Štěstí (8.9. - 12.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 7/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Gabraia

    Gabraia Pilný autor

    Zdravím všechny,
    díky za naprosto pohodovou akci. Konečně jednou hotovo s předstihem a bez napětí do posledního okamžiku. Rostliny jsem měla hotové už včera ráno. Chybějící Červíky jsem získala ze Zářící plísně, kterou mám napěstovanou do zásoby :).
    Děkuji i mým milým sousedům, za pomoc.
     
  2. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Hotovo jsem měl v Sobotu ráno. Použil jsem jen Dýňovou marmeládu (+1 ke sklizni) a červíků napadalo celkem dost. Pěstoval jsem jen obě akční kytky.
    Od Soboty pěstuju co je tak nějak potřeba, takže jsou to Tykve (0:45 min) Rajčata (0:10 min) Mřížovku (1:00 hoď) Korálovku (0:30 min) a nebo třeba Samorostík (1:30 hoď)
    Na farmu chodím jak mám čas - takže dost nepravidelně - a červů mám 83 navíc.

    To znamená že padají celkem dost. Vím o čem mluvím, protože moje farma je známá tím že velmi často v akcích zaostávám silně za ostatními právě na padátkách.
    Takže pokud MĚ padají červi i z bubu rajčat, tak ostatní na tom musí být minimálně o 300% líp.
    O mé "začarované" farmě co se padátek týká, bych mohl napsat tří dílnou knihu.
     
  3. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    No, ono s tím vypadáváním to bylo opravdu podivuhodné ;) Z duchů (6 hod) mi toho napadalo asi 8 ks a potom z kostních keřů (2 hod) jich vylezlo 19 :) Možná se tentokrát vyplatilo sázet kratší - anebo je to všechno jen náhoda ;)
     
  4. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    asi náhoda celé pole "flekaté hrůzy" jednou 7 podruhé 15 také tomu nerozumím :sleepy:

    snad těch 40 červíků ještě pochytám :oops:

    už jenom 14 červíků :p
     
    Naposledy upraveno: 11/9/16
  5. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Červíci u mě padají docela dobře včera ráno sem měl hotovo teď jich mám něco přes sto na víc a konečně jsem dodělal poslední úkol na hřbitově :p. Tak ať vám to taky padá;) ;);).
     
  6. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak splneny vsechny ukoly z kategorie usmivajici se dyne, napadano je plno cerviku, tak to snad vyjde kazdemu...
    Ted se koukam, ze nemam dve z novejsich dekoraci co maji konecne slusny vynos - Skákající pavouk + Zrcadlo, zrcadlo...
    No na ne je treba novych rostlin, tak se vyuzije bonus a sup jednu ziskat :)

    Vypadavat ma 50 cervu/den, v tuto chvili ma byt 160 ([4.ukol]+60 ) nebo chybet 40, mam 348 (chybi 0 ), mam 174% hotovo.
    Stav flekacu : idealne 1786 kusu (560/den, [4.ukol]+306 kusu ), mam 4315 z 2240 (192% ).
    Stav ponurych : idealne 877 kusu (275/den ), mam 2088 z 1100 (189% ).
    Zatim uplynulo 79% casu, zbyva 19 hodin.
     
  7. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Chválim RT za túto akcičku. Veľká pohodovka a +1 bolo fakt super, pohla som s úlohami v stodole, aj tak tam mám toho ešte veľa. Takéto by mohlo byť častejšie.
     
  8. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Tak trochu nechápu nářky. Akce hotová a ve stodole zatím 114 červíků navíc. Jen škoda, že nejdou dát třeba do obchodu a tím pomoci těm, kterým to z nějakého důvodu nepadá. Ale vrtačku stále nemám ani jednu a určitě se najde někdo, kdo by je mohl rozdávat:music:.
     
