Žádosti o podpis - astrid888

Diskuze na fóru 'Umělecký koutek' zahájená uživatelem astrid888, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Astridko, Gordonka čeká na zateplenou jeskyni, nebude potřebovat čepičku. A Skali už má bedýnku? xD S tím štrykováním bysem ti pomohla, ale přes síť to neprotlačím... ;);)
     
  2. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ynuška, dnes jaskyňa, zajtra to bude vila ... pražské netopiere si potrpia na luxus 8) ... veď uvidíš ;o))) Nezavďačíš sa :pxD

    [​IMG]
     
  3. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Jeskyně? :inlove: no jo, ale kdo to bude uklízet? To bude chtít služebničky, nejlépe trpaslíčky, ti obývají podobný habitat, tak by si taky nestěžovali. I ta bedýnka někde v koutě by se uskladnila.... ;):)
     
  4. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    A je to tu ...som si myslela, že vyrukuješ hneď vilou, ale na začiatok stačí aj služobníctvo xD
     
  5. raddre

    raddre Baron fóra

    jdu veřejně poděkovat naší šikovné kouzelnici Astridce za nádherný podpis, ještě jednou děkuji
     
  6. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Pekný večer všetkým :)
    Milá Radre, nemáš za čo, ja som aj zabudla, že som tento podpis vytvorila ;o))
    A teraz tu mám avatar a podpis pre hráča s nickom hubabuba1968

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  7. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Pekný deň všetkým.
    Pred časom som našla obrázky veľmi pekných psov hyenovitých, ktorých som si musela hneď uložiť, vedela som, že ich niekedy použijem do podpisu a už vtedy som vedela, ako by mal vyzerať. Lenže pre koho? Ako sa občas stane, vytvorím podpis s tým, že si časom majiteľa nájde. Hneď na druhý deň som vedela, komu by sa hodil, len som si nebola celkom istá... veď naša matlafouska (ja ju volám matlafúzik) má rada hyeny, neviem či aj týchto hafíkov ;o) Vytvorila som teda aj niekoľko verzií s hyenami a poslala to matlafúziku, čo na to hovorí. Nakoniec sme podpis upravili do dvoch farebne odlišných verzií, ktoré sa nám obom páčili.
    Do podpisu som nedala svoju malú značku zámerne, pretože toto dielo je spoločné ;o)
    Matlafúzik, ďakujem za príjemnú spoluprácu :)
    Takže takto:

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  8. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Sú paráádne! Pekne skombinované!Ja by som si asi vybral ten druhý,ale to len tak na okraj.:p
     
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Ja dekuji jeste jednou Tobe, Astrid! :inlove: Bylo mi cti s Tebou spolupracovat! A ver mi, ze az budu mit zas trochu casu, rada si to zopakuju! ;)

    Peto121 Len tak na okraj: Myslim, ze jsme se pozlobily navzajem dneska dost (nerikejte ji to, ale ja ji do toho jeste zitra sahnu, jestli me neutluce pantofli) :DAstrid mi stavela do cesty jedno dilema za druhy, ja ji za trest stehovala zvirata (pridavam jeden nepouzity dukaz jen tak pro oko), ale obe jsme byly ve svem zivlu a bylo to moc fajn!


    [​IMG]
     
  10. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Jasne, matlafúzik, kedykoľvek ;o)) a čo zas? :D zas niečo popresúvaš? pomooooc :D toto som zažila už s fujtajblinkou, potom s Gordonkou, len oni ma navigovali inak, od Teba to dostávam v presnejšom prevedení :D
    Dnes sme sa zahrali ako deti, posúvali sme si zvieratká z jednej strany na druhú :D Tak ak chceš, môžme pokračovať ;o)))
    A inak, nemáš za čo ;o)
     
  11. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    matlafous123 - ale výsledok ste zvládli na výbornú!:) Škoda,že obr. mi nezobrazilo!
     
