Štědrý den (20.12. - 26.12.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    GordonSargent: Díky za nápovědu ! Našla jsem docela rychle v parku, ani jsem nemusela bourat.
    matlafous123: Co to jsou ty modrý dekorky ? Červené jsou Idoly myslím, ty druhý nepoznávám. Ale já na dekorky odborník nejsem.

    edit: Aháááá, to je dobrý ! Já to asi zasklila, to je výkonná dekorka, díky ! To budu posílat.
     
    Naposledy upraveno: 20/12/18
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    tydýtková Kuk sem ;) Idoly chca nechca musely jit spolu s ostatnima na mytinu. Bedny s vyzdobou z nich sice asi padat nebudou, ale porad mam do konce roku skluz (13 lvl a na ne jen 11 dni) :music:
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Maurehata - tyto dekorky nejdou posílat :music: taky bych jednomu farmáři pomohla, bo hraje krátce, ale bohužel
     
  4. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    UF všechno až na -bodliny a květiny- mám v liště. Už hodinu tu dekorku hledám a nic, určitě někde je. Proč proboha nejde v parku hledat jako v liště?:(
    Už ji mám hurá:D
     
  5. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Trvalo hodinu než jsem dohledala všechny potřebné dekorky. Oči mi z toho jdou šejdrem. Ale už čekají v liště ;)
     
  6. vladca

    vladca Stará škola

    Zdravím. Ak mi chýbajú dekorky z januára a februára (dvojite šťastie a hod podkovou) ... dajú sa ešte nejako získať?
     
    jindrasofr tohle ocenil(a).
  7. Pteranodon

    Pteranodon Aktivní autor

    No ja túto akciu nebudem robiť, lebo zo 7 dní budem 3 bez internetu, takže nenapestujem ani polovicu -.-

    (a pre istotu pri odchode zapnem DM ...)

    Edit 20:38 2radyn.n : no tam kde idem je wifi najbližšie asi tak 12 km :) a hrať to na mobile?!? No to si neviem predstaviť ... možno iba ak s mikroskopom :p

    (aby bolo jasno: internet v mobile nemám a nebudem mať dovtedy, než operátori nedajú program iba na internet a 200GB/5€ mesačne = nepodporujem tú nenažranú bandu)

    Edit 26.teho 13:31: tak sa mi nakoniec podarilo urobiť celú úlohu, lebo som si vytočil Úroda-bonus +200% :inlove:

    Takže teraz už iba niekde získať potrebné dekorácie (mám iba do 1 riadku >:( - ono by to chcelo mať možnosť všetky dekorácie z predošlých rokov vytočiť v mlyne)
     
    Naposledy upraveno: 26/12/18
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    vladca - loni to bylo to samé, tak je dali k prodeji za ramamince do ramaobchodu, snad to letos bude také tak ;)
     
  9. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Akce vypadá dobře akorát jsem byla chvíli zmatená z těch řádků jak jich je o pár více..:music:Tak to ani nevím,že byly ty minulé v rama obchodě...xD Akci pojedu a uvidím kam dojedu...:music:
     
  10. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    evoku57 - tak to jsi mne nepotesila. Nicmene ziskat rama mince je cim dal lehci, cim vetsi level clovek ma (nebo mne to tak aspon prijde), navic je neni moc za co utratit, tak snad si ty dekorky jindrasofr a ostatni novejsi farmari v prubehu roku budou moci zakoupit.
     
    jindrasofr, Peto121 a evoku57 tohle ocenili.
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nakonec to ani moc nebolelo,dekorace jsem dohledal v bahaparku.:)
     
    jindrasofr a myš59 tohle ocenili.
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Řekla bych, že to tentokrát padá moc hezky, snad nebudou přes Vánoce nářky, že to nepadá :p z hortenzií 262
     
    Naposledy upraveno: 20/12/18
    evainfo, marketka47 a Honzulka05 tohle ocenili.
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Vida, ja je budu trhat pozdeji, stejne nebude driv sance je uplatnit, tak at jeste chvili zapracuji kde jsou...
    Padani ujde, ne? Ze dvou ploch chryzantem je ctvrtina pro maximalni pocet (ne pro minimalni)...

    Vypadavat ma 165 vyzdoby/den, v tuto chvili ma byt 2 (nebo chybet 988 ), mam 259 (chybi 731 ), mam 26% hotovo.
    Stav ratolesti : idealne 26 kusu (2325/den ), mam 0 z 13950 (0% ).
    Zatim uplynulo 0% casu, zbyva 143 hodin.
     
    myš59 a Honzulka05 tohle ocenili.
  14. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Na úvod 386 beden s výzdobou (39%)...
    To jde.
     
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zatím [​IMG] :)
    Jelikož je kytka ukrutně dlouhá,tak s bednama snad problém nebude.o_O
    To už je fakt na bednu!xD
    Tassi, tož tak: [​IMG] 8)
     
    myš59 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  16. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Tak já na úvod 111 beden. Ovšem příprava veškerá žádná, ráno jsem sklidla česnek nebo spíš cibuli, abych využila bonus na zeleninu a nasadila rysy, abych zase využila motýlí kuklu. Teď jen rozpěstuju na 10 políčkách, otočím to dvakrát jen na těch desíti políčkách a pak ještě večer jedna otočka se SH na dvou plochách, až mi "dozrají" rysouni podruhé. Nechat si uplynout bonus z kukly se mi nechce :).
     
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    :D jedno zvířátko dostane 3 stejné dárky a jak je spokojené xD Veselé Vánoce
     
  18. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Pitrýsek47: Nejspíš je velmi skromné a zbytek rodiny se nedomluvil, co kdo komu dá :)
     
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Zítra uložím Studánku přání a mám všechny tři řádky k použití při ranní sklizni řádků a parků :D ani toho hledání nebylo moc

    Stejně, až dostanou zvířata všechny dárky, tak budou mít na výměnu, jak se budou hodit o_O:p někdo bude mít 100tis.x koloběžku, někdo pastelky
     
  20. babako

    babako Expert fóra

    Příjemné prožití Vánočních svátků a hodně rozbalených dárečků a bedniček..

    Prostě ať plný kouzel je Váš Štědrý den..;):);)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.