Štěstí (8.9. - 12.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 7/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    jsem to ale jelito, ted jsem si prave zrusila stavitelem policka s ponurym kvetem
    takze cekat nez system prideli 5 kousku
     
  2. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek ;) tak zatím to vypadá na akci na pohodu. Červíků mám 45, kouzelné stromy jsou fajn xD Jak se znám, tak to opět špatně spočítám a jedna rostlina mi bude přebývat a druhá chybět xD
    bbowling jééééé ten řádek mám taky xD díky za tip:inlove:
     
  3. terkacheerka

    terkacheerka Znalec fóra

    Ahoj já ten řádek mám taky a na hřbitově nepůsobí. Tady působí pouze ten se strašidelnými dekoracemi a to na rychlejší zrání rostlin. Tera
     
  4. Dela76

    Dela76 Aktivní autor

    Ahoj,od minule jsem měla černou netopýří květinu a padlo 22 červů..docela dobrý začátek ;)
     
  5. Japtiška

    Japtiška Pisálek fóra

    :) já nebudu, chybí mi jen jeden, ale jeden přebývá... bude výměna :-D :-D
     
  6. Levlef

    Levlef Baron fóra

    martina: doufej, já zasadila a nový plodiny naskočily za 10 minut do stodoly znovu :)
    japtiska: o jakem radku je tu proboha rec? :))
     
  7. flexka

    flexka Hrabě fóra

    tak já z černé netopýří od minula plus první sklizeň nových mám jen 10... zatím času dost, co nadělám, floreny šetřím na hrochy, tak budu muset žebrat ve vlákně k tomu určeném...
     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Ze sklizně 6ti hodinovky 20 červíků a teď po rozpěstování mám 58. Zítra bych chtěla akci ukončit, bo v sobotu hlídám vnoučka a asi si uděláme výlet a na PC nepůjdu. Proto ještě dnes do večera pojedu na polích 2x2 s SH, ať to přibývá. Zuzi už nedávám, 8 rostlinek z políčka stačí. Tak jsem zvědavá, kolik toho udělám do večera
    ;)
     
  9. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No tak nevim, obvykle chteji treba 900 vypadavatek... ted je 1/4 plochy, na ni nemam zadny Citrony, dale se pestuje jedna prumerna a jedna delsi kytka, ale nic 15 hodinovyho nemam a priprava nebyla mozna... takze 200 kusu je extremni pocet, ne?
    Pokud to podelim temi nevhodnymi vlivy, tak to vychazi tak na 120 kusu, no a jeste ted sehnat darky, nejak stale dost lidi nenajelo prace na polich naplno :-(

    Vypadavat ma 50 cervu/den, v tuto chvili ma byt 9 ([0.ukol]+9 ) nebo chybet 191, mam 38 (chybi 162 ), mam 19% hotovo.
    Stav flekacu : idealne 97 kusu (560/den, [0.ukol]+97 kusu ), mam 5 z 2240 (0% ).
    Stav ponurych : idealne 48 kusu (275/den ), mam 120 z 1100 (10% ).
    Zatim uplynulo 4% casu, zbyva 91 hodin.
     
  10. doben

    doben Ikona fóra

    Video k akci:



    Video obsahuje kód, první 3, kteří mi ho pošlou poštou získají 1x Strašidelnou kytici.

    Strašidelnou kytici získali:
    babicka72, Sovinka, lindaxa
    Nejedná se o bonusový kód, takže nelze využít jiným způsobem!
     
    Naposledy upraveno: 8/9/16
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Mohl nám RT udělat jednu strašiplodinu na 10-12 hod. abychom měli vždy na konci děsivky na zasazení do příště. Na takovéto akce by se něco delšího, kvůli vypadávátkům, hodilo. I na noc by byla dobrá ještě delší plodina, bo zkrácení řádkem a strašikytkou je dost markantní a pak to člověka láká, aby v noci vstal a přesadil. Já v noci spím, ale je mi líto toho promarněného času, kdy je strašiplodina už ke sklizni
    ;)
    Tassadar, klííííd, akce ještě pořádně nezačala a já už mám 91 vypadávátek, zítra už bude po akci. Padá to skvěle, i když jsme byli téměř bez přípravy, bo před týdnem o této akci ještě nebylo žádné info. Padátka neřeš, zase jich budeš mít 2x tolik možná i 3x
    :music:
     
    Naposledy upraveno: 8/9/16
  12. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    a mne funguje aj na kvety [​IMG]:D, len tie červy, už mám strach, že toto nedám[​IMG] a bbowling zas vyhraje, zas si bude namýšľať, frajer jeden;););), a to ešte nemá ani 200 level:music:;), po 100 letech;);)

    Čaute, ste super, ďakujem za oživenie diskusie, pobavila som sa;)xD
     
  13. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    i já jsem byla šikovná... sklidila jsem 4 políčka 1x1, slovy jen čtyři ...ostatní plná akční, s SH,hnojivem,vodou a stavitelem jsem chtěla udělalt jedno velké....klik, klik a všechny políčka s akč.plodinami byly fuč:mad:>:(....tak rozpěstovávám na novo:pxD
     
  14. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Tato akce je super pohodová. Zítra dopoledne mám hotovo. :D
     
    dana9494, evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  15. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    akce se jmenuje štěstí ... bohužel se na nás v akci moc neusměje a vrtačky nám nenadělí .... ovšem jinak akce je super a dlouhá děsivka ještě lepší ... dodělám úkoly a nacpu stodolu ;)
     
  16. kamzyík

    kamzyík Rádoby autor

    Zdravím všechny, musím říct že z této akce nejsem tolik nadšen jako z jiných, protože se možná zdá že je 200 červíků málo ale když mi z jedné sklizně vypadne 5 červíků tak to není žádná sláva a znamená to že u toho musím sedět celý den. Kvítí je tentokrát v pohodě toho není zas tolik. Ale na druhou stranu jsem rád že je delší děsivka, protože konečně pohnu s úkoly v družstvu. Jinak se moc snažit nebudu, protože odměny tentokrát za moc nestojí. Přeji všem fajn hru a ať se akce povede a stihne... :);)
     
  17. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Akce super mám hotovo ;)
     
  18. EleanorCaen

    EleanorCaen Rádoby autor

    Fajn akce, s úkoly jsem zhruba v polovině, červíci celkem padají (momentálně mám tak 1/4 z potřebného množství), plodiny snad dodělám zítra a pak budu moct přejít na fázi "sysel" a nahrabat si do zásoby. Se sklizní +1 je radost dělat.
     
  19. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Johnny: gratuluji
    A před přečtením Johnnyho příspěvku jsem měla radost, že z 15úkolů už mám 6hotových.... Jen červíci by mohli padat více, mám jich 33, ale dají se posílat jako dárek. Tak sousedi posílejte :) Taky posílám, akorát je škoda, že jich jde poslat jen 5 nebo 7. :( Na všechny se tak nedostane...
     
  20. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    jen mi tak napadlo,
    zkoušel někdo, jestli padá víc střešidelných červů z 1x1 anebo 2x2 políček?
     
    dana9494, evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.