  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    astrid888 Uz neeee! Pomoooc xD Koncime, mame prehyenovano (desivosti pripravim na priste) ;)
    Peto121 Pridaly jsme jeste selmicky, nakombinovaly barvy a hotovo, ale teste se na halloweenskou edici! 8)
     
  13. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Peto121 a matlafous123 tohle ocenili.
  14. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Pěkný večer, jdu pozdravit, fakt sem se těšila, kdy uvidím tu super krvelačnou verzi a ono nic :D
    No holky, kde ji máte? Přiznejte se :D
    Já sama změny neplánuju, ale ráda se podívám, znáte mě dobře,. horrory, krvelačné potvory a zombie to je moje

    Prima večer a hodně krásných podpisů
    Danda
     
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    astrid888 Tentokrat to spis bude nejaky problem tady u nas, protoze ja uz podpis na pictu nemam (vsechno vc. soucasneho animovaneho jsem presunula na sweb) a stejne neni videt. Vcera byl kratkodoby vypadek rano, pak to behem dopoledne nabehlo a dnes, jak vidim uz jsou zase nedostupne (krom tech na imguru).
    danda-vnovis Hnusarny jsou pripravene, jen cekame na ten zacatek temneho obdobi ;) (nabehnou 1.10.)
     
  16. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ja hrám stále cez chrom a podpisy,ale ani obr. príspevky od matlafous nevidím,iba ak obr.otvorím na novej karte,alebo idem do hry cez mozilu.

    PS:Keď tu hovoríte o uložení podpisu tam,alebo tam, ja som si podpis vložil len tak,že som skopíroval obrázok a do signatúry prilepil,nikam som ho neukladal,na žiadne úložište.
     
    Naposledy upraveno: 25/9/20
    medved222, evainfo a astrid888 tohle ocenili.
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Peto121 Tvuj podpis totiz ulozila misto tebe astrid888 primo na imguru, takze tobe uz staci jen zkopirovat adresu (nebo obrazek), ktera k nemu vede. Kdyz budes chtit vlozit treba svuj vlastni, tak uz obrazek budes muset nahrat nekam na uloziste = dostat ze sveho disku obrazek do prostoru na siti.

    EDIT: Kdyby evainfo a ciri udelaly to same co ty, tak jejich obrazek momentalne bude viditelny, protoze ho astrid888 ulozila na imguru, se kterym forum problem nema. Ted je tady ale nejaky jiny problem, ktery nesouvisi s tim, ze se moje obrazky neukazuji tobe (ty mas neco spatne na svem prohlizeci). Zjednodusene receno momentalne stranky fora neumi dohledat nektere adresy. Takze pokud si ted dam do podpisu adresu sve animace, kterou kvuli tobe astrid888 ulozila na imguru (aby jsi ji videl na str. 63 debaty), tak bude viditelny.
     
    Naposledy upraveno: 25/9/20
    medved222, Peto121 a astrid888 tohle ocenili.
  18. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahojte :)
    Vitaj Dandi :) noo, podpis je super, máš sa na čo tešiť a musím sa priznať, že v tomto halloweenskom nemám prsty, ten robila matlafúzik sama ;o) ja som ju len pošťuchovala, nech sa nebojí pridať trochu viac krvi :D:D

    matlafúzik, skúsila som nahrať ten Tvoj podpis na imgur :

    [​IMG]

    používam tento link ale bez img v zátvorkách
    [​IMG]
     
  19. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Óóó,to len pre mňa nemusela,ja si poradím,aj keď sa mi nezobrazí!,ale díky! (a videl som už aj ten 'krvavý' a je ok!)
     
  20. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahoj Peťo. Tebe by mal fungovať podpis normálne, teda dúfam, že sa aj na imgur niečo nepokašle. Väčšinou všetky úložiská po čase začali blbnúť, toto sa zatiaľ drží.
    Takže si videl ten krvák? :D dobrý, že? ;o))