Šplouch a cák s křečky (1.7. - 7.7.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Uvidime, nejak jsem nevratil krecky na plochu uz kdyz se uvolnila mytina, ale doufam ze slechteni bude slusny... i kdyz SH teda fakt nepomuze, to je treba SK :)
     
  2. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    fany2020 já mám protihodnotu jenom77 280 a nijak mě to nevzrušuje. Uvidím jak půjde šlechtění.:p
    Víc mi vadí, že nemám pomocníky ani na pomocníky. Klikat ručně je horor:(
    O stonek nijak moc nestojím, budu si jenom hrát;)
     
  3. Máťa_BMV

    Máťa_BMV Rádoby autor

    Kolik bude cca potřeba křečků, pamatuje si to někdo z podobné akce? Děkuji
     
  4. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Máťa_BMV: Noo, většinou mi (z 99% - mimo myší a slepic) stačilo 350 ks základních zvířat. Tady chtějí podstatně víc, tak bych to viděla na cca 500 ks s využitím BB.
    Tak do akce jdu... křečků 685, ráno přibudou další. Sejří mě, že nejde nacpat tulidomek už teď, ušetřilo by to čas.
    BB, super, to bych mohla do večera stihnout. Pokud tedy půjdu na farmu už ráno a néé jako dnes v 16:15, že.

    Dotaz na modíky: Dekorky musí do stonku? Nebo lze dát na hřiště a do stonku libovolné? Děkuji předem.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  5. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    MatysekKamilek do řádku na magickém stonku jsou potřeba obě dekorace z této akce.
     
    MatysekKamilek a evainfo tohle ocenili.
  6. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, jsou to tedy hodně vysoké počty. Hodilo by se šlechtění za 1SK při BB.


    Máťa_BMV: Pokud budeš brát, že ti při BB vypadne z každého šlechtění jeden první šlechtěnec a jeden druhý (protihodnota 5800), tak bude potřeba 1344 křečků. Samozřejmě se něco vrátí, ale zase jsou potřeba i vyšší konkrétní šlechtěnci, takže těch 1000 křečků bych bral jako minimum (sichr). Navíc se to nedá určit přesně, může se dařit a naskáčou vyšší šlechtěnci a bude splněno dříve. Pak bude další možnost nákup šlechtěnců na trhu.


    Hezkou hru ...
     
  7. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    chci se zeptat, dalo by se udělat okamžitá sklizeň u tohoto stonku s nějakýma dalšími produkty ? děkuji
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník :) křečci vypadají rozkošně a vzpomínka, kdy jsem je měla jako malá holka mě nedá a pustím se do šlechtění. No na to, že chtějí vysoké dodávky, by mohli povolit kohoutky aspoň při BB. Stoneček jako i další pro rychlejší produkci zvířátek se moc u mě nevyužije, jen občas, když je zvířátek někde potřeba .... no kdyby dával aspoň 1-2-3 SK xD Křečky jsem začala pěstovat jen pro tuto akci, je jich 1450 ale jsem znovu nasadila zvěřince, ať se do víkendového BB ještě rozmnoží a dají pár (doufám aspoň 1 pár) křeččích rošťáků xD no určitě na víkend počkám, ať si tu genetiku vychutnám doma hezky v klidu :p tak jdu zítra shánět čerstvé piliny ...
     
  9. jarka112

    jarka112 Vážený autor

    3666 kusov som "naškrečkovala" tak snáď to dám ľavou zadnou :)
     
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    rastaman19 Nedala.
    Jestli osobne vyuziju k necemu radek, tak jednorazove k doplneni stavu krecku po akci do sveho minima tzn. 1.100 ks (nemyslim si, ze zacnu hned slechtit na vyrobnu) a pak nejspis zaktivuju dalsi kousek mazlikarny a soupnu dekorky tam, at davaji aspon BZ a nejsou uplne mrtve.
     
  11. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Křečouni růžoví? Nic moc. Papouši a rysi byli neonoví a za pár chvil doma.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Fantasiro ;) - neonový nebyli, na neonové je zvlášť akce, v tomto šlechtění bývají jen růžový a někdy taky růžová výrobna, ale tentokrát není
     
  13. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    mám dotaz ohledně šlechtění křečků, mě zatím nejdou, kde odemknu šlechtění, anebo se vše spustí ve 14,00 hod?, možná špatně čtu nebo jsem něco přehlídla, děkuji
     
  14. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Růžoví křečci super. Sezónních bodů je hodně, ale sezónu tentokrát nedělám. Stonek je hrůza hrůz. Kdo to tady straší nejméně tisícovkou křečků??? Tak to jich tedy nemám, tak nevím, jestli vůbec začínat:eek:
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    hroudov - ahoj, novinka chov křečků: Zavedení do hry: 1.7.2020 ve 14:00 :)
     
  16. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Tak superkrmiva je ve stodole 13261,už se sype vratama ven,křečků je sice jen 1660,ale při BB jich to dost vrací zpět,takže by to mělo být v pohodě,za dvě hoďky koneckonců uvidíme:p:p:p
     
  17. burds

    burds Titán fóra

    Akce hotova.Jdu dát ty křečky na plochu
     
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hotovo ;) sežralo to třikrát plné tulidomky
     
    Naposledy upraveno: 1/7/20
  19. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Jak zjistíte ještě před hrou,že jste měli křečkovat křečky? Já mám malou zásobu, tak nemá cenu do hry se pouštět.
     
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    ja-pe zpráva o tom, že bude šlechtění je tu hodně dlouho dopředu, tak jsme se připravili ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.