Šplouch a cák s křečky (1.7. - 7.7.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. barca279

    barca279 Vážený autor

    to by zaujimalo aj mna kto toto vymyslel,stane sa ti že s apodari dostat vyššieho šlachtenca ale nevieš to ani predat .nechapem to kde tu je logika.to vie nahnevat.pamatam si nedavno,že bolo treba predavat žraločie zuby a tulenie lopty tyžden kym ta cena stupla na adekvatnu uroveň.to je strata milionov
     
    Veselka a Štika tohle ocenili.
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mám takový dojem, že pošlu do Hamburku spěšnou zásilku. Krabici křečků. Kdo měl nebo má nějakého hlodavce doma, dobře zná přehryzané káblíky k nabíječkám všeho druhu, k telefonní přípojce, okousaný i prokousaný kabel k netu atp. Snad si příště uvědomí, že nachovat tolik hlodavců není moc dobrý nápad... Šlechtím a šlechtím a to mám dodat teprve těch 250 tisíc protihodnoty... Včerejší BB jsem prospala, tak asi počkám na zítřejší ráno, takhle to nemá smysl a efekt už vůbec ne 8)

    EDIT: já nefrflám, jen konstatuju, původně těch obyčejných křečků bylo skoro dvanáct set...

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 2/7/20
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    jana151049 - tady dře farmářů spousta a velká spousta růžové křečky má jen z úkolů a na kole se mu neobjevili :p, ale proč závidět druhému kousek jeho štěstíčka, vždyť příště ho můžu mít zas já
     
  4. vrbovka

    vrbovka Aktivní autor

    Obtížnost " střední ". Hmm, nevím kam na to chodí.....:p
    Zbývá poslední úkol, ale taky počkám na zítřek. Takhle vydudaná jsem už hodně dlouho při šlechtění nebyla :wuerg::wuerg:
     
  5. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Když čtu komentáře, kolik křečků padlo, tak přestávám mít chuť akci plnit. Sice jsem včera pár šlechtění udělala, ale nějak jsem to neprožívala. No, uvidíme. Myslím, že kdybych se na plnění akce vyprdla, tak se nic nestane.
     
    Veselka, modro.ocko22 a matlafous123 tohle ocenili.
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ciri13: přes tisíc kousků bys mít měla a zbyde jich fakt pár stovek a při štěstí nějaký šlechtěnec. Ale co s nimi když jsou ve stodole, SK na skladě, BB zase bude, akce byla nahlášená hodně dopředu a plochy byly volné na odchov křečků, taky na trhu se nějaký našel.
    Tak teď přece nebudu litovat, že mi ubývají:) dodávky jsou dost vysoké, ale dá se to zvládnout. Ještě není konec.
     
  7. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    No šlechtím co to jde ale asi to nějak nedám křečů i SK dost jen ten čas mě tlačí doufám že se pak bude moct udělat továrna na trezory ten nemám.

    Skali dík už jsem to zjistil akorát mě schází pár hoblíků ty dřív nevyskakovali jinak bych jich měl haba kuk ale to se dožene.
     
    Naposledy upraveno: 3/7/20
    evainfo tohle ocenil(a).
  8. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Tak se mi dostalo ceny útěchy za obr šlechtění do akce,ze získaných TS se vyklubala agama ;)
     
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Akce horsi, nez morova rana a komentare jsem se radsi do dneska zdrzela, neb bych bud dostala ban na dozivoti, polovina z vas by tak sproste vyrazy ani neznala nebo bych musela cely koment vyteckovat xD
    Mit vcera vic rozumu a mit tuto akci delat dneska, tak si vytocim ruzove krecky na KS a na cele slechteni se ale pekne z vysoka (podivam a reknu si, ze na hlavu jsem fakt nepadla) :D
    Radek k nicemu, tak aspon dekorky jsem dala do mazlikarny (budou tam trcet nade vsemi a kazdy den mi pripominat tuhle prisernou akci, kterou ani nemuzu znamkovat, protoze tolik bodu ceska skolni stupnice nezna) :p

    EDIT: Y_n_O Doporucuju rozum sbalit do hrsti (hlavne ho nenech po nocni lezet nekde vedle kompu) a utikat od toho, co ti nohy budou stacit ;)
     
    Naposledy upraveno: 2/7/20
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Matlafousko, máš pravdu. Já ty nechutně barevné křečky mám z kola, tady jsem prošlechtila polovinu zásob a kde nic tu nic. No, počkám na tu nula nula jedna, pracovat jdu zítra až odpoledne, třeba to z toho zbytku dám. Kdyby ne, množírny jsou na ploše a času relativně dost. Ale to mě neba, když mám zásoby a šlechtění je tůdle nůdle... :eek:

    EDIT: matlafousko, když už jsem do toho vrazila tolik zásob, tak už to dokončím, tedy doufám, že dokončím :oops:
     
    Naposledy upraveno: 3/7/20
  11. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak tohle jsem zfouknul rychle stačilo cca 600 SK a 550 křečků kupodivu to dost padalo.

    [​IMG]

    Dokonce i něco padlo co si zatím nechám :D

    [​IMG]
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Kostejnesmrtelny333 - ahoj, továrnu na trezory si normálně postavíš ve městě v dílně ;)
     
  13. .hana555.

    .hana555. Pisálek fóra

    Zdravím tak jsem si vložila 120 kol pro křečky že si pak došlechtím ty 2 Dj křečky a kola mi zmizeli jak je to možné ted nemám ani jedno
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    .hana555. - ahoj, pokud máš nějaké nesrovnalosti, obrať se na herní podporu a požádej je o prověření.

    Jak kontaktovat herní podporu

    Edit: Ještě se podívej, jestli máš u těch dodaných kol pro křečky zatržítko - pokud ano, tak máš ta padátka dodaná

    zatržítko.png

    Pokud se překlikneš mezi těmi dvěma okny na to s padátky, tak uvidíš toto
    zatrž 01.png
     
    Naposledy upraveno: 2/7/20
    raddre tohle ocenil(a).
  15. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    A teď toto ze 60 zelených :)

    [​IMG]


    Tak znova :D

    [​IMG]
     
  16. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    A já z cca 200 zelených jsem křečky jsem ani nezahlédla, za to oranžové oslíky... >:(>:(
     
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Apachie1 Bud v klidu, ja taky ne a nebudeme urcite samy. Na druhou stranu kdyz vidim, kolik jich tam tem stastnejsim uz napadalo, tak pri OaD budou mit hodnotu 00nic ;)
     
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Apachie, nějak nabývám dojem, že od určitého levlu zmutují na vyšší živočišný druh a to na osly. Od 225 snad tady nikdo křečky na kole nezahlédl. A nedá se říct, že by jsme se nesnažili. Jestli je to podobné jako byl kdysi 22O a 23O, těžko říct.:)
     
  19. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Já nezávidím,jen jsem napsala co si myslím.Nevím jak jsi na to přišla.V mém věku je to směšné.
     
    Veselka, modro.ocko22 a evainfo tohle ocenili.
  20. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    možná proto že jsi použila slovo spravedlnost, ale ta ve hře, kde je hodně náhodných nemůže být. Jednou je přáno jednomu, po druhé jinému, tak mu popřeji a příště se zase usměje třeba na mě. Pokud bych se neustále srovnávala s těmi co jim bylo přáno a zrovna mně se nedařilo a považovala to za nespravedlnost, tak zase příště by to mohlo být naopak.
     
    Naposledy upraveno: 2/7/20
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.