Žádosti o podpis - astrid888

Diskuze na fóru 'Umělecký koutek' zahájená uživatelem astrid888, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Krásné podpisy astridko jako vždy. Jsi opravdová kouzelnice
     
  2. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ďakujem Ti Michalka a tiež za darčeky, si veľmi zlatá ♥ :)

    Mám tu podpis pre našu novú moderátorku Chirroben.

    [​IMG]
     
  3. Chirroben

    Chirroben Perspektivní autor

    Zdravím astrid888,
    tak ten podpis je fakt nádhera :)
    Moc děkuji.
     
  4. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    krásnej!!!
     
  5. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Naposledy upraveno: 16/8/20
  6. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ze Antonio je portugalec,pokiaľ viem a tento podpis si tam každý všimne,určite!Pekný!
     
  7. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahoj Peťo, ďakujem :)
    Pravdu máš, je z Portugalska :) -zeantoniovi- som už spravila niekoľko podpisov, tak sa už nejaký ten čas poznáme;o)
    Škoda, že na ich fóre podpis nemôže presahovať šírku 500 pixelov, dalo by sa to ešte vylepšiť ;o)
     
  8. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    astrid888 - Videl som ich,sú šik! Rozmýšľam,že by som Ťa aj ja oslovil,ale ešte si to rozmyslím.;)
     
  9. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Peťo jasne, premysli si a ak sa rozhodneš, rada Ti vytvorím podpis ;o)
     
  10. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahojte.

    Podpis pre: Peto121
    Peťo, tak ako som Ti písala, zatiaľ tieto dva jednoduché, ak by si ale chcel, môžem zajtra skúsiť vytvoriť širší statický.

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 13/8/20
  11. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Sú vydarené a ďakujem astrid888 ! Máš skvelú prácu!
     
  12. -zeantonio-

    -zeantonio- Zelenáč fóra

    Wow!!! [​IMG]:inlove:

    Dobrý deň, Astrid
    Naozaj sa mi to páčilo.
    Ďakujem vám za pozornosť
    :)


    Je to naozaj hanba.
    Naozaj sa mi tu páči toľko podpisov.

     
  13. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Peto121, -zeantonio-, nemáte za čo ;o)

    Peťo, doplnila som Ti tam ten statický - 2 verzie. Keď nájdem zas niečo pekné, čo by sa Ti mohlo páčiť, vytvorím a dám Ti vedieť ;o)
    -zeantonio- my máme zas obmedzenie rozmerov na výšku. Nesmieme presiahnuť 200 pixelov a to už pri tých 200 pix, nemôžme mať pod obrázkom žiadny text. Takže to máme približne rovnako ;)
     
  14. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Toto je to, čo som čakal! Krásne.
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ten první statický pasuje přesně k Tvému avataru. Astridka je prostě skvělá :inlove:
     
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dníček u astridky :D jsem tu chvilečku nebyla a je tu plno novinek a hlavně krásná lvice Elsa s mláďatky :inlove: četla jsem ji a koukala na filmy o ní, i Adamsonově rodině snad stokrát - asi proto, že jsem vždy bulila a že o něco přijdu, jsem koukala znovu a znovu :p Peto121 máš nádherný podpisek, který osloví a nenechá bez emocí .. pro mě je to prostě Elsa ;)






     
  17. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No možná že vyvolává emoce, ale Peto a hrající si lvíčata? to nejde dohromady. Kdepak to je lev samotář... no a kdyby, je tu ještě obrázek č. 3 :)
     
  18. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ale zas v tom štvrtom podpise má všetky tri statické, ...to keby sa Peťo nevedel rozhodnúť ;o)
    Najradšej robievam podpisy s veľkými mačkami a tu som mala trochu problém, zachovať požiadavku Peťa a tou bola jednoduchosť. Ja by som tam iste popridávala piesok, nejaké zvieracie kostričky a iné drobnosti :p...som sa musela krotiť ;o))
    Ale nakoniec som rada, že je spokojný, veď pri podpisoch ide práve o to.
     
  19. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahojte.
    Podpis 10 v 1 pre FM Liana
    a aj pre -zeantonio-

    Ak by si niekto chcel dať spojiť niekoľko svojich podpisov do jedného, dajte vedieť. Viem to len so statickými.
    Prajem všetkým pekný deň.
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 16/8/20
  20. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    astrid888 - Ahoj.Takmer po 5 dňoch som konečne na nete a až teraz sa Ti môžem poďakovať za veľmi pekné podpisy!Ďakujem!