Štědrý den (20.12. - 26.12.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. burds

    burds Titán fóra

    Napředdej dekorace na plochu.Sesbírej odměny z jedné dekorky ti to dá dokonce floreny.Až odměny vybereš tak dekorku z plochy shodíš a bez problemu dáš do stonku.Neshazuj dekorky z plochy dřív přišla by jsi o odměny co z nich dostaneš.
     
    Pitrýsek47 a Honzulka05 tohle ocenili.
  2. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Nic ve zlém ale to je jak u blbejch na půdě. Všichni co hledáte dekorky to si nemůžete přečíst alespoň dvě stránky zpět? To je jak v Jedličkovo ústavu ale ti chudáci za to nemohou.

    Y_n-O hraji od března 2015 ,pravda také mi chvíli trvalo než jsem objevil toto fórum,i když jsem byl kuře neměl jsem nikoho kdo by mi radil. I když jsem občas "splašenej" tak teď si raději hledám odpověď buď ve FAQ,nebo v diskuzích.(také jsem si někdy připadal jako trouba,když jsem nečetl) Jo,jo,chybami se člověk učí. Víš ale položit dotaz na modíka když nad mojí kolonkou je stejný dotaz,to nechápu. Tož asi tak.
     
    Naposledy upraveno: 27/12/18
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Beznoska, jak dlouho hraješ? Jak dlouho čteš diskusní příspěvky? Já už mám ne brnění, ale kevlar obleček. Obdivuju naše modíky a adminy, že to pořád dávají... 8)

    EDIT: Beznoska, já s přestávkama od začátku... a moderátora jsem dělala na pár dalších webových stránkách... naučí tě to mlčet, reagovat občas nebo slušně odpovědět všem najednou nebo občas vypěníš xD Je to o povaze člověka. Já už asi stárnu a tu trpělivost nemám...
    Když se někdo ptá k věci a tam, kde se ptát má, odpovím. Když někdo neumí číst, to přehlédnu jednou, pak to už nejde...
     
    Naposledy upraveno: 27/12/18
  4. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    ...a ja som si myslel,že sa už nikto ani neopýta,kde má tie dekorky!Mýlil som sa a asi to nebol posledný.o_O:cry:
     
  5. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Beznoska, a víš kdo tam v tom Jedličkově ústavu je? Omlouvám se, ale stačí se podívat například na Tap Tap , s Chocholouškem to nemá nic společného. Stejně tak jako kladrubáci s rehabilitačním centrem. Zůstaňme prosím pro příště u chocholouška a kde soudruzi udělali chybu;)
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    GordonSargent - máš pravdu. S duševně postiženými nemá Jedličkův ústav nic společného a nejspíš ani nikdy neměl. Je zvláštní, jak máme někteří toto spojení zažité. U nás se to používá také běžně - v práci nic jiného neslyšíš ;)
     
  7. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Gorgont Sargent-hud.skupinu Tap Tap znám.Ale jak píše Skali,zažité spojení.Kdybych třeba napsal,že je to jako v Dobřanech,ne všichni ví,že je tam psych.léčebna,také jsem mohl napsat že je to jako v Opavě,také málokdo by věděl.
     
  8. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Beznoska: Havl. Brod je profláknutej.... třeba by to pochopili .... Tam je fakt psychiatrická léčebna
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    MatysekKamilek, to jsem poprve zjistila až z tvého dřívějšího komentáře... ze svého okolí znám Šternberk, Kroměříž a z tisku Bohnice... a prrr... fakt blbá stránka, obraťme list 8) :)
     
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    MatysekKamilek Kdyz uz, tak jedine Jihlava a jeji lecebna Na Kopecku. Tam se totiz lecba pacha i za pomoci plivajicich lam xD

    EDIT: Jj, je tam zookoutek (hlavne teda na hipoterapii) a v nem vedle koni, koz, ovci, tusim i slepic, morcat a ja uz nevim ceho vseho, se tam pacienti i v ramci jinych programu staraji i o tahle roztomila flusajici zviratka, ktera nezridka provadi svou nemene roztomilou cinnost v pripade, kdy se jim nekdo nelibi.
     
    Naposledy upraveno: 27/12/18
  11. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Y_n_O: Tak asi u nás je Havl. Brod a Bohnice.
    Matlafous123: Fakt? tak to bych tam pár lidí s chutí dostala :)
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Matlafousko, tak v ZOO na Svatém Kopečku lamy plivou i jen za obyčejné vstupné... a že je to sprcha, když se některému nešťastníkovi zadaří být poblíž...
    A už mlčím...
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Pššššššt, tady pomáháme neštastníkům s dekorkama, co nejdou do stonku -.-
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Však už mlčím :cry:
     
    jindrasofr a LubicaKrakova tohle ocenili.
  15. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Tak farmáři, chtěla jsem jít spát. Nedalo mi to a vydržela jsem do půlnoci. Nikdy jsem nebyla první, snad 28.12.2018 budu první a modíci mi prominou, vezmu to z jedné vody načisto.

    Zimní kalendář odměna: 4x párty lístek
    Ohňostroj spektákl - padátka padají bídně, no snad to dáme
    Domácí zvířátko Santův pomocník - kdo by to kupoval a čekal několik hodin :mad:
    Tombola s bednami- to se nedá ani komentovat
    Párty lístky se slevou- no nekup to. Stejně si vytočíš prd a když si vytočíš dvě prd a více, klidně se poděl o zážitek
    Nový jackpot - joo to je taky zážitek, ale dnes jsem ho viděla.
    Mega plný bz - tak ano, nekup to (přiznám se, zvažuji)

    Málem bych zapomněla. Kdo dokončil úkol a nemůže najít dekorky. Hledejte v dekoracích a pokud najdete, umístěte je na plochu a sklízejte odměnu. Po sklizení z plochy odstraňte a půjdou dát do větve.
    Hezké svátky a fajn hru i nadále.
     
  16. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Y_n_O, ty už mlčíš, ale ja to nezvládam. Asi je faktom, čo sa hovorí o našom (slovenskom), ale i o vašom (českom) školstve. Mladí buď nevedia čítať, alebo nevedia čítať s porozumením.Školstvo im dáva rôzne projekty, v ktorých sa zažerú len do jednej úlohy a hľadajú na nete odpovede, ale nedokáže ich naučiť čítať a hlavne hľadať skratky pri riešení bežných problémov. Ak by sa naučili čítať a hlavne čítať s porozumením, nemuseli by tu byť tak stu-pídne otázky, týkajúce sa dekoriek, alebo 4 miestnosti.:mad:
    Toť vše.
    P.S. Modíkom sa divím, že na to odpovedajú. Ja by som tam vrhla max číslo príspevku, kde je to vysvetlené. A pokoj svätý.:mad:
    P.P.S. A keby to bolo len v tomto vlákne...
     
  17. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    LubicaKrakova: Syn chodí do třetí třídy ZŠ, a číst s porozuměním se učí do 5.té. Řekla bych, že to nebude o tom, jestli se děti učí nebo neučí číst, ale o tom, kdo chce a nechce chápat text. Vyhledávat informace atd.
     
    jindrasofr, Honzulka05 a burds tohle ocenili.
  18. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Už to skončilo???;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.