Žádosti o podpis - astrid888

Diskuze na fóru 'Umělecký koutek' zahájená uživatelem astrid888, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Astridko,já nemám slov ...moc moc děkuju za nádherný podpis a hlavně za to ,že jsi mne sama kontaktovala,protože jinak bych neměla toto nádherné dílo ...děkujuuuu :inlove:

    Půl už je hotovo ...pokračování za hoďku ;)

    A je to ...
     
    Naposledy upraveno: 12/9/20
  2. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Nemáš za čo berka a som rada, že si prijala môj návrh ;o) Tak nech sa ti dobre nosí ;o) keby si potrebovala pomoc s pridaním podpisu, zobuď holuba a pošli ;o)))
    Peťo, trochu som v Tvojom podpise upravila prechod medzi snímkami. Skús porovnať, toto by mohlo byť lepšie, či?

    [​IMG]
     
  3. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    astrid888 - ďakujem.Poslal som holuba.A áno,plynulejší prechod je lepší.
     
  4. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    No teda berka ...si šikulka a pristane Ti to jak s hrablami v rukách, tak s kabelečkou v lodičkách :D

    No a ešte malá zmena pre Peťa ...spiaci či vypasený lev to nie je ono ...toto by mohlo byť lepšie ;o)

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 13/9/20
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Teda, já čučím... v noci na founovi se mi obrázek pro berkuKolchoznici ne a ne načíst, ráno jsem se zapomněla podívat. Paráda. Takže jsi, naše milá vtipná spolufarmářko berkoMajko, dostala ke svátku nejen borovici pana Elliota, ale i krásný "kabátek" od Astridky :)

    No a podpis pro Peťu121 nemá chybu, skoro se ho budu bát, predátora... ;)

    Astridko, my tě nemít, tak jsme naprosto v... lese xD :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 13/9/20
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra





    Moje skvělá a úžasná Astridko :inlove: ten druhý podpisek je klídek sám o sobě, ale dám si ho, až přestane ten nepříjemný chaos, ti nahoře se unaví a začnou být normální, lidi budou konečně sví a všechno vezmou s logikou a nadhledem :p
    Zatím mě flegmatická opička psychicky dotuje a říká ... "holka nevěř taky všemu a dej si pohov" a asi začnu taky žvejkat xD xD
    ... ona je prostě skvělá a je to tvoje práce ... :inlove: ;)


    [​IMG]
     
  7. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    astrid888 - Super!Takto je to ONO!Podarilo sa Ti to,čo som ja myslel!Veľmi pekné!Ďakujem!
     
  8. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Peťův podpis je fakt nádherný ,dokonce v něm vidím příběh ...spokojené lví manželství-namakaný lev se vrací z posilovny posilněn jiným nápojem než iontovým - návrat domů k rázné lvici :D
     
  9. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den :) a já tam zase vidím svoji lvici Elzi a Peťův podpisek je prostě stále akční a nestárnoucí ... no ten namakaný na ni docela zbytečně řve, ale ona se určitě nedá a asi tím rozčilováním ztratil hřívu xD Péťo já bych to určitě neřešila, možná to není lev, ale švica a řve docela pěkně. Neboj Astridka to dá určitě do pořádku a toho nežádoucího, lenošného lva tam někde nakonec ukáže :p xD



     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já teda nevím, každý hledá lefa; a majitel jako su neni? 8)
     
  12. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    evainfo - Astrid to urobila presne,ako som chcel.Leva som tam zámerne nechcel,je to plemenník a darmožráč!Prehrá,ostáva ďalší darmožráč a t ď.... Levice sú dokonalé stroje na lov!A samozrejme obetavé matky.
     
  13. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Vím,že lev má hřívu ...toto je zvláštní druh lva bezhřívového ,proto jsem v něm lva poznalaxD

    už jsem si zalezla pod lísteček a červenám se

    Nic se na tom nemění ,že je Astrid šikovná a podpis skvělý
     
    Naposledy upraveno: 13/9/20
  14. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Peťo, som rada, že sa Ti podpis páči, tiež si myslím, že je lepší, ako ten predošlý.
    No ale musím Ti trochu oponovať. Aj lev samec má vo svojej svorke dôležitú funkciu a tou je ochrana rodiny. Musí ochrániť levice aj mláďatá pred cudzími levmi, ktorý sa snažia prebrať mu rodinu, vtedy zabíjajú mláďatá. Levice samé by to dali len veľmi ťažko. Inak je to riadny lenivec, to je fakt ;o)))

    A inak ďakujem všetkým za pochvalu, som moc rada, že sa vám vaše podpisy páčia ♥
     
  15. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    astrid888 - S tou ochranou súhlasím,ale tým to končí.Videl som už hodiny a hodiny prírodopisných filmov na túto tému a nejako mi stále vychádza,že levy vo svorkách sú len ako Svarovského šperk v šperkovnici.Levice by hravo prežili aj bez nich,no a na párenie by na nejakého,čo by prechádzal okolo mrkli a .... potom ho hnali!:p:)
     
  16. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    To je pravda, videla som, keď samice prišli o starého leva v boji a mladý, bol ešte len také "ucho" čo starého nedokázal zastúpiť a tak ho vyhnali. Ale potom, keď v diaľke začuli rev statného leva, hneď mu šli naproti a núkali sa :D takže tiež vedia, že toho ochrancu a otca ich mláďat v tej rodine potrebujú...príroda to takto zariadila.
    Vidíš, naopak samice leopardov nepotrebujú samca, vychovávajú svojich prckov samé ... tiež mám napozerané nespočetné množstvo filmov, veľké mačky ja proste milujem ♥
     
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra



    Tak to jsi mě překvapil, že ses šiknul s ženskými a udělal si dobře xD my matky darmožráče nepotřebujeme, hříva - nehříva xD:p
     
    Naposledy upraveno: 13/9/20
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    jo velké mačky Astrid miluje... a nejspíš i ty, co si je přejí v podpisu. Gratuluji Peto, jak si Tě Astrid hýčká. xD
    Holt někomu se přihodí dýně a přidá se slabý pokus o naklonování. Denní podpis, tak ten měl taky nějaké chybičky...
    Nu což, pokud tady budu tak se převlékat nebudu a Astrid to ví, proto tu čepičku neuplete.:inlove: čím bych ji pak "zlobila" ?
     
  19. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    evainfo - Hriva - nehriva,ešteže som niečo nedzi tým!:DxDxD;)
    GordonSargent - Astrid som neotravoval,ona ma oslovila sama.No,ani jej sa tá vykŕmená levica nejavila,ako lovec zo savany!
     
  20. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Aké chybičky?!? To bol dokonalý podpis!! naznačuješ, že potrebuješ pridať tekvičky a pridať ďalšieho netopiera?:p:inlove:

    Je to tak, keď vidím nejaké chyby v podpise, opravím ... kto má odo mňa podpis, poskytujem aj servis ...len tie čiapky neštrikujem a ani plavky neviem šiť :p