Šplouch a cák s křečky (1.7. - 7.7.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    jj děkuji, už jsem zaregistrovala :)
     
    Skali tohle ocenil(a).
  2. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Hotovo - křečků bylo přes 700 a zbylo mě jich 134ks,takže dobrý.Ale stonek neaktivuji,radši si dám dekorky na plochu.

    LV 222
     
    Naposledy upraveno: 2/7/20
    vrbovka, astrid888 a evainfo tohle ocenili.
  3. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Šťastná to žena ,-) Asi držím rekord [​IMG] ,-)
     
  4. jeannette.mrazova

    jeannette.mrazova Vycházející hvězda fóra

    ahoj, mám otázku, která tady určitě už byla, přesto se ale zeptám.. vyplatí se vůbec šlechtit z vyšších stupňů než ze základního zvířete? Chtěla jsem to trochu namixovat a zkusit štěstí, tak jsem dala 2 červenonosé a 2 čoudilky a buď mi vylezli zase červenonosé nebo čoudilka se základní. K tomu 4 parfémy de luxe, no byla jsem celkem zklamaná.. takže mě tak zajímalo, jaký na to mají názor ostatní ostřílení hráči :)
     
    zejdy66 tohle ocenil(a).
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) mě to fakt nedalo, že z vašich příspěvků a nadšení velkých přeskoků xD jsem se taky do toho pustila. Utracením kolem tisíc křečků a 800 SH se stoneček podařil :p nějaké přeskoky byly, získala i jednoho křeččího rošťáka, ale z krasavců šviháků na růžovku jsem nezahlédla ani jednoho :eek: křečci se množí dál, tulidomek ještě otočím a počkám si na víkendové BB snad na dalšího rošťáka :p


    [​IMG]
     
  6. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Už nemám křečky jak se dalo čekat. Končím před stonkem. Družstvo bude muset taky počkat:cry::p
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  8. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Já se z toho picnu,šlechtění teda propadák-ale šla jsem si zatočit zelenejma a mám růžový-to je teda nářez:music::music:,tak jsem šla ještě jednou a další:inlove:
     
    Naposledy upraveno: 1/7/20
  9. goldedawn

    goldedawn Vážený autor

    Mám to samé.Šlechtění stojí za prd,ale kolo štěstí zelené mi dalo růžové křečky.:p:pTak padli ještě jedni růžoví.
     
    Naposledy upraveno: 1/7/20
  10. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Křečky mít ráda nebudu. Ne a ne. Podobně jako myši, pamatujete na neonové šlechtění? To byl podobný propadák.
     
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Casey nedržíš a z křečků ten megalodon nepadl, žraloky to mně chtělo. [​IMG] Protočeno x zelených lístků a stejně žádná změna.Oranžový pštros a oslí stáj ...jak jinak [​IMG] a nějak mně to připomíná ... tenkrát to musela být taky nějaká chybička, ale byl neuvěřitelný převis dolarových kachen na trhu AM. ;)
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Řekl bych,že u nás také vše v normálu.[​IMG] [​IMG] xD
     
  13. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    No obávám se casey že asik ne :D.... 504
    protočeno 500 zelených lístků a vítám další oranžové oslíky (128 ) a mlékárny se také pochlapily (42) a to šly tuhle všechny do expresu :D
    a o žůřových křečcích z kola se mi může jen zdát.. ani se neukázali :D :D
     
  14. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    Casey27 [​IMG] na kaolín11 teda nemam,ale este nie je koniec
    este nieco poslachtim xDxDxD
    a koleso tiez prispelo dalsou davkou [​IMG]
     
  15. jeannette.mrazova

    jeannette.mrazova Vycházející hvězda fóra

    Tak takhle jsem na tom já po 260 šlechtění :( [​IMG]
    moc štěstí jsem při šlechtění zatím neměla, takže akci nejspíš nedokončím
     
  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Ančí, nezáviď jen vzpomeň kolik růžovek jsi za 500 zelených kdysi vytočila , tak nějaké drobty zbyly i na jiné :p
     
  17. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    No dobrá..... tak jsem nepotřeboval nej šlechtění na splnění akce, ale prvenství v oranž oslech si vzít nenechám ,-) Jo a na kole taky prd a ne růžoví křečci ,-) [​IMG]
     
  18. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD jaké prvenství? já mám těch oranžovejch oslíků 1127! (stejně tolik mám i červenejch)

    edit - chybička se vloudí - tolik mám krmiva, stájí o něco méně, asi už bych měla jít spát
     
  19. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Ze "surikaty" - červené opice a oranž.lev.To si snad ani nezasloužím takové vykopávky,to je sakra skok do minulosti!Z mravence je poprvé mravenec.Aspoň tak.

    LV 222
     
    maribeja a goldedawn tohle ocenili.
  20. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    No dobrá jdu se kát, a to těch zelenej tuhle bylo o dost víc :D :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.