Šplouch a cák s křečky (1.7. - 7.7.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj hezký sváteční den,akci jsem splnila první den,povedl se jeden přeskok a tak růžové křečky mám,jinak stonek opravdu nestojí za nic,vyplácala sem cca 1000 ks SK...
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Nula, nula 3x nula :D jistě, že si je schovávají, budou nové úkoly na křečky a tam budou potřeba.
    Ale další BB za dveřma tak snad se i křeček na trh podívá ;)
    No za 50 mega, ale jo. Někdo ani tolik našetřeno nemá, tak by stejně nekoupil.
     
  3. gorilka0081941

    gorilka0081941 Perspektivní autor

    super bomba křečky šlechtit už jen pár a mám červeního už se na něj moc těšímxD
     
    davidson00, Helena1313 a evainfo tohle ocenili.
  4. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahoj, neuvěřitelné! Podařilo se mi získat na KŠ růžové křečky, dnes jsem je viděla prvně a hnedle byli moji!! :D:D
     
  5. vladca

    vladca Stará škola

    je zaujímavé, že ja som ešte ružové škrečky na KŠ nevidel ... ani v zelenom, ani v párty režime ...
    a kopa ľudí si ich vytočila za pár zelených lístkov
    :sleepy: ... dosť veľká disproporcia ... niekoľko stoviek SK a škrečkov vs niekoľko zelených lístkov
     
  6. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Také jsem protočílaod soboty 2x 99 zel lístků , 70 párty a růž .křečky jsem neviděla, ale navýšila jsem si SK, ;)oranž.osly i žluté výrobny.Tak zkusím o BB zas nějaké křečky vyšlechtit ale genetikou to jde pomalu:(
     
  7. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, tuto přepálenou akci jsem udělal tak, že jsem šlechtil na potřebná kola + něco na protihodnotu. Vynaloženo cca 500SK. Ze stromu jsem vzal DÍdžeje a jednou mi padl námořník. Zbytek protihodnoty jsem dohodil z klasických křečků, odhadem 5tisíc. Ještě mi jich pár zbylo. Také jsem něco na nich vydělal na trhu.

    základní křečíci jsou, ale zbytek je jako na trhu 8)
    [​IMG]


    Hodnocení akce, tady už bylo mnohokrát řečeno. Dle mě úlet z pohledu potřebných věcí vs odměny. Pokud bych neměl zásobu základních křečků, tak bych se do akce vůbec nepouštěl. Protože za prémiový doplněk SK (za kačky), byly odměny tedy hodně trapné :wuerg:. A nalákat hráče na sezónní body, tak to jsou dle mě nejdražší body v historii.

    Pokud by měl někdo zájem z trhu AZ o základní křečky mohu vypomoci. Samozřejmě za rozumnou nízkou cenu.

    Hezkou hru ...
     
  8. 007lala

    007lala Pilný autor

    Já patřím mezi ty šťastnější - KŠ mi dalo za zelený dvoje růžový křečky, takže jsem si řekla, že se nebudu namáhat s posledním úkolem, protože přeskoky se ve šlechtění nekonaly. Jenže po dni mi moje OCD nedalo a musela jsem akci stejně dokončit. Mám teda sice troje růžový křečky, ale nepamatuju si, že kdy naposledy jsem dokončila akci s tak nulovým nadšením ...
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    migos: zdravím, paráda, hlavně je nepouštěj ze stodoly nebo nám zbaští úrodu na polích, máš přemnoženo xD
    Mně jich zbylo 757 ks.
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak já mám už zase základních škraňatých hlodavců celou stovku. Zaplať tamten za kombajn, že se na ně nemusím moc dívat, jsou mi momentálně protivní i podle názvu. Dobře mi tak, když jsem měla růžovou křečkárnu z kola, neměla jsem pokračovat. matlafouska dobře radila. Ale to nende - tolik jsem tam už vložila, tak to musím dokončit, chcačky nechcačky xD Ale teď už na to při podobných vypečených akcích smolím, budu si plnit podle stěbyho cochcáky... asik... ;)
    Ještě bejbybůmuju na vedlejší farmě, ale růžově to nevidím xD Dřív asi usnu, než budu mít ten milion protihodnoty...

    EDIT: nějaký altruista vložil na trh, kde sídlí moje vedlejší farma, dva rošťáky. Koupila jsem luxusně za sedm mega a kousek. Jeden šel do úkolu, čert vem ty tři mega ztracené protihodnoty, zase jela genetika se kterou bych to nestihla, tak mám hotovo. A jdu spát, do práce jdu až zítra ráno, tak noc tady zase bude moje ;)
     
    Naposledy upraveno: 7/7/20
  11. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Sice genetika, to na mé farmě není nic zvláštního, ale akce se mi líbila. Zvlášť kombajn v odměnách byl super.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.