Štěstí (8.9. - 12.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 7/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak se mi to líbí ;). Krátké a jednoduché akce jsou super, bude to pohodová záležitost, takže po splnění toho úkolu ještě dodělám 1 zbývající v družstvu, no a potom hurá na zásoby s bonusem +1 :).
     
  2. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Mám dotaz.....červíků je třeba 150.V prodejních košíkách je jich 175.Neni to to divný?
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jana563 - to by mne pak z košíkem ani nebavilo hrát ;) ještě že je zásadně nekupuji, udělala jsem to jen jednou a naposled. Škoda reálných korunek. Ale asi to tak bude, pokud to není překlep a v košíku není 75 červíků

    Tak tato akce bude opravdu brzy hotová a mě nezbývá, než pak pěstovat do stodoly. Všechny úkoly v družstvu hotové a docela jsem se těšila i na nový dlouhodobější. Tak snad na Dušičky něco bude při prodloužené děsivce, aby bylo zas co dělat. Sice bych mohla vykoupit Jackův obchod, ale nic mne tam neláká, můžu bez toho žít
    :music:
     
  4. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Takoví krásní červíci a já přijdu až cca v 18 z práce......ale pak se do toho vrhnu a to bude fofr!!!!
     
  5. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    mamča5O a jan. svatek, předpokládám, že strašidelná kytice bude mít účinnost i na akční strašidelnou rostlinu, doposud tomu tak bylo,ale mohu se mýlit. Zjistíme to hned po prvním zasazení. Spíš mě překvapila dlouhá děsivka, dokonce přes víkend a né ve všední dny, náročnost nízká a dokonce neobvyklá štědrost+1 do stodoly / pro pamětníky, kdysi se dala používat MJS i dýňovka společně/ Tak si asi naplním před Halloweenem stodolu, abych nebyla " překvapena":)
     
    Naposledy upraveno: 7/9/16
  6. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Noooo, akce zacina o hodinu driv nez jsem na ten hrbitov zvyklej a obvykle si na to vzpomenu o dalsi hodinu pozdeji - no a jasne ze jsem minule dal kratkou, i kdyz bylo jasny, ze bude mimoradna akce... ale dobry, uvidime zda zacne padat akcni (protoze to je poprve, ne?) nebo bude par oprav a po delsim case treba i bonusovy kod :)
     
  7. doben

    doben Ikona fóra

    Tassadar11 to jsi na tom ještě dobře, já si nejsem jistý jestli mám na hřbitově vůbec něco nasazeno. xD
     
  8. ssasulka84

    ssasulka84 Aktivní autor

    Ahojte, myslím že bolo by dobré opraviť, že červíkov treba 200, apoň na iných fórumoch :)
     
  9. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Jana563, já bych se v tom až tak "nešťourala" aby zítra nebyla k potřebnému počtu červů přidaná nula, popř. vypadávání sníženo na 5 červíků ze sklizně. :D
     
  10. milostivas

    milostivas Znalec fóra

    tak já mám na hřbitově také vtipně zasazeno krvavé kapradí..to bude červů hehehe
     
  11. zemekraska

    zemekraska Aktivní autor

    Vlastně nevím, doufám, že obtížnost bude tak nízká, že pohnu i s ostatními úkoly, které mi váznou.
     
    evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  12. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Já vůbec nevím, jestli a co mám zasazeno.xD
     
  13. Atina5454

    Atina5454 Stálice fóra

    těším se na tuhle akci:)
     
  14. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Tak jsem se těšila že si dodělám strašidelné nákupy - chybí mi ke stonku dva úkoly.
    Ten stonek z nové akce by se mi hodil ale nevím jestli budu mít o víkendu čas.
    Tak teď přemýšlím co dělat.
     
    dana9494, evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  15. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    doben, i když nemáš zaseto, tak ty to určitě stihneš, myslím si, že se to dá stihnout i s pozdějším nástupem! Uvidíme jenom, jak moc ti červíci budou padat! Pěkný den plný sluníčka!;););)
     
  16. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Joj, do toho jdu! Víkend volný a tak snad konečně umořím zbývající nedodělky. Naštěstí jsou třeba samé delší plodiny, tedy vyjma zrcadla, abych také vystrčil nohu z baráku...
     
  17. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    "Tak nám zvýšili počet červů, paní Millerová."
    "Proboha! A kde? V houbách nebo snad v jabkách?"
    "Ne, jen k dodání v akci..." ☺☺☺
     
  18. zelenamys

    zelenamys Perspektivní autor

    Tak tohle zní jako super akce! :D Děsivku už jsem si dlouho neužila, protože obvykle je v době, kdy probíhá zároveň jiná akce, a já prostě nezvládám myslet na víc věcí zároveň, takže hraju akci a děsivku neřeším. Tak teď si konečně v klidu užiju čtyřdenní děsivku. xD Tuším, že jsem minule něco zasadila (ale už nesklidila, protože jsem se na to pak vykašlala) - může to zarůst plevelem? Jestli ne, tak to tam budu mít a třeba z toho i něco vypadne. Doufám, že se mi povede akci dodělat včas, protože jsem si ještě chtěla odemknout šlechtění netopýrů, abych mohla dodat do úkolu k odemknutí stonku a mohla konečně začít uplatňovat získané řádky (už mám, myslím, 3). :)
     
  19. rampusak

    rampusak Veterán fóra


    Na hřbitov jsem si zatím nezvykla, blbě se mi tam leží a celkově nuda...ještě že dolezou červi a pak se rozlezouuu za majorem kterým? Má u mě strašikytku kdo to bude vědět. Jak jsem minule psala že na hřbitov díky tomu že je mimo chodím málo tak se mi tam podařilo těsně ke konci minulé bubu noci dát ty nejdelší 8 hodinovky. Nestrašte s družstvem, já nemám dojetý ani jeden úkol. Brala bych trošku změnu akcí s padátky, nemlet ale šlechtit za SK, to by bylo vrůšo. Nedej Boha aby se toho RT chytlo. A že je schopné čehokoliv. Hodně červů a dobrou chuť, mají dost proteinů a smažené prý ujdou. :wuerg:. Martina
     
  20. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    já jsem na tom asi ze všech nejlíp minule jsem na to zapomněla a zůstala mi tam korálová houba se budu divit kolik mi toho vypadne ale těžkou hlavu si s toho nedělám já jsem to přehodnotila a asi stonek nebudu dělat když si dám dekorace do parku tak mi to dá 3x - 4x více bz ještě to mám stále za co měnit na baha už body moc neřeším a stonek bych sklízela někdy jednou za den možná někdy 2x 11hod. to je pro mě nevyhovující čas.
    A ještě bych se chtěla zeptat co je lepší dát na rozpěstování straši kytku nebo vánočku

    ps. jak jsem předpokládala 2 ks mě vyskočili
     
    Naposledy upraveno: 8/9/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.