Štěstí (8.9. - 12.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 7/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Hotovooo, jde se na kapradi do ukolu, nepribejva toho moc ani s bonusem, chteji ho tuny...
    Tak snad to bude dost casu pro kazdyho, at pracuje, beha venku nebo pocitac neni z nejcerstvejsich, ten stonek je fajn :)

    Vypadavat ma 50 cervu/den, v tuto chvili ma byt 97 ([3.ukol]+62 ) nebo chybet 103, mam 215 (chybi 0 ), mam 107% hotovo.
    Stav flekacu : idealne 1084 kusu (560/den, [3.ukol]+214 kusu ), mam 4315 z 2240 (192% ).
    Stav ponurych : idealne 532 kusu (275/den ), mam 2088 z 1100 (189% ).
    Zatim uplynulo 48% casu, zbyva 49 hodin.
     
  2. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Kejsíku, to jsem se chlubila, bo mi padl rekord v padátkách! Ono teď je to sranda, ale až bude akce na hřbitově v kategorii těžká, tak nevím, jak se ti bude líbit, že musíš dát SH a počítat každé padátko a akce ti nevyjde, zatímco jiný to udělá s prstem v nose...

    Protože tady nepoužiješ JC, kaštanový řádek, prostě jsi krom SH (a to sice ty máš, ale já ne) odkázaný na náhodu. Což je nefér a do hry to podle mě nepatří. Teda pokud to není ruleta, lotynka a spol.
     
  3. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak aktuálně chybí 27 červíků - oni snad chodí po jednom, jak ty lištičky z Budulínka -.-;)
     
  4. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Makám, dodělala jsem školu, teď mi chybí do posledního úkolu miss chapadla, tak doufám, že mi napadají. Mezitím samo pěstuji na akci, ale zatím ještě potřebuji 32 červů, tak se mohou plodiny střídat, abych jich měla co nejvíce. Těch rozdělaných tam ještě straší... jéje, víc než mám bubukytek ve stodole. Ještě, že jsou i jako odměna. přeji všem hodně padátek a hodných sousedů... Mi zas odpadli tři, s takovou účastí, soudruzi, to je na pováženou!
     
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezkou sluneční sobotu :) červíky jsem dosbírala až dnes ráno, protože jsem včera večer farmičku úplně zasklila ... raut v naší krásné české, přírodní (nejmenované) rezervaci, byl přednější :p ... skoro jako na mojí farmičce xD :p ...
    Sem konečně zvládla i "Kouzelné zrcadlo" :D ... těch rostlinek tam bylo docela hodně a teď už budu čekat na další hezké a děsivé úkoly pro náš hřbitůvek .. [​IMG] :p ...
    Kdo nestíhá, držím pěstíky plné červíků a ráda je hodím přes plot na jinou farmu :D ... stačí ho poslat [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 10/9/16
  6. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahojky všem vespolek ,
    už , už jsem si myslela, že budu muset jít do přírody "ukořistit" někde pár červíků , ale hlásím , že dorazili ke mě sami ,
    v plném potřebném počtu, takže akce hotova
    [​IMG]
    Přeji vám krásný sluníčkový víkend a hodně červíků ... myslím tím , pouze červíků akčních !xD
    [​IMG]
     
  7. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Krásné odpoledne všem, i já mám akci hotovou. Moc se mi líbila, byla pohodová, v klidu se dala stihnout. Včera odpoledne jsem jela hlídat vnoučka a vrátila jsem se až dnes dopoledne. Jelikož zbývá ještě fůra času, budu se snažit splnit jeden nedodělaný úkol v družstvu a pak budu pěstovat něco do zásoby. Co je doma, to se počítá, že? Těm, co ještě plní, držím palce, ostatním gratuluji.
     
  8. kotule

    kotule Pilný autor

    Tak ještě 23 červů a mám hotovo :D
     
  9. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Akcička hotová už ráno dodělávám ještě jeden co je u konce tak zítra bude už čisto s úkoly na hřbitově :p:p:p.Držím palečky ostatním ať vám to padá..
     
  10. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Napěstováno mám od včera,poslední červíci dopadli ráno a tak syslím do stodoly.Chtělo by to nový úkol.
     
  11. *dareba1

    *dareba1 Rádoby autor

    Akcička hotová a tak pěstuji rostlinky do úkolů. :)
     
  12. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Chybí dodat poslední 2 červy a budu :D. Taky bych se chtěl někdy dostat do stavu, že nebude v družstvu do čeho píchnout, protože všechny úkoly budou hotové o_O. Když vydrží farma do důchodu (mého), třeba bude času víc ;).
     
  13. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky všichni, Jak já nenávidím padátka, Ještě mi chybí 58 červíků. Napěstováno mám od rána.Tak pěstuji další rostliny na dokončení úkolů z minulosti. Všem, kteří mají hotovo přeji další úspěchy a nám ostatním, ať to padá. Jára
     
  14. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Ahojte, tak červíci sa na obed doplazili a výhonok už maká. Stihla som dokončiť jednu úlohu v hale, ale ešte ďalšie 4 sú rozrobené, tak snáď ešte niečo stihnem dokončiť. Fajn hru a pekný večer.
     
  15. -XFarmářX-

    -XFarmářX- Perspektivní autor

    Pěkný sobotní večer farmáři, napěstováno mám od rána, ale chybí 24 červíků do splnění akčního úkolu, no při troše štěstí dopadají ještě dnes a pokud ne, nic se neděje. Času je v podstatě ještě dost a vůbec nic mi nebrání v dokončení akce.
    Akci hodnotím jako pohodovou, její splnění je opravdu snadné...mám z ní dobrý pocit. Myslím si, že po těch nervově a pěstebně náročných akcí, si takové zasloužíme. Všem, kteří dokončili, gratuluji a kdo čekají na červíky, jako já, tak ať nám padají.....
     
  16. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    všechny úkoly mám hotové takže dělám zásoby teď to půjde ještě rychleji

    [​IMG]
     
  17. y.z.y

    y.z.y Stálice fóra

    Hezký večer, akcička v poho. Včera bylo napěstováno, ráno vylezli poslední červící.
    Tak ještě to zrcadlo dodělat a budu spokojená.
     
  18. doben

    doben Ikona fóra

    Tak já už mám taky hotovo. Akce se mi celkem líbila, navíc teď můžu využít bonus +1 na pěstování ostatních děsivých kytek.
     
  19. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak hotovo, stonek stonkuje :) A mám i menší zásobičku pro vázání strašikytky.
     
  20. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    V poledne jsem akci dokončila, teď plním zbylé strašidelné úkoly v družstvu. Super akce , chválim za výnos+1 i délku akce a hlavně o víkendu. Doufá, že se to někdy v budoucnu zopakuje. ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.