  9. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    děkuji za odpověď, ale já jsem opravdu 93 červíků v mínusu a tak asi akci nedodělám ( ostatně většinou na nich pohořím ):p
     
    dana9494, petaM2001 a maminka78 tohle ocenili.
  10. papulice

    papulice Veterán fóra

    tak já mám hotovo od včerejška,akce pohodová a v klidu,červíků zatím 50 ks navíc a ten 1 ks navíc byl super...
     
    dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  11. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Stonek nebude,nejsou červi,zítra mám denní směnu,takže opět smolík:mad:
     
    dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  12. Nestyda

    Nestyda Perspektivní autor

    Ahoj, nechcete mi prosím poslat nějakého červa ? :D Nějak to nejde :D Ale jinak akce super ;)
     
    dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  13. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Akce pohodová. Splněno, stonek aktivní.

    Myslela jsem si, že ještě dokončím Kouzelné zrcadlo (to je můj poslední nedokončený strašidelný úkol v Družstvu), ale nějak se nedaří... ještě 5 a 6 úkol. Holt, jsou potřebné krátké kytky a venku je tak jak je a v maloškovi i pubošovi doznívají prázdninové choutky ;) Takže u PC jsem tehdy, kdy se sem dostanu a při 30 minutové a 2hodinové strašikytkách mám prostě prostoje...

    Ať vám dopadají poslední červíci :)

    EDIT: Tak mi to nedalo, po přečtení některých příspěvků... ve stodole v Ostatní - 100 červů navíc o_O
     
  14. lucie1978

    lucie1978 Pilný autor

    Já se rozhodla akci plnit, když zbývalo 49 hod. a do konce mi zbývá jen dopěstit 59 ks flekaté hrůzy tak snad bude i stonek.:oops:
     
  15. zvoneček

    zvoneček Aktivní autor

    tak na náhodné číslo mám nejhorší farmu já, ted už počtvrté zasebou sklízím rajčata v domění, že než dám něco na noc, tak mi pár červíků vypadne, protože nevím, jestli mi ráno padne těch 30. A nic, z celé plochy, 4krát ani jeden mizera nevypadl.
     
  16. doben

    doben Ikona fóra

    zvonečku z rajčat moc červů získat nejde. Taky jsem to několikrát zkoušel a vypadl jen 1. Pokud máš teď ještě trochu času, tak zasaď alespoň Hrůzostrašné tykve. Na noc bych doporučoval Ponurný květ. Pokud zasadíš tyhle 2 věci, tak si myslím, že dostaneš dost červů a pokud ne tak popros sousedy nebo zasaď ještě ráno. (pokud stihneš dokonce děsivky sklidit)
     
  17. zlatazita

    zlatazita Zelenáč fóra

    Ahoj nevim jestli splnim, chybi mi jich jeste 50 a zitra pracuju tak jen co padne rano. Pokud nepomuzou sousede tak je to v haji. O vikendu jsem byla bez PC.
     
    dana9494, petaM2001 a jarka112 tohle ocenili.
  18. zelenamys

    zelenamys Perspektivní autor

    Jupííí! Stihla jsem to! Teď před chviličkou vypadl poslední potřebný červík ze sklizně hrůzostrašných tykví a akci mám hotovou a další stonek do sbírky! :D Chtěla bych hrozně moc poděkovat všem, kteří si přečetli můj zoufalý příspěvek z dnešního rána a poslali červíka. Moc mi to pomohlo a díky vám jsem akci zvládla dokončit. A v neposlední řadě děkuji samozřejmě sousedům, bez jejichž pravidelných dárků by to také nešlo. Všichni jste skvělí! :inlove:
     
  19. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    ještě 4 červíky a jsem též hotov:music:


    hotovo stonek už stonkuje:inlove:
     
    Naposledy upraveno: 11/9/16
  20. zvoneček

    zvoneček Aktivní autor

    doben díky za radu, dala jsem tu oranžovou a na půl zářící plísen. Ráno ještě jednu várku dám. Dobrou noc
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.