Šplouch a cák s křečky (1.7. - 7.7.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. papulice

papulice Baron fóra

ahoj hezký sváteční den,akci jsem splnila první den,povedl se jeden přeskok a tak růžové křečky mám,jinak stonek opravdu nestojí za nic,vyplácala sem cca 1000 ks SK...

2. Pitrýsek47

Pitrýsek47 Imperátor fóra

Nula, nula 3x nula :D jistě, že si je schovávají, budou nové úkoly na křečky a tam budou potřeba.
    Ale další BB za dveřma tak snad se i křeček na trh podívá ;)
    No za 50 mega, ale jo. Někdo ani tolik našetřeno nemá, tak by stejně nekoupil.

3. gorilka0081941

gorilka0081941 Rádoby autor

super bomba křečky šlechtit už jen pár a mám červeního už se na něj moc těšímxD

davidson00, Helena1313 a evainfo tohle ocenili.
  4. Helena1313

Helena1313 Expert fóra

Ahoj, neuvěřitelné! Podařilo se mi získat na KŠ růžové křečky, dnes jsem je viděla prvně a hnedle byli moji!! :D:D

5. vladca

vladca Mistr fóra

je zaujímavé, že ja som ešte ružové škrečky na KŠ nevidel ... ani v zelenom, ani v párty režime ...
    a kopa ľudí si ich vytočila za pár zelených lístkov
    :sleepy: ... dosť veľká disproporcia ... niekoľko stoviek SK a škrečkov vs niekoľko zelených lístkov

6. libakos

libakos Dozorce fóra

Také jsem protočílaod soboty 2x 99 zel lístků , 70 párty a růž .křečky jsem neviděla, ale navýšila jsem si SK, ;)oranž.osly i žluté výrobny.Tak zkusím o BB zas nějaké křečky vyšlechtit ale genetikou to jde pomalu:(

7. -migos-

-migos- Vévoda fóra

Zdravím, tuto přepálenou akci jsem udělal tak, že jsem šlechtil na potřebná kola + něco na protihodnotu. Vynaloženo cca 500SK. Ze stromu jsem vzal DÍdžeje a jednou mi padl námořník. Zbytek protihodnoty jsem dohodil z klasických křečků, odhadem 5tisíc. Ještě mi jich pár zbylo. Také jsem něco na nich vydělal na trhu.

základní křečíci jsou, ale zbytek je jako na trhu 8)

Hodnocení akce, tady už bylo mnohokrát řečeno. Dle mě úlet z pohledu potřebných věcí vs odměny. Pokud bych neměl zásobu základních křečků, tak bych se do akce vůbec nepouštěl. Protože za prémiový doplněk SK (za kačky), byly odměny tedy hodně trapné :wuerg:. A nalákat hráče na sezónní body, tak to jsou dle mě nejdražší body v historii.

Pokud by měl někdo zájem z trhu AZ o základní křečky mohu vypomoci. Samozřejmě za rozumnou nízkou cenu.

Hezkou hru ...

8. 007lala

007lala Pisálek fóra

Já patřím mezi ty šťastnější - KŠ mi dalo za zelený dvoje růžový křečky, takže jsem si řekla, že se nebudu namáhat s posledním úkolem, protože přeskoky se ve šlechtění nekonaly. Jenže po dni mi moje OCD nedalo a musela jsem akci stejně dokončit. Mám teda sice troje růžový křečky, ale nepamatuju si, že kdy naposledy jsem dokončila akci s tak nulovým nadšením ...

9. Pitrýsek47

Pitrýsek47 Imperátor fóra

migos: zdravím, paráda, hlavně je nepouštěj ze stodoly nebo nám zbaští úrodu na polích, máš přemnoženo xD
    Mně jich zbylo 757 ks.

10. Y_n_O

Y_n_O Živoucí legenda fóra

Tak já mám už zase základních škraňatých hlodavců celou stovku. Zaplať tamten za kombajn, že se na ně nemusím moc dívat, jsou mi momentálně protivní i podle názvu. Dobře mi tak, když jsem měla růžovou křečkárnu z kola, neměla jsem pokračovat. matlafouska dobře radila. Ale to nende - tolik jsem tam už vložila, tak to musím dokončit, chcačky nechcačky xD Ale teď už na to při podobných vypečených akcích smolím, budu si plnit podle stěbyho cochcáky... asik... ;)
    Ještě bejbybůmuju na vedlejší farmě, ale růžově to nevidím xD Dřív asi usnu, než budu mít ten milion protihodnoty...

EDIT: nějaký altruista vložil na trh, kde sídlí moje vedlejší farma, dva rošťáky. Koupila jsem luxusně za sedm mega a kousek. Jeden šel do úkolu, čert vem ty tři mega ztracené protihodnoty, zase jela genetika se kterou bych to nestihla, tak mám hotovo. A jdu spát, do práce jdu až zítra ráno, tak noc tady zase bude moje ;)

Naposledy upraveno: 7/7/20
  11. badaji

badaji Vycházející hvězda fóra

Sice genetika, to na mé farmě není nic zvláštního, ale akce se mi líbila. Zvlášť kombajn v odměnách byl super.