Štědrý den (20.12. - 26.12.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Kocúrik, tady jsou řádky... no a na ten zbytek od dvanácti nahoru, když budeš chtít, holt musíš napěstovat...
     
    bursuk59, jirinasinova198 a jindrasofr tohle ocenili.
  2. burds

    burds Titán fóra

    Tak do akce pochopitelně jdu.RT už jsem proklela.Hledala jsem asi hodinu a půl dekorky potřebné do těch tří stonků.Pochopitelně jich byla většina na ploše.Asi nemám před svátky co dělat.Fakt pitomý nápad.No nic už jsem to našla.
     
  3. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Zlatúšik ja som rátal 15 ale tú stonku som v tej 12-ke prehliadol.Lebo je 15 okienok a to ma pomýlilo.Na tých 15 úloh treba dodať toľko čo som už písal.A tak to nie je že treba splniť iba po 12-ku a ostatné dostanem zadarmo.A tie 3 stonky dostaneme za darčeky ktoré sme balili.
     
  4. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    no nejak bolo,nejak bude,čo sa stihne to bude
     
  5. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj farmáři. Mě také vyhovuje délka akční kytky, zkusím pěstování jen na dvou plochách, nechce se mě bourat zvířátka na lesní mýtině. Ještě mám k dispozici booster +1 na akční v Rama obchodě kdyžtak:) Pohodová akce s fajn odměnama;)
     
    Naposledy upraveno: 19/12/18
  6. Reginleif.nella

    Reginleif.nella Pisálek fóra

    ja tak celkom nerozumiem ci stonky ziskam ak som tuto akciu s chystanim darcekov vynechala
     
    bursuk59 tohle ocenil(a).
  7. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Je tam větička:"Tyto dárky mohou získat i hráči, kteří se akce Slavnostní nákupy neúčastnili nebo ji nedokončili celou.", takže bych řekla, že získáš ;)
     
  8. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Co k akci říct .... asi nic, obligátní pěstovačka s obligátními odměnami :( Co takhle vymyslet nějakou časovku, fakt těžkou ...
     
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Časovku nééééééé to je na mé farmě to nejhorší, co může být :p teď mám v družstvu ještě 3 úkoly s časovkou a vůbec se mi do toho nechce, stále si říkám: až tohle nebo ještě toto, ještě chvíli počkej a stále dokolečka. Je to vše na bahu, kde ani nejsou akce a přesto v družstvu stále zůstávají
     
  10. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    bbowling: jj krutopřísně hustou časovku 24.12. od 14:00 do 24:00 ,-) Takovou desetihodinovku Le Farma s odměnama, že se z toho posadíme na půlky ,-)
     
  11. burds

    burds Titán fóra

    Bbowling nemám tě ráda.Časovky nesnáším.Pravidelně zapomenu na čas,To si můžeš vymyslet jen ty .Pomož manželce s cukrovím a úklidem a časovka tě přejde.Takové hrůzy se před vánoci nedávají.
     
  12. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    To jako, že ti co vynechali minulou akci s balením dárků je stejně dostanou? A my ostatní jsme pěstovali jako diví? Nebo jsem si to jen blbě přečetla?
     
  13. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Katule008: bylo to tak i loni ... Řádky dostali všichni.
    Do akce jdu, uvidíme, jak mi to půjde.
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Katule008 - tak my jsme za balení dárků dostávali odměny, oni ne ;)
     
  15. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Samozřejmě do akce taky jdu. Vánoce mám moc ráda a vánoční akce je super bonus. Dlouhý čas mi naprosto vyhovuje a odměny nejsou vůbec špatné. Všechno okolo krásně stihnu a nebudu ani zanedbávat rodinu :) Já se prostě zase těším ;):D
     
  16. -Berry.308-

    -Berry.308- Pilný autor

    Ahoj,musím najít 12 dekorací?
     
    bursuk59 tohle ocenil(a).
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký pozdní večer :) dlouhý čas na akční je fajn, bude to i lépe padat a u pohádek bude čas sklízet. Odměny a stonečky se mě líbí a je jich tam víc xD tak šup ... jdeme zdobit.
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -Berry.308- nojo, pokud chceš zaplnit ty tři stonky, tak musíš :)
     
  19. -Berry.308-

    -Berry.308- Pilný autor

    skali-to se picnu,mám jich pět,prosím tě,musím nějaké koupit,já jen,že jsem na ty z rama obchodu kašlala,děkuji...,koukám,že už tam stejně nejsou,takže asi mám volno;)
     
    Naposledy upraveno: 19/12/18
    lowba, bursuk59 a myš59 tohle ocenili.
  20. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    ach jo, musím prolézt celou farmu a hledat a to se fakt nechce :( a vůbec nevím zda mám všechny :(
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.