Šplouch a cák s křečky (1.7. - 7.7.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    [QUOTE="Pitrýsek47, díky za povzbuzení, dala jsem to
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  2. raddre

    raddre Baron fóra

    taky mám hotovo
    [​IMG]

    a následně to u mně vypada po pošlechění skoro 1400ks křečků a 1100 ks SK a získání stonku
    [​IMG]
     
  3. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, akce se mi zdá hodně přepálená co se týká potřebných věcí. Počkám jestli o víkendu nebude šlechtění za 1SK a když ne, tak co půjde koupím na trhu a budu šlechtit jen na potřebná kola. Pokud by trh nepomohl, tak akci určitě hrotit nebudu.


    Hezkou hru ...
     
  4. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, tak u mne je to takhle po prvním:
    [​IMG]

    A po druhém:
    [​IMG]
    A tím zatím končím ;)
     
    Naposledy upraveno: 1/7/20
  5. daktari62

    daktari62 Pisálek fóra

    Zdravím, nemá někdo radu kde seženu hoblík, která výrobna.............je potřeba na trezory v dilně.Děkuji
     
  6. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    cena najvyššieho šľachtenca len 7 mega? nie ďakujem, radšej spravím ružovú výrobňu
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    daktari62 - ahoj, hoblík je nový druh nářadí, které vypadává při sklizni :)

    hoblík.png
     
    astrid888 a zejdy66 tohle ocenili.
  8. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Hotovo mám aj ja s prvej várky sa mi vykľuli 2 x elegantský a 4 x slaný morský.Ešte niečo pošľachtím a skončím.Na budúce budem pokračovaťxDxD.
     
  9. larelay

    larelay Analytik fóra

    Za mě nejhorší šlechtící akce, co tu byla. Myslím jsem musela dát pět plných domků, abych vůbec splnila. Na ty chudáky, ať v základu nebo vyšlechtěné (těch růžových prvních po základu mám po dodání jen 82), raději nekoukám. Moc jich teda ve stodole není. A jde to vytočit na kole? Rychle zapomínám, protože se nemíním vzrušovat, natož rozčilovat hrou, ale že by to bylo :) To vědět, jak to dopadne, tak to bude rozhodně akce, kterou jako první v řadě vynechám. Never more.
     
  10. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    splněno,ale nejvyšší 8
     
    raddre a evainfo tohle ocenili.
  11. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Hnus, velebnosti. To zase byla vypečená akce :wuerg:. Mám hotovo, ale ve stodole zbylo opuštěných 403 křečků z původních cca 1250, a ani jeden šlechtěnec. Na splnění celé akce bylo potřeba 464 šlechtění :oops::cry:. Dekorky do stonku nedám, na co by mi byl...
     
  12. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    daktari62 - ahoj, jestli potřebuješ vyrobit výrobnu od křečka a nemáš dost nářadí - hoblíků, zkus otevřít v inventáři ve spotřebním zboží nějakou bednu s nářadím. Určitě ti nějaký vypadne. Zkusila jsem kliknout v inventáři, nevím kolik beden a vypadlo 19 hoblíků. Příjemnou hru
    celkem jsem šlechtila 351x
     
    Naposledy upraveno: 1/7/20
  13. henbane

    henbane Pisálek fóra

    Jak se někomu toto může líbit ??? Moc práce s chovem a vše o kolo toho .Ceny pro mne nezajímavé .To raději se budu věnovat své vlastní osobě ,ztráta času u počítače . Za mne jednoznačně propadák a jak by řekla Kelišová ,,chce se mě *** velebnosti .
     
    -Jiřulka- tohle ocenil(a).
  14. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Ještě že jsem měla nakřečkováno dost superka i křečků,takže růžovka už plodí :)
    Přiznám,že jsem v půlce měla zaječí úmysly všeho nechat,ale nakonec zvítězila soutěživost nad " lakotou " a dotulila se do konce.
     
  15. máťochov

    máťochov Stará škola

    Zdravím, vypečená akce hotova. Přípravu jsem trochu podcenil. Toto mě zbyloxD. Takže křečci jdou opět do zvěřince.
    [​IMG]
     
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    cacorkalu - i jako starší ročník bys to určitě mohla zvládnout, chce to jen trochu cviku ;)

    Screen na fórum - pokud bys měla zájem se naučit- tak zkráceně takhle: Pomocí Výstřižků ( ty máš nejspíš ve svém PC jako součást systému Windows)

    výstřižky.png

    nebo pomocí prográmku Lightshot (ten si stáhneš z Netu)
    Uděláš si screen, který si uložíš ve svém PC.
    Obrázek pak nahraješ na veřejné úložiště a tam získáš odkaz, který zkopíruješ a vložíš do příspěvku na fóru.
    Zkus se podívat na návod a klíďo si to vyzkoušej.

    Vše o obrázcích, videu a screenech
    Vložení obrázku

    Uložiště bych asi vyzkoušela Pictu.cz - Uložení obrázku na úložiště: Pictu.cz

    Kdybys něčemu neporozuměla, tak se klidně ptej - můžeme to probrat třeba v debatě o všem možném, ju ;)
     
    astrid888, zejdy66 a GordonSargent tohle ocenili.
  17. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD tak si tady čtu, že za zelené lístky padají růžoví křečci - zkusila jsem to a heč, mám další žlutou mlékárnu, už dvěstěčtyřicátoušestou :cry:
     
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Z toho si nic nedělej, růžovka profrčela a přistála stříhárna žlutá :D Když můžou přidat do kola růžové křečky i za zelené lupeny, tak si ty ovce už taky můžou smazat. Straší tam dost dlouho.
    Už se blížím ke konci, jsem prošlechtěný jako nikdy :p do řádku mohli šoupnout aspoň nějaké body ne? Je takový celkem k ničemu a chudý.
     
  19. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Uf! Netušil jsem, že nejsou křečci ani tak rozpustilí, jako spíše rozpustní...
    Mých necelých 2000 křečků se rozpustilo
    v šlechtění a bylo zdecimováno za účelem dosažení nového řádku a růžové stáje...
    Nicméně nějaké přeskoky jsem zaznamenal a na rozdíl od jiných hráčů (zde) nedosáhl na mezidruhové šlechtění z křečků na prehistorického žraloka (že by produkt genového inženýrství?) ...
    Tak ať nám to pěkně přeskakuje a hlavně ať nám z toho nepřeskočí!:p

    PS:
    Tak jsem zpětně zjistil, že jsem šlechtil o 283 více šlechtění, než bych potřeboval, kdyby mi stačilo se spolehnout pouze na padátka... ale co - jdu do každé akce "po hlavě", takže nevím, proč bych měl zrovna u této udělat výjimku!
     
    Naposledy upraveno: 1/7/20
  20. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Ahojte, zdieľam vaše názory, za mňa - prehnane neónové farby v dekoráciách, nevkusné... to ma demotivovalo :wuerg:
    a kto ide do toho prajem mu veľkú radosť pri hraní a zaslúžený úspech :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.