Štěstí (8.9. - 12.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 7/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Levlef

    Levlef Baron fóra

    6. děti moje, šest. Začíná to být zajímavější než MotoGP. Jakože blížím se k jedné z prvních akcí, které jako že bych dodělala? Vážně? :)
     
    dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  2. berda.11

    berda.11 Pisálek fóra

    hotovoooooo, děkuji všem:inlove:
     
  3. Levlef

    Levlef Baron fóra

    JE TO TÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁMMMMMMMMMMMM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Neskonalé díky všem, kdo se do mého závodu s časem zapojili a mohou se nyní radovat spolu se mnou. Vážení přátelé, dokázali jsme to! Díky
     
  4. Persefone

    Persefone Aktivní autor

    Akce zdárně dokončena. Napěstováno bylo už v sobotu, i přestože jsem začala sadit až ve čtvrtek těsně před půlnocí. Problémem byli ti červi. Naštěstí dneska ráno konečně dopadali do potřebného počtu. Dokonce mi i čtyři zbyli.
    V průběhu akce jsem získala dojem, že pokud mám na hřbitově zasazený pouze jeden druh rostliny, při sklizni mi spadne více červů. Má někdo podobnou zkušenost?
     
    dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  5. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Stonek není, došli červi ale jenom proto, že jsem přes víkend mohla sklidit jenom jednou. Všem kdo dokončili gratulka:p;)
     
  6. igráček

    igráček Pisálek fóra

    nedokončeno,scházel 1 červ,jinak gratulace všem kdo dokončil
     
    GordonSargent, dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  7. Silwin

    Silwin Rádoby autor

    Ach jo, sem si neuvědomila, že děsivka končí ve 2 a nestihla o minutku sklidit. :cry:
     
    milamokaa, dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  8. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD přišla pracovní návštěva, zdrželo se to a přišla jsem ke kompu pár minut po druhé, tak mi tam do příště zůstala nějaká krátkodobka ... stejně jako minule ...
     
  9. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Ježíš vona je hned další akce??? no nazdar
     
    milamokaa a dana9494 tohle ocenili.
  10. tepui

    tepui Mistr fóra

    Přeji pěkný podvečer,
    moc pěkná akce a odměny taky fajn.
     
    petaM2001, zelenamys a dana9494 tohle ocenili.
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No 236 nadbytecnych, to neni zas tolik jako obvykle, precejen se projevilo jak jsem rikal na zacatku, ze je to zlomek plochy, nejsou zadny dlouhodobky typu karafiat (no staci 12 hodin), bylo potreba i dost akcni kratkodobe, zadna priprava pred akci, zadny John Citron...
    Ale dobry, na priste je nova osmihodinovka, lepsi uz to nepripravim :)
    Jo a myslim ze z vrb-stromu nic nepadalo, zase jsem si precetl svoji poznamku "overit co pada ze stromu" az po akci :)
     
  12. zelenamys

    zelenamys Perspektivní autor

    Mám jednu vrbu a za celou dobu z ní nevypadlo vůbec nic, kontrolovala jsem to, protože mě právě zajímalo, jestli to z ní taky padá. ;)
     
  13. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Příjemné bylo navýšení počtu kusů. konečně jsem mohla dokončit poslední úkol v družstvu z děsivek Kouzelné zrcadlo. Bylo potřeba hodně kusů i když to nebyly dlouhé časy na pěstování. Akci jsem skončila , řádek pracuje i nějací červíci ještě zbyli. Kdo jste nestihli, nebuďte smutní, už běží další akce, tak budete mít třeba více štěstí!! ;););)
     
  14. milamokaa

    milamokaa Rádoby autor

    Tak já si konec zkontrolovala v hodinkách...takže zasazeno dlouhodobé. Ale mám problém s výběrem, co dělat...tak to vždy dopadne jakože tady něco a tady tuhle...tři dny jsou málo na tohle městečko. :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.