil(a).
  17. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Milá BA DininhaDias, nie ja za čo, som rada, že sa Ti podpisy páčia, nech sa Ti darí :)

    -----------------------------------------------------------------------------

    Aj ja zdravím raddre, nech sa páči:
    [​IMG]
     
  18. raddre

    raddre Baron fóra

    astrid888 mocinky moc děkuji, to byla rychlost až mi to vyrazilo dech, zase paráda....dík
     
  19. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    astrid888
    Mohla bys prosím zkusit, jestli by i v mém obrázku mohlo sněžit? Moc děkuji.
     
    evainfo, astrid888 a matlafous123 tohle ocenili.
  20. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahoj ašada. Niekedy mi dva gify v podpise robia šarapatu, ale skúsim to ;o)

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 30/1/21