Šplouch a cák s křečky (1.7. - 7.7.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. samec

    samec Magnát fóra

    Zdravím------Růžový křeček na ploše---hotovo!!Bez jediného úkolu,přišel na kole štěstí za obyčejný lístek........
     
  2. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    docela těžká akce,přeskoky minimální.Už jsem spotřebovala 500 supr krmiva a jsem
    zdeo_O
     
    davidson00 tohle ocenil(a).
  3. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    Hotovo, a teď nasyslit nějaký miliónek:D.
     
    astrid888 a evainfo tohle ocenili.
  4. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, taktéž hotovo. Měla jsem přes 1300 křečků a zbylo 93. No protihodnota byla krutá. Do tulidomku jsem dala 3 obyčejný a 1 DJ křeček a povedl se přeskok na mořského vlka. Toto se povedlo 3x a asi 3x vypadl jenom červenonosý. Je to o náhodě ale zkusila jsem to. Ve stodole zbylo 126 kol pro křečky.
     
  5. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak jsem udělala 5 úkolů, zbylo 145 křečků, s tím už asi žádný zázrak neudělám, mít v záloze ještě 1 700 000 protihodnotu? kde bych to vzala?, všem, kdo má hotovo veliká gratulace.
     
    Naposledy upraveno: 1/7/20
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    fany, je první den, počkej, třeba budou později na trhu k mání
     
    astrid888, davidson00 a fany2020 tohle ocenili.
  7. cacorkalu

    cacorkalu Pisálek fóra

    tak opět se mi z křečků vyklubal Megalodon.....už podruhé....
     
  8. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    cacorkalu tato chyba zatím nebyla opravena.
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  9. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Gratulka všem kdo mají hotovo8)Já začnu za chvilku:(
     
    evainfo, davidson00 a modro.ocko22 tohle ocenili.
  10. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Taky mám hotovo, ale teda těch šlechtěnců a protihodnot bylo potřeba hodně. Poslední milion protihodnoty jsem nemohla pořád dát dohromady.
    A mimochodem - parfémy de luxe jsou asi jen na vytočení hráčů. Ten přeskok ob dva se u mě koná tak každý cca desátý pokus, ostatní nic. Bez těchto jeduparfémů to přeskakuje mnohem líp! Takže určitě nehrozí, že si je někdy koupím!
    Všem přeji hodně štěstí při šlechtění.:)
     
  11. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Já spotřebovala +-1000 křečků a +-1000 SK ale hotovo.
     
  12. burds

    burds Titán fóra

    Tak přemýšlím proč jsem ty křečky vůbec šlechtila.Šla jsem točit na kole neštěstí,dala jsem tam i pětkrát party a mám růžobvé křečky.Tak mám růžové křečky 2x.To točení kolem bylo fakt levnější.A tedˇkoukám,že ty růžové křečky můžu mít i z normálního točení
     
  13. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Koukám, že k žádné změně (kromě názvu akce) k lepšímu nedošlo,
    tak zase jdu. Na růžového si počkám z KŠ, ale za obyčejný lístek
    to nejspíš nebude. SB nepotřebuji.
    Nic pro mě.
    Ať vám to tedy skáče.
     
    Naposledy upraveno: 1/7/20
    burds tohle ocenil(a).
  14. xbenakk

    xbenakk Pisálek fóra

    Šlechtím křečka ... a najednou Megalodon. Co to sakra je?

    Dávám tedy vědět, vypadl na mě Megalodon
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/7/20
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    xbenakk - děkujeme za nahlášení. Chyba by měla být již opravena.

    PS: Nepiš více příspěvků pod sebe. Pokud potřebuješ ještě něco do příspěvku dopsat, použij u něho možnost "upravit".
    Děkuji
     
  16. SelkaJarus70

    SelkaJarus70 Pilný autor

    Vubec mi nešel ten bláznivý DJ....pořád přeskok na toho dalšího..a pak zjistím,že je ve stromu za hvězdičky:)))Holt nejsem už nejmladší a horko a vnučka na prázdninách dělaj svý:)))))
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  17. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    klasika:)
    Přesně na akci spotřebováno 1000 křečků.
     
    Naposledy upraveno: 1/7/20
  18. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Přeskoky tedy nic moc,maximálně o jeden a to i za použití těch zlatých parfémů,takže v nich nevidím žádnou výhodu.
    Kohoutky jsou řádně utažené skoro na všem,asi se vydělává na dovolenouxDxDxD
     
  19. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    [​IMG]

    akce skončena šlechtit se nemusí:D
     
  20. libakos

    libakos Polobůh fóra

    No ,vzhledem k tomu,že jedu genetikou,nevím zda ten poslední úkol vůbec udělám. 800křečků mých a bůh ví kolik vrácených spotřebováno a na lepší přeskok čekám.Dala jsem na 4 skvrnité i delux,mohl by vypadnout mořský vlk a bylo by splněno.Stal se zázrak a mořský vlk vypadl,akce zdárně ukončenaxD200 kol pro křečky je ve stodole ,to si máknou;)xDNa kole mám leda až 5x parfémy nebo 4x žlutou mlékárnu ale po křečcích ani památka,šlechtit jsem musela asi zlobím:)
     
    Naposledy upraveno: 1/7/20
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.