Štědrý den (21.12. - 27.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 20/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Beznoska Pokud jsi hral cely rok a vyzvedaval poctive denni darky, pak je nekde (v parku, na ostrove, v nebi) dohledas (krom dekorky "vytah" - ta bude az zitra). Myslim, ze chybet by ti mohl max. bezhlavy a dynove prekvapeni (tyhle dve, mam dojem, sly menit pri poslednich 2 akcich OaD). Ja si teda musela zapnout animace, abych je vubec nasla, ale povedlo se.

    EDIT: Ovsem pozor! V zitrejsim vyprodeji derokek se objevila pani Colombova aneb dekorka Adventni strom 2011 8)
     
  2. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jejda, ty stonky vypadaji jako horsi varianta nez dekorky do nich, sice se usetri misto, ale i tak to neni zrovna velky bonus...
    Tak uvidime, aspon ze na noc se da akcni, jenze pres den mozna stihnu jen jednu otocku, nechce se mi budit driv nez musim :)
     
  3. ritterca

    ritterca Stálice fóra

    Jsem zmatená, nějak jsem nepochopila tu tabulku s odměnami. Když odemknu políčko za kytku a padátko, tak automaticky tu odměnu dostanu. Takže to jak si pak stromek poskládám je jakoby jen pro mě, a že si můžu udělat fotky?
     
  4. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Kuličky se vyvedli, jsou moc hezké.

    projížděla jsem dekorace jestli je vůbec mám....
     
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Tassadar11 Radek "Vesele vanoce" dava 9500 + 9500... samotne dekorky na plose pouze 7.740.
    Radek "Vanoce" dava 5000 + 5000.... samotne dekorky na plose pouze 3.510.
     
  6. Koulička1

    Koulička1 Aktivní autor

    Chápu dobře, že když dám prvních 10 kytek do úkolu místo rozpěstování vrátí se mi 10 zpět, ale otevřu si 2 úkol a hned budu mít kytí víc?
     
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    matlafous123 : Cisla hezka, ale ja je prepocitavam na cas a tak to pak je 12 hodin proti 9 a tak podobne, vsechny jsem nezkoumal... to pak vypada trochu jinak... obecne mi vychazi dekorky kolem 1900/den, coz prvni jen tak tak vychazi ale druhy stonek ne...
    Navic jde o hrobni plochu na ktery mam volna dost...
     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Koulička 1, je to tak, jen těch kytek by mělo být 25 co dostaneš za 10, pokud si to dobře pamatuji ;)
     
  9. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    No vypadá to docela hratelně, jen mi chybí výtah, tak třetí stonek v nedohlednu, ani nevím, kdy a z jaké akce byl k získání, většinu dokončuji, tak nic nebude. Na dárečky se těším. Jára

    matlafousová - díky, než jsem napsala, psala jsi také o dekorce výtah, že bude zítra, to jsem nepostřehla. Tak jsem v pohodě, protože dekorky mám všechny.
     
    Naposledy upraveno: 20/12/17
  10. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Jara268:
    Výtah si asi teď vyzvedneme z denního bonusu, myslím.

    Edit:
     
  11. Zoufálkov

    Zoufálkov Obyvatel fóra

    vypadá to dobře, i když 9.5 hod je dost, no, zase budu muset bourat....

    a floreny jako bonus, to už dlouho nebylo.

    Dekorky bych měla dát v pohodě....no uvidíme jak to půjde
     
  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Jara268 Klic k odemceni truhly dostaneme zitra a v ni by mel byt vytah ;)

    EDIT: Tak a ted zjistuju, ze Bezhlaveho mam 2x, takze sousedko1234 (jestli se nepletu, pribehl od tebe): kdyby ti chybel, vratim pri pristi OaD :)
     
    Naposledy upraveno: 20/12/17
    vilm4, myš59 a bursuk59 tohle ocenili.
  13. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Po dodání získaných 10 ks řetězové květiny do úkolu č.4 a po dodání do úkolu č. 5 nakonec získáme celkem 450 ks řetězové květiny. To je slušný základ na rozpěstování. Ta délka růstu je u ní dlouhá, ale není ji potřeba moc - počítám tak 6 otoček. Uvidíme jak budou padat baňky. ;)
     
  14. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Mně se to taky líbí. Ta délezrající kytka mi úplně vyhovuje a myslím, že leckomu. Nejen těm, kdo budou mít napilno u plotny ;), ale asi většina z nás nebude chtít trávit Vánoce na farmě. A je toho potřeba fakt málo. Jen z pajdátek mám trochu obavy, ale zase doufám, že dleší akční bude znamenat vyšší počty na jednu sklizeň :)
    Akorát budu muset proběhnout park a ostrov a pohledat dekorky.
     
  15. babi49

    babi49 Pilný autor

    Krásný den, které dekorky bychom už měli mít? Díky
     
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    babi49 Vsechny krom dekorky "vytah" - ta bude zitra.
     
  17. milteska

    milteska Expert fóra

    no jeětěže to tu někdo zmínil,že těch 10 je dobré dát do úkolu a tím mohu získat až 425 rostlin Jupí!!
    .......a dokonce 450
     
  18. liduška14

    liduška14 Pilný autor

    tak to já mám dekorky na stonku,prohledávat téměř 200 větví asi nebudu,na to nemám čas
     
    vilm4, maribeja a bursuk59 tohle ocenili.
  19. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Tak do akce jdu, řádky stojí za to a doba růstu je přizpůsobená svátkům. To abychom se mohli věnovat přípravě vánočních dobrůtek a také návštěvám. Také floreny se hodí. Přeji všem farmářkám a farmářům, ať se akce zdaří, příjemné prožití vánočních svátků bez kosti v krku, pouze zářící vánoční stromeček bez hasičů a pohodové sváteční dny. ;););)
     
  20. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Jak už jsem psal v předchozí akci která se s touto spojuje pomoci úkolu, tak takhle by to mělo být u každé akce.
    Splněním úkolu v družstvu mi odpadá nutnost na rozpěstování používat SH. Sice ho asi použiju kvůli tomu že to roste tak dlouho, ale vyloženě potřeba není.

    Přemýšlím spíše nad tím jestli nechat farmu tak jak je (mám tam momentálně pár chlívků) a nebo to všechno strčit do lišty a mít jen políčka.
    Spíše to ale nechám tak jak to je. Vadit by to ničemu nemělo a napěstovat akční by taky neměl být problém.
    Každopádně se mi líbí to spojení a jemný přechod z jedné akce do další.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.