Štědrý den (20.12. - 26.12.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak ještě, že jsem sem nakoukla .... tu studánku ne a ne najít xD
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Málem jsme se ve studánce utopili ,-))))
    zemanka: tak podobně to má asi každý ,-) dělej jak myslíš ,-))))
     
  3. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak já mám kliku, včechny dekorky jsou v liště a 21.12. dostanu poslední.... :p
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    zemanka01 - na hřbitově bych to nehledala, bo tam nejdou. Zaměřila bych se na ostrov a park (vzala bych to všechno kombajnem do lišty - kdo má prémium, má výhodu obnovení uložené plochy, kdo nemá, tak si může konečně udělat pořádek v dekorkách a dát si na plochu ty nejvýhodnější). Pak už zbývá jen stonek - dala bych kategorii "všechny" a vzala bych to od shora - od těch nejnovějších stonků po ty starší (bo to jsou dekorky získané letos). To pude ;)
     
  5. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    No, takhle jsem to udělala já - premium nemám, ale mám teď pořádek v dekorkách (jak dlouho asi) :p - protože jsem nemohla najít Dvojité štěstí a Ptačí lázně. Byla bych přísahala, že tam opravdu nejsou, jenže Kubík mi žádný dárek neupřel, tak být musely. No a vida, byly :)
     
  6. burds

    burds Titán fóra

    Já to take vzala kombajnem a celou dobu jsem nadávala RT.Alespoň jsem trochu změnila plochy na dekorace a vyndala všechny co dávají bedny,SK,SH atd.
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    No, není nad to vypustit před Vánocema trochu páru a hezky si ponadávat, že jo. Hned je člověku tak nějak líp xD
     
  8. Nikyna8

    Nikyna8 Aktivní autor

    teď nevím zda se do akce toho, když nemam ani jednu dekoraci za přihlášení, měla jsem farmerama pauzu.
    Netušíte kolik rama mincí loni stáli děkuji
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Nikyna8 - vloni je šoupli do ramaobchodu a stála každá 125 farmářských mincí :)
     
  10. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Tak po přečtení diskuze už Studánku přání nehledám, ale kde je Hod podkovou nebo kdy byl za odměnu to teda vůbec netuším.....matně si vzpomínám, že jsem jednou zapomněla na Kubíka.....a kruci aby to tak bylo ono, jinak všechny ostatní čekají v liště.
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Katule008 - Hod podkovou - únor 2018 (kuk tady)
     
    myš59, tomaskomiska a burds tohle ocenili.
  12. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Skali díky, tak to by někde být měla, únor jsem myslím neprošvihla. Není ani v jednom parku a v liště taky ne, tak zbývá stonek ufufuf.
     
  13. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Ví někdo, kolik vlastně může vypadnout padátek z jednoho zvěřince se ziskem 23 zvířat? :D
     
    Honzulka05, tomaskomiska a jindrasofr tohle ocenili.
  14. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Akce moooooc pěkná. Krásný vánoční dárek od RT. Kdo je opět nespokojený, ať to normálně k poslednímu prosinci zabalí a je to. Takových dárečků si snad ani nezasloužíme. Anebo jo???? Ale snad. Vždyť se tu celý rok snažíme a někdy spíše za pěkně děkuju než za velkou odměnu. V každém případě si všichni užijte dárečky i blížící se vánoce. A zdobte obýváky a to nejen ty farmeramské
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    radym.m - z každého chlívku ve zvěřinci jedno padátko, řekla bych ;)
     
    radyn.m, evainfo a tomaskomiska tohle ocenili.
  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Ani jsem se té inventury nemusela obávat.

    řádek 1:[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    řádek 2:[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    řádek 3:[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    a protože máme jen 12 do roka a moc místa nezaberou ,tak je mám na jednom místě a nemusím dohledávat, nebo je omylem dát někam jinam.
     
    Naposledy upraveno: 19/12/18
  17. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky, tak se řadím mezi ty, kteří mají to štěstí a všechny dekorky mají ve stodole, samozřejmě až na tu zítřejší - prosincvovou. To mne uklidnilo a doufám, že dám celou akci mezi vařením, hodováním a cestami za rodinou a návštěvami rodiny u nás, no zkrátka vánoční hemžení a přání. Jára
     
  18. jindrasofr

    jindrasofr Stálice fóra

    Tak já si stonky asi celé neudělám, neb hraji od srpna a většinu dekorek nemám :(... na zakoupení v Rama obchodě na chybějící, pokud bude stát jedna 125 RK taky ne, budu to muset ohlídat příští rok abych nebyla smutná :)
     
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Co vsichni mate s tim prohledavanim parku? xD;)
    [​IMG]

    EDIT: Tak sousede mi taktne naznacili, ze mam borcus v obyvaku a prej si to mam uklidit :D Za coz jim dekuji... btw jezedaku, spis vubec nekdy?
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 20/12/18
  20. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    jindrasofr - rada ti nejake v rama kramku vyzvednu a poslu pri O&D. pokud tedy jdou posílat, to si vubec nejsem jista?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.