Štědrý den (20.12. - 26.12.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Se těším, dekorky jsou - takže hurá na to! A nemusím bourat na chvíli dodané chlévy na plochu. Stačí asi tak 390 polí, pokud člověk zrovna nechvátá. A já si nejsem jistý, jestli se mi chce zase platit za internet navíc. Stačili zásoby a dárky v reálu.
     
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Zakonite mi to musi padat i z dekorek, protoze jinak to neni mozny! xD Na mytine humri pisne, zabi zachranci, idolove a podobne velkoobjemove kapacity, na hlavni a divosce chryzantemy a na uvod.... o_O
    [​IMG]

    kaolín11 Jasna vec, ze jsem sklizela s JC, protoze jsem mela jen dve plochy na padatka, ale tohle jsem teda jeste nevidela!
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Akorát si tedy zapoměla určitě započítat nejméně 20 JC.;)
     
  4. Krasomila333

    Krasomila333 Perspektivní autor

    tak at hledám, jak hledám, studánku přání najít nemohu. Netuším, kde by mohla být. Jinak vše ostatní jsem našla
     
  5. Borek51

    Borek51 Rádoby autor

    Teprve ju dostaneme, taky jsem hledal
     
  6. xxsoptikxx

    xxsoptikxx Obyvatel fóra

    Ze žluté růže zasazené ráno s vodou a hnojem po sklizni se 60 JC rovných 450 padátek. Poprvé jsem riskla "střednědobku" místo dlouhodobky a výsledek je o cca 45 padátek míň ;)
     
  7. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Padátka příjemně překvapila, z necelých tří ploch hortenzie bez JC 314 bedýnek.
     
  8. hansicek

    hansicek Znalec fóra

    ...a nemala si niekde na farme zverince, arboreta a tovarne - z nich moze padnut az 8 padatok aj ked zaberaju len 4 policka
     
    tomaskomiska, evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, studánka teprve bude - pokud vybíráš poctivě dárky u Kubíka, tak ji dostaneš zítra ;)
     
  10. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, pro mě dobrý čas rostliny a počet kusů. Počet padátek celkem dobrý až mě překvapilo kolik jich vypadlo.


    [​IMG]



    Hezkou a hru ...
     
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    hansicek S dekorkami to byla samozrejme sranda ;) Resp. sranda byla, ze mi z nich neco pada (ne to, ze je mam na mytine - tam je mam), ale ja je po 14te hod. nemela jeste ani ke sklizeni :D Proste jsou ta padatka vanocne povolena :)
     
  12. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Kdyby padalo +1 do stodoly tak často, jako žlutá výrobna prachového peří, možná bych měla akci hotovou ještě dnes xDxD
    Bedna s výzdobou: 555

    [​IMG]
     
  13. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Kdyby z těch polí raději létaly lahváče ... :music:
     
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den a příjemné prožití svátků :) dárečky hezké, budu jezdit na třech koloběžkách kolem stromečku a malovat a malovat xDRáno zasadila 15-ti hodinový len, protože ho potřebuji hodně do družstva, přezrálé obr stromky sklidila už ráno, tak vypadlo 210 bedýnek s výzdobou a jsem s tím zatím spokojená. Ještě ráno před sklizní vytočila všechny PL aby bylo lnu co nejvíc a padl bonusek na 24 hodin tak se teď budu otáčet při rozpěstování i s pomocí Jacka :p stonečky nachystané a ráno se rozjedou, tak hlavně ať nám to padá ;)
     
  15. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    První rozpěstování za mnou a ze 115 velkých polí vypadlo102 padátek. To je téměř 100% úspěšnost!?!

    Do stonků jsem měla naštěstí skoro všechny dekorky v liště, až na Ptačí lázně. Ty budu muset dohledat.
    .
    Už je mám, jsou ve větvi na stonku, tak musím počkat, až dozraje.
     
    Naposledy upraveno: 20/12/18
  16. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    Prolezla jsem i nebe a vosí pichanec nikde:( tak snad dekorky dají do Rama obchodu;) Jinak jsem víte kde...bedny s ozdobou 282
     
  17. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    No zkusím to, ale hrotit to nebudu. Na druhou stranu je pravda, že na to máme čas. Co by taky kdo dělal teď před vánocemi.....
     
    jindrasofr, bursuk59 a evainfo tohle ocenili.
  18. Mariana60

    Mariana60 Pisálek fóra

    taky mam problem nemam dvojite stesti
     
    pepino1972 a jindrasofr tohle ocenili.
  19. selene90

    selene90 Perspektivní autor

    nemohu najít chabá ochrana
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Pokud jste si jistí, že jste dekorky od Kubíka získali, nezbývá než důkladně hledat - park, ostrov pokladů a nebe ;) Třeba i za cenu zbourání parku a ostrova pokladů - ony tam ty potvůrky někde budou schované :) V nebi se hledají asi hůř. Posledním lanem záchrany by mohla být i herní podpora - ale to opravdu až po důsledném prohledání všeho;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.