Štědrý den (20.12. - 26.12.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Ouha, ještě že jsem koupil "dvojité štěstí" když byla možnost. Ta byla za denní přihlášení ještě v době, kdy jsem zdejší bramboru neokopával :D. A to jen proto že se mi tahle dekorka mooooc líbila :):inlove:. Teď jsem se šel mrknout, zdali ještě není k mání, bo ve stonku už ji neuvidím jak v parku :sleepy:, a samo že už ve farmářském obchodě není. -.-...
    Ps: ...a najít na farmě "želví projížďky", to byla vpravdě detektivní záležitost :cry: xD

    myš59: No, možná by bylo nejlepší, "sklidit" všechny dekorky z ploch do lišty kombajnem, a pak nechat "systém" ať si z nich sám vyhledá co chce ;):D (samo až poté, co budou řádky v nebi), to byl první nápad, který mi přišel na um, bo jsem byl línej ty dekorky hledat osobně xDxDxD
    edit:
    "Studánku přání" bychom měli dostat teprve teď v prosinci ;)
     
    Naposledy upraveno: 19/12/18
  2. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Tak akce je zajímavá akorát mi chybí jedna dekorace do jednoho stonku šplouch a cák doufám nebo nevím jestli už byla tato dekorace v rama obchůdku poradí někdo prosím
     
  3. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    Tak jsem prolezla lištu ,mám tam skoro vše ,jen chybí vosí pichanec a studánka přání :( ještě teda prolezu farmu a pak nebe, ale v nebi určo nebudou;)
     
  4. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Akcia sa mi páči,len neviem,ako budem stíhať,ale skúsim to dať.Odmeny - za mňa ok.
     
  5. Berry.308

    Berry.308 Rádoby autor

    tak to mám všechno,jen tu studánku ne:D:D,pak mě napadlo se podívat,kde jsme ji vzali,jsem tu nemusela bloudit,když ji ještě nemáme
     
    Peto121, evainfo a bursuk59 tohle ocenili.
  6. tomaskomiska

    tomaskomiska Aktivní autor

    Ahojte,tak aj ja som prehladala vsetko a chyba mi,splouch a cak,neviem ci sa dala kupit v rama obchode,ale uz tam ziadne dekorki na predaj nie su :( a este studanka prani,ale ta bude asi tento mesiac.
     
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak nejdelsi cas bude jit hledat ty dekorky, pokud to bylo v Rama obchode, tak ani o tom nevim... dekorky mam jen ty co jsou z akci, uvidime zda neco chybi...
    Jinak uvidime jak mi vyjde casovani, hlavne ted zas vytrhavam vsechno co jsem vcera umistil na hlavnifarme i na mytine :)
     
  8. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Mne chýba iba zázračná studňa prešiel som všetko kde sa dalo,ale po tej jedinej nie je ani stopy.Netuším či už bola alebo ešte len bude.
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -Berry.308- loni byly také dekorky k sehnání, tak věřím, že by to tak mohlo být i letos. Uvidíme

    -Kuteno- kuk tady (teprve bude)
     
    Naposledy upraveno: 19/12/18
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Zdravím farmáři,

    v prosinci vás ve hře bude opět čekat další balík bonusů za denní přihlášení. Už teď vám můžeme prozradit, že bonusovým předmětem bude Studánka přání (Zázračná studňa):
    [​IMG]
    co 19:00 hod. 3 400 BZ/TBZ, velikost 2x1, lze umístit na Farmu, Bahamaramu a do Nebe.
     
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Dekorace jsem našel, některé byly v liště jiné na ploše, ale nemůžu najít nebo nemám Kočičí lakýrník a Studánka přání.
    Loni k dostání taky byly, tak snad i letos.
     
  12. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Zdravím všechny,
    tak ze všech potřebných dekorek na stonky mám v liště pouze 2, a ostatní jsou někde po farmě. Fakt je hledat nebudu. To je snad ten nejblbější nápad, jaký si mohl RT vymyslet.
    Mám 326 řádků v nebi a 2 parky narvaný dekorkama + ještě park u děsivky. V tomhle hledat dekorace je pro mě nemožný :(
     
  13. .Berry.308.

    .Berry.308. Zelenáč fóra

    šplouch a cák-cena za přihlášení-srpen 2018,je to dost žluté...modré,někdo se tam válí na surfu
     
  14. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Bbowlingu jen blbni!
    Víš že jsou tady lidé kteří se toho chytí...
    :D:D:D
     
  15. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Skali ďakujem to ma potešilo,že nemusím viac pol dňa hľadať;);).
     
  16. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No tak nektere dekorky mam dvakrat... ale VSECHNY nekde na plose, no to zas bude hledani... a pochopitelne kdo si vzpomene v lednu, ze ta dekorka od Kubika patri do stonku?!?
    Ono i ty "vycerpavaci" dekorky ted tvori skupinku dost otravnych dekorek, co musim kontrolovat kdy uz je musim vytrhnout... copak to nedokazou opravit sami, ze posledni bonus vycerpan = zmenit na bezny BZ/TBZ?
     
  17. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    Taky děkuji ,už jsem chtěla psát,že nemám jednu dekorku a ta mrška teprv bude k mání:p;)
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Radku, tys to trefil, mám bobky... časovky neplním, neumím počítat. Kuželka se nudí, tak vymýšlí blbiny a já mám strach, aby to někdo nezrealizoval... :oops: :)
     
  19. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Že jo Ynočko?
    Já bych je klidně dělal, ale tak maximálně 5 až desetiminutové.
    A ty bych dělal na ...
    (Tam kam musel sám i František Josef I.)

    Klid, od toalet jsem vyléčený...
    :D:D:D
     
  20. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak jsem vše prohlídla a našla dekorace v parku a v Baha parku, akorát chybí ta poslední studánka přání, a teď čtu , že teprve bude, tak jsem si oddychla, mám je všechny, paráda, jinak na akci se těším, ráda zdobím stromeček.